آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تحولی بسیار شگرف در دستگاه های فلزیاب

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

IIII

کاربر
2013-03-07
128
276
delta-pulse عزیز من به گفته های شما و دیگر دوستان شک ندارم !!

حرف شمارو هم کاملا قبول دارم که اصل این دسته ها خیلی خیلی بهتر کار میکنه !!

مثل این میمونه که شما یه بیسیم ساخت کارخونه بخری و بخوای با یه بیسیم دستساز مقایسش کنی !! 100 % با هم فرق میکنن!!

ولی دوستانی که قادر نیستن اصلش رو تهیه کنند یا باید بیخیال بشن یا خودشون بسازن !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
باسلام به دوستان عزیز
بطور کلی بگم کار ردیاب برمیگرده به تشخیص فرکانس دقیق فلز زیر خاک که ما متاسفانه فرکانس دقیق فلز هزاران سال مدفون شده زیر خاک نداریم به همین خاطر کار ردیاب نسبی هست و حتما باید با علم علائم شناسی و باستانشناسی جلو رفت تا موفق شد حالا هرچی فرکانس گیری ردیاب به فرکانس فلز مورد نظر نزدیکتر باشه ردیابی هم دقیق تر خواهد بود این نظر بنده در این خصوص هست

mehrdad1971s

کاربر
2013-06-09
97
228
تهران
دوست عزیز و گرامی دوست دارم بدونم با چه وسیله ای و چه سنسوری میشه ایزوتوپهایی که می فرمایید رو سنس کرد ؟

آخرین ویرایش:

coling

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-03-31
66
101
ایران
سلام
بهترین روش برای کشف طلا استفاده از اشعه ایکس میباشد

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
به نظر من وسیله ای که بتونه فقط طلارو و اونم 100% بتونه زیر زمین تشخیص بده نداریم پس زیاد خودتون رو با این حرفها خسته نکنید

mehrdad1971s

کاربر
2013-06-09
97
228
تهران
رد: پاسخ : تحولی بسیار شگرف در دستگاه های فلزیاب

حالا خطرات و ریسک اشعه ایکس یه طرف ! میشه بگید ! چطور میشه با اشعه ایکس زمین رو اسکن کرد ! ؟؟؟ :212:

6466

کاربر
2011-10-17
66
137
دوستان سلام
من همه پست های این تاپیک رو خوندم
باید خدمتتون عرض کنم که دلیل اینکه هیچ تصویر و عکسی از این دستگاه مورد نظر در اینتر نت وجود داره این نیست که وجود نداره .وجود داره اما اسمش توی سایتها چیز دیگه ای هستش :p:
واقعا متاسفم برای کسانی که میان توی سایتهای مختلف و به خاطر اینکه بخوان جنس خودشون رو غالب مردم بدبخت کنن قسم حضرت عباس میخورن
این دستگاه با این ادعایی که شما گفتید دوست عزیز واقعا یه تحول بزرگ در زمینه فلیزیاب هستش اما نه در علم فلزیاب در خالی بندی های دنیای فلزیاب :nevreness:.همه این ادعا ها مربوط میشه به همون دستگاهی که توی سایت felezjoo.com میسازن و میفروشن.
نمی دونم شما مردم رو چی فرض کردین اما هستن کسایی بخوان جلوی قسم های بی مورد شما رو بگیرن و دست شما رو واسه همه رو کنن.

اینم اسم اون دستگاه
ردیاب فوق حرفه ای دیجیتال FPL-35

FelezJoo Professional LRL FPL-35

این آدرس سایتش:

////////////////////ویرایش شد///////////////////////

اینم عکس اون دستگاهی که تحول شگرف ایجاد کرده ::nevreness:

4.jpg

به قول امام حسین (ع)::اگه دین ندارید آزاده باشید

اگه به خدا و قیامت و قسم خوردن های بیجا اعتقاد ندارید ولی آزاده باشید و آزاد زندگی کنید .قسم نا به جا اون هم واسه سرکیسه کردن مردم حتما میگیره به ادم
دوستان مراقب باشید گول قسم ها و ادعا های الکی رو نخورید و گول کلاهبرداران این چنینی
قربون شما

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
به علت منحرف شدن از موضوع اصلی و بی هدف بودن ، تاپیک بسته می شود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا