آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن خاموش شدن پشت سر هم مادربرد ga-p67a-d3-b3 گیگابایت

cvxcvx

کاربر
2008-11-23
230
680
Tehran
داداش اگه حوصلشو داری آی سی I / O را از برد جدا کن و ببین بازم روشن میشه البته اگه به گارانتی نفرستی
و در ضمن میتونی قبل از اون آی سی اول آی سی صدا را برداری و تست کنی دوست عزیز من شاید بیشتر از صد بار
با مشکلی که دارین روبرو شدم ولی سعی کن خودت درست کنی از نظر دوستان هم غافل نشو و استفاده کن

ببخشید دوست گلم میشه بگید وقتی آی سی I/O رو از برد جدا کنن چجوری ببینن که این اتفاق باز میفته؟؟؟ و در ضمن این مشکل هیج ربطی به IC SOUND نداره. خواهشآ اطلاعات غلط ندین تو فروم. ممنون از همگی.
در ضمن دوستانی که با مین گیگا این مشکل رو دارن 95% SB و 4% Ic +Regulator 5&3 Volt معروف به Q31 و Q36 و Q37 و 1% I/O
موفق باشید. البته همیشه قبلش 4 پین رو جدا کنید اگه این اتفاق تکرار شد اینایی که گفتم رو دنبال کنید. اگه نه مشکل در مدار CPU

arefmard

کاربر vip
کاربر
2012-10-22
59
201
42
www.arefmard.blogfa.com
ببخشید دوست گلم میشه بگید وقتی آی سی I/O رو از برد جدا کنن چجوری ببینن که این اتفاق باز میفته؟؟؟ و در ضمن این مشکل هیج ربطی به IC SOUND نداره. خواهشآ اطلاعات غلط ندین تو فروم. ممنون از همگی.
در ضمن دوستانی که با مین گیگا این مشکل رو دارن 95% SB و 4% Ic +Regulator 5&3 Volt معروف به Q31 و Q36 و Q37 و 1% I/O
موفق باشید. البته همیشه قبلش 4 پین رو جدا کنید اگه این اتفاق تکرار شد اینایی که گفتم رو دنبال کنید. اگه نه مشکل در مدار CPU

دوست عزیز دوستمون مادربرد را به گارانتی فرستادن بزار بیاد تا بفهمیم ایراد از چی بوده بنده از روی تجربه خودم
راهنمایی کردم و البته نظر دوستان محترم است منتظر جواب باشید

cvxcvx

کاربر
2008-11-23
230
680
Tehran
دوست عزیز دوستمون مادربرد را به گارانتی فرستادن بزار بیاد تا بفهمیم ایراد از چی بوده بنده از روی تجربه خودم
راهنمایی کردم و البته نظر دوستان محترم است منتظر جواب باشید
دوست خوبم من خودم تا 1 2 ماه پیش تو اواژنگ کار میکردم و تعمیرکار بودم. قبل از اون هم تو سازگار و ماتریکس کار کردم. وقتی ایراد رو نوشتم براشون مطمئن باش چیز دیگه ای نیست.
در ضمن من ایرادم از خود شما بود که گفته بودید I/O رو از برد جدا کنید ببینید باز اینجوری میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این حرف جای تعجب داره ؟ مگه بدون I/O شما میتونید مادربرد رو سوییچ کنید ؟؟؟؟
این متن شما بود ((( داداش اگه حوصلشو داری آی سی I / O را از برد جدا کن و ببین بازم روشن میشه)))

arefmard

کاربر vip
کاربر
2012-10-22
59
201
42
www.arefmard.blogfa.com
دوست خوبم من خودم تا 1 2 ماه پیش تو اواژنگ کار میکردم و تعمیرکار بودم. قبل از اون هم تو سازگار و ماتریکس کار کردم. وقتی ایراد رو نوشتم براشون مطمئن باش چیز دیگه ای نیست.
در ضمن من ایرادم از خود شما بود که گفته بودید I/O رو از برد جدا کنید ببینید باز اینجوری میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این حرف جای تعجب داره ؟ مگه بدون I/O شما میتونید مادربرد رو سوییچ کنید ؟؟؟؟
این متن شما بود ((( داداش اگه حوصلشو داری آی سی I / O را از برد جدا کن و ببین بازم روشن میشه)))

داداش اگه دوستمون آی سی I/O را در از روی برد بردارن و مادر برد دیگه خود به خود روشن نشه مشکل دیگه حله شما تو آوانگ و ماتریکس کار کردین درست . سویچ شدن مادربرد اکثرا به آی سی I/O ربط داره خوب بعد از برداشتن آن اگه سویچ نشد میشه فهمید اشکال از اون بود
در ضمن برداشتن و گذاشتن این آی سی کمی سخته و حوصله میخواد پس میخواستی چی بگم .
بگم تو میتونی !

آخرین ویرایش:

cvxcvx

کاربر
2008-11-23
230
680
Tehran
داداش اگه دوستمون آی سی I/O را در از روی برد بردارن و مادر برد دیگه خود به خود روشن نشه مشکل دیگه حله شما تو آوانگ و ماتریکس کار کردین درست . سویچ شدن مادربرد اکثرا به آی سی I/O ربط داره خوب بعد از برداشتن آن اگه سویچ نشد میشه فهمید اشکال از اون بود
در ضمن برداشتن و گذاشتن این آی سی کمی سخته و حوصله میخواد پس میخواستی چی بگم .
بگم تو میتونی !
با سلام خدمت دوست خوبم.1- مادر برد بدون I/O به هیچ وجه استارت نمیشه شما وقتی I/O رو بر میدارید یعنی ولتاژهای تامین سوییچ شدن و حتی SB رو از بین میبرید. برام خیلی جالبه که میگید اگه I/O رو برداریم و مادربرد روشن نشه مشکل حله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب معلوم مادربرد به هیچ وجه روشن نمیشه. اگه بخوای I/O رو تست کنید راه های زیادی هست اما راحت ترینش جا به جا کردن اون هست .
اگر بهتون بر خورده من عذر میخوام. اما استاد گرامی یکم منطقی تر و با حوصله تر فکر کنید و راهنمایی کنید. با تشکر
بازم میگم قصد جسارت یا بی احترامی ندارم و نداشتم. شما همگی استاد و من شاگرد و کوچیکتونم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NPTiak

scorpions

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-01
372
1,228
dost aziz.agar bapower dige ham hamin moshkel ra darad ya bios shoma moshkel dare ya ic pwm .agar cpura dar avardi moshkel hal shod az
ic pwm ya socket cpu ast.agar ba tamame ina hal nashod moshkel pole jonobi ast.

scorpions

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-01
372
1,228
vagean shoma to avajang kar kardid.in harfa jaye taajob dare .in che raveshi ast vase eib yabi.i/o khod be khod system ra roshan khamosh nemikone az shoma baeide

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
دوستان مادربرد رو دادم گارانتی کلا تعویض شد فکر کنم از همون چیپ جنوبی بود مادربرد های گیگابایت خیلی بدرد نخور شدن خدمات اونا هم که دیگه افتضاح تر از اونا

cvxcvx

کاربر
2008-11-23
230
680
Tehran
vagean shoma to avajang kar kardid.in harfa jaye taajob dare .in che raveshi ast vase eib yabi.i/o khod be khod system ra roshan khamosh nemikone az shoma baeide
دوست عزیز اول خوب پست ها رو بخونید بعد نظر بدین. من تو هیچ کدوم از پستهام ننوشتم که I/O این کار رو میکنه. لطبا تو خوندن باز هم دقت بیشتری فرمایید. مهم نیست من کجا کار کردم و اینا مهم راهنمایی درست بچه ها هست . در ضمن bios چرا اما PWM به هیچ وجه باعث روشن خاموش شدن اتومات نمیشه .
موفق باشید

cvxcvx

کاربر
2008-11-23
230
680
Tehran
دوستان مادربرد رو دادم گارانتی کلا تعویض شد فکر کنم از همون چیپ جنوبی بود مادربرد های گیگابایت خیلی بدرد نخور شدن خدمات اونا هم که دیگه افتضاح تر از اونا
دقیقا همینطوره که میگین چون جدیدا شرکت به خاطر اینکه هزینه کمتری تقبل کنه اجناس درجه 2 و 3 میاره

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kiyanmz
بالا