آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: هارد توشیبا در بدسکتور گرفتن توسط HDD regenerator ارورر hard disk is not ready میدهد

transformer

کاربر
2013-02-13
13
14
سلام دوستان گرامی
من یه هارد لپ تاپ دارم توشیبا 640 گیگ که در حال استفاده از HDD regenerator تحت ویندوز ارور usb hang up میده این هارد رو وقتی هنگ کرده کابل usb رو کشیدم و بعد از اون دیگه ویندوز نشناختش و بعد که به عنوان هارد لپ تاپ وصلش کردم و از طریق بوت کردن با فلش hhd regenerator رو اجرا کردم یک دفعه ارور ! your hard disk is not ready داد در ضمن هارد وقتی که کنترلر روی AHCI هست توسط hdd reg شناخته نمیشه و وقتی که کنترلر IDE هست شناخته میشه در صورتی که قبل این جوری نبود می خواستم ببینم باید چیکار کنم که دوباره وقتی که به usb وصل هست تحت ویندوز شناخته بشه لازم هست که بگم قبل هارد ضربه خورده بود و رفته بود تعمیرگاه
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

آخرین ویرایش:

transformer

کاربر
2013-02-13
13
14
درضمن خودم برد هارد رو باز کردم هیچ اثر از سوختگی icهاش ندیدم

transformer

کاربر
2013-02-13
13
14
یه پیز عجیب من وقتی خودم دیدم تعجب کردم الان 2 ساعت هست هارد از طریق یو اس بی وصل هست من در حال گشتن توی اینترنت بودم که یه دفعه هاردم رو کامپیوتر شناخت من دارم گیج میشم الان هارد مشکلش از کجا هست در ضمن می خام low level format کنم هارد رو

transformer

کاربر
2013-02-13
13
14
یه چیز عجیب من وقتی خودم دیدم تعجب کردم الان 2 ساعت هست هارد از طریق یو اس بی وصل هست من در حال گشتن توی اینترنت بودم که یه دفعه هاردم رو کامپیوتر شناخت من دارم گیج میشم الان هارد مشکلش از کجا هست در ضمن هارد تحت ویندوز با استفاده از نرم افزار low level format نشد
اینم عکس HDD tune pro از شرایط هارد

آخرین ویرایش:

transformer

کاربر
2013-02-13
13
14
شما عکسی که گزاشتم رو نگاه کردی
میشه بگی هارد الان چه وضعیتی داره و چه جور میشه تعمیرش کرد
یه دفعه هارد یه صدایی داد بعدش ویندوز شناختش من اصلا نفهمیدم چه جور شد
هارد الان داره LLF میشه فقط بعضی جاها ارور Format Error occurred at offset 22,049,390,592: 23 داده میشه میشه بگی معنیش چی میشه ؟

آخرین ویرایش:

transformer

کاربر
2013-02-13
13
14
ای به حق حضرت فاطمه زهرا یکی هم به ما کمک کنه
داخل این عکس اشکالات هارد بنده نشون داده شده فقط من نمی دونم چی به چی هست و آیا قابل تعمیر هست یا نه ؟

reza_biham

کاربر
2010-10-01
113
291
اهواز
احتمالا هد هارد شما یک لحضه گیر کرده به دلیل بد سکتور / نرم افزار تعمییر هارد شما به سختی گیر میاد

بالا