آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: از کار افتادن هیتر گرداک 952

jalal86

کاربر vip
vip
کاربر
2013-11-08
25
59
با سلام من یه هیتر گرداک952 دارم که پمپ بادش یکسره شده اگه میشه راهنمایی بفرماییید

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,763
با سلام من یه هیتر گرداک952 دارم که پمپ بادش یکسره شده اگه میشه راهنمایی بفرماییید
درود
در تاپیک جداگانه مطرح فرمایید.
در خدمتم
اگه مطلع نشدم همینجا آدرس تاپیک را اعلام کن .

ضمنا گزارش کاملی ارسال کنید که تابحال اقدامی کرده اید یا نه ؟
فشار باد کم یا متوسط یا زیاده ؟
فشار باد قابل تنظیم و کنترل هست یا نه؟
هیتر سالم و قابل کنترله ؟

سپاس

آخرین ویرایش:

ebi1262

کاربر
2013-07-21
6
5
سلام استاد من يک دستگاه هيتر هواي گرم Luky852 D دارم که نقشه آن دقيقا مطابق با مدل LUKY868(702) مي باشد دنيال فايل هاي هگز براي دسته هواي گرم و دسته هويه مي باشم آيا به نظر شما فايل هاي هگز هر دو دسته يکي مي باشد و آيا امکان استخراج فايل هگز از روي آي سي مدل Atmega8 ميسر مي باشد .
تعمير کار قبلي فکر ميکرده که اين آي سي معمولي مي باشد و متاسفانه اونو تعويض کرده و امکان پيدا کردن آي سي پروگرام شده مربوط به دسته هويه ميسر نمي باشد.
من با راهنمايي شما مشکل الکترونيکي اونو حل کردم و تمامي قطعات را به روش شما چک کردم و الان همه قطعات سالم هستند اما دسته هواي گرم کار ميکه ولي دسته هويه چون آي سي تعويض شده و برنامه ريزي نشده و امکان پيدا کردن آي سي پروگرام شده وجود نداره معطل مونده.
الان دو تا سوال دارم آيا فايل هگز آي سي ها نزد شما وجود داره چون ساير دوستان جواب ندادند وسوال دوم اينکه چون نقشه ها يکي است ميشه برنامه هگز را از روي آي سي مربوط به دسته هواي گرم استخراج کرد و براي دسته هويه استفاده کرد در صورت امکان راهنمايي بفرماييد استاد.

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,215
2,969
ای سی Atmega8 متاسفاه قفل هست و قابل کپی نیست دو را ه حل پیشنهاد میکنم اولی باید ببید ایا از Atmega8 فرمانی برای روشن شدن هست ان را پیدا کنید و خودتان ان فرمان را از بیرون اعمال کنید .دوم در جمهوری پاساژ امجد چند فروشگاه هست به انها مراجعه کنید شاید اوراقی داشته باشند یا تعمیر کار داشته باشند که این مدل را اورا ق کرده باشند

ebi1262

کاربر
2013-07-21
6
5
دوست عزیز سلام ممنون از راهنمایی شما کلیه مدار را چک کردم متاسفانه تعمیر کار قبلی به اشتباه ای سی را تعویض و گم کرده حق با شماست آی سی قفل هستش هیچ راهی وجود نداره یعنی به همین راحتی دستگاه بلا استفاده میشه فایل هگز را نمیشه از روی سایت پیدا کرد ممنون اگر راهنمایی کنید در ضمن من مسیر را به شکل مقایسه چک کردم مشکل در عدم وجود برنامه صحیحی در یکی زا آی سی ها ست ولی تونستم اشکال برد دسته هوا را رفع کنم الان اون کار میکنه ولی دسته هویه برنامه هگز میخواد و گرنه باید برنامه نویسی کنم که کار ساده ای نیست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

apa

کاربر vip
کاربر
2008-01-18
40
82
با سلام نوع آی سی u1 و u6 هیتر گرداک ۹۵۲ رو به همراه فایل هگزا شونو میخواستم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال
بالا