آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: با چه نرم افزاری هارد و فرمت کنیم که ریکاوری نشه؟؟ کمک میخوام از اساتید

samanshahed

کاربر
2010-12-07
108
427
با چه نرم افزاری هارد و فرمت کنیم که ریکاوری نشه؟؟ کمک میخوام از اساتید محترم به غیر از lowlevel format
یه هارد توشیبا 1 ترابایت و میخوام فرمت کنم که دیگه ریکاوری نشه

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1,492
6,611
forum.paezaan.com
سلام روشی که خودم استفاده میکنم اینه که بعد از فرمت کردن هارد رو با اطلاعات بیخودی پر میکنم اینجوری اطلاعات غ قابل بازیاقت میشن فکر میکنم
البته منتظر باشید تا اساتید این روش رو تایید یا تکذیب کنن

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
سلام سامان خان
حالت خوبه
کم پیدایی داداش
من با Level format هارد خودم رو اشتباهی فرمت کردم - اقا هر کاری کردم به هیچ عنوان ریکاوری نشد
البته نسخه 4 و کرک شده و با فرمت اهسته که خیلی طول میکشه

باز برنامه های مختلفی هستن که یکیشون جز برنامه معروف شرکت Active هستن
Active KillDisk نسخه تحت بوت اون حرف نداره
برنامه O&O SafeErase باز بدک نیست

یه بار هم یه هارد 80 داشتم که میخواستم اطلاعاتش ریکاوری نشه و هیچ برنامه دمه دستم نبود
هارد رو یک پارتیشن تبدیل کردم . یه فایل Iso داشتم حجمش 11 گیک بود - اینقدر از این فایل کپی پیست کردم که کل هارد رو پر کردم
بعد از اون هیچ فایلی ریکاوری نشد

آخرین ویرایش:

kharad

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-04
639
3,950
سلام روشی که خودم استفاده میکنم اینه که بعد از فرمت کردن هارد رو با اطلاعات بیخودی پر میکنم اینجوری اطلاعات غ قابل بازیاقت میشن فکر میکنم
البته منتظر باشید تا اساتید این روش رو تایید یا تکذیب کنن

این روش کاملا درسته اطلاعات جدید جایگزین می شود.

نرم افزار H DAT2
برنامه ای برای فرمت هارد بدون بازگشت حتی توسط PC 3000

Majid_ME

کاربر
2012-08-20
201
978
با چه نرم افزاری هارد و فرمت کنیم که ریکاوری نشه؟؟ کمک میخوام از اساتید محترم به غیر از lowlevel format
یه هارد توشیبا 1 ترابایت و میخوام فرمت کنم که دیگه ریکاوری نشه
سلام low level format برنامه نیست بلکه نوعی فرمت سطح پایین هست و با نرمافزار هایی مثل HDD.Low.Level.Format.Tool انجام میشه اگه میخواهید فرمت مطمئنی غیر قابل برگشتی داشته باشید باید هاردتون رو low level format کنید حالا اسم نرم افزار هر چی میخواد باشه .

azacr

کاربر
2009-12-18
53
168
ساده ترین ، متداول ترین و مطمئن ترین راه جایگذین کردن اطلاعات مخصوصا data میباشد چندین بار البته بصورت full .

بالا