آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تحولی بسیار شگرف در دستگاه های فلزیاب

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hamedkaramia

کاربر
2009-08-08
18
92
با سلام به همه دوستان عزیز.
بنده تقریبا 7 سالی میشه که به بحث و تحقیق در مورد دستگاه های فلزیاب علاقه مند شدم و شاید نزدیک به 30 میلیون در این مورد خرج کرده ام و از ماینر 4 گرفته تا همه دستگاه ها و مدارهایی که در سایت های ایرانی و ترکیه وجود داردو امتحان کردم و تا حالا به چیز قابل قبولی دست پیدا نکردم البته باید بگم که سال پیش دلتا پالس 3 رو ساختم و حتی به خاطر علاقه ای که به این دستگاه داشتم به ترکیه رفتم و اونجا با فردی به اسم حسین اوزگوکان که فک کنم تو سایت های ایرانی و دنیای فلزیاب حسین دمیر هست اشنا شدم. این فرد طراح اصلی دستگاه دلتا پالس هست.من که امید کاملم به دستگاه دلتا پالس بود تقریبا یک ماه پیش با دستگاهی آشنا شدم کا ساختنش برای اعضای این سایت شبیه آب خوردن خواهد بود

آخرین ویرایش توسط مدیر:

IIII

کاربر
2013-03-07
128
276
سلام . تا اونجایی که من و بقیه دوستان و استادان گرامی تو بخش فلزیاب میدونیم

تفکیک 100 درصد تو عمق 5 6 متر هم نداریم تا به حالا چه برسه به عمق 20 متر !

لورنز و اوکی ام هستن که تا یه حدودی تفکیک دارن و عمق قابل توجهی میزنن !

بازم باید دید که دستگاه چی هست و از چه قطعاتی استفاده شده ...

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
دوست عزیز(III) صندوق ورودی شما پر شده و نمیشه جواب رو خصوصی داد همیجا جواب رو میدم
ra همون پتانسیومتره rb هم همون r1 تو مداره که 680 کیلو.c1 هم 15 نانو

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
با سلام به همه دوستان عزیز.
بنده تقریبا 7 سالی میشه که به بحث و تحقیق در مورد دستگاه های فلزیاب علاقه مند شدم و شاید نزدیک به 30 میلیون در این مورد خرج کرده ام و از ماینر 4 گرفته تا همه دستگاه ها و مدارهایی که در سایت های ایرانی و ترکیه وجود داردو امتحان کردم و تا حالا به چیز قابل قبولی دست پیدا نکردم البته باید بگم که سال پیش دلتا پالس 3 رو ساختم و حتی به خاطر علاقه ای که به این دستگاه داشتم به ترکیه رفتم و اونجا با فردی به اسم حسین اوزگوکان که فک کنم تو سایت های ایرانی و دنیای فلزیاب حسین دمیر هست اشنا شدم. این فرد طراح اصلی دستگاه دلتا پالس هست.من که امید کاملم به دستگاه دلتا پالس بود تقریبا یک ماه پیش با دستگاهی آشنا شدم کا ساختنش برای اعضای این سایت شبیه آب خوردن خواهد بود
اما این دستگاه : اگه کسی بیاد بهتون بگه دستگاهی ساختم 500 متر شعاع میزنه با قابلیت نقطه زنی و عمق بالای 20 متر و تفکیک صد در صد صد، خواهید گفت دروغ محضه.منم قبل یک ماه همچین نظری داشتم.ولی دروغ نیست و یک واقعیته.قدرت تفکیک این دستگاه پیدا کردن میان یک انبار فلز یک عدد انگشتر طلاست.عزیزان برادرانه بهتون میگم وقت خودتونو با ساختن این دستگاه ها تلف نکنین به قرآن رو زمین اصلا کارایی ندارن.اگه در مورد این دستگاه و کارایی اون شکی داشتین به مولا قسم حاضرم رو زمین با یه انگشتر بهتون تست بدم.لطفا نظر بدین.با تشکر

سلام ميشه يك عكس از اين دستگاه رو بزاري قيمت چقدره ؟

superstar

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-21
254
1,136
اگر نقشه دارید لطفادریغ نکنید یه تصویر ازش بزارید قیمت مونتاژش چند در میاد بهتر اطلاعات کاملتری ارائه بدهید من تا حالا چند تا بردم رو کار هیچ کدومش انچه می خواستم از اب در نیومد

آخرین ویرایش:

hamedkaramia

کاربر
2009-08-08
18
92
سلام خدمت عزیزان.دوست عزیز غزال من فروشنده دستگاه یا طراح دستگاه نیستم که اغراق یا تعریف الکی از دستگاه بکنم البته اینکه شما باور نکنید حق دارید به قول معروف شنیدن کی بود مانند دیدن.اگه الان ی نیم ساعتی تو سایتها وقت بذاریم حداقل صد تا مدار میتونیم پیدا کنیم که همه فایلها و نقشه هاش به صورت رایگان در اختیار ماست و هر کسی بدون داشتن اطلاعات خاص میتونه ی دستگاه مونتاژ کنه که معلومه نتیجش میشه ماینر 4.هدف من از این پست نه دروغ نه اغراق نه سرکار گذاشتن و نه اهداف مالی و سودی هستمن حاضرم به تک تک اعضای انجمن تست حضوری بدم.فردا هم چند تا عکس از دستگاه تو سایت میذارم و جمعه هفته بعد فیلم دستگاه رو واستون شیر میکنم تا به یقین برسین.با تشکر

hamedkaramia

کاربر
2009-08-08
18
92
اگر نقشه دارید لطفادریغ نکنید یه تصویر ازش بزارید قیمت مونتاژش چند در میاد بهتر اطلاعات کاملتری ارائه بدهید من تا حالا چند تا بردم رو کار هیچ کدومش انچه می خواستم از اب در نیومد
دوست عزیز سوپراستار.شما چند تا بردین رو کار چند صد تا هم ببرین فایده نداره.به قرآن فایده نداره باید به خودمون بیایم تا کی ضرر؟؟؟؟دوست عزیز من فروشنده دستگاه نیستم فقط خودم دارم و تستش رو هم واستون میارم با عکس و فیلم.اگه خوشتون اومد شماره طرف وارد کننده رو میدم تماس بگیرین و سفارش بدین فک کنم قیمتش یک پنجم دستگاه های موجود تو بازار هم نباشه.با تشکر

IIII

کاربر
2013-03-07
128
276
اسم دستگاه چی هست ؟؟ سیستم PI هست یا پالسی ؟؟

کویل دارد ؟ یا سرچ استوانه ای است ؟؟

با سپاس

hamedkaramia

کاربر
2009-08-08
18
92
سلام . تا اونجایی که من و بقیه دوستان و استادان گرامی تو بخش فلزیاب میدونیم

تفکیک 100 درصد تو عمق 5 6 متر هم نداریم تا به حالا چه برسه به عمق 20 متر !

لورنز و اوکی ام هستن که تا یه حدودی تفکیک دارن و عمق قابل توجهی میزنن !

بازم باید دید که دستگاه چی هست و از چه قطعاتی استفاده شده ...
دوست عزیز IIII طلا و فلز تفاوت های عمده ای دارن که چند تا شو ذکر میکنم که تو علم فلزیابی و تفکیک نقش بسزایی دارن.همهٔ ایزوتوپ‌های پرتوزای طلا با جرم اتمی بالاتر از ۱۹۷ با واپاشی β- از میان می‌روند.دست کم ۳۲ هستهٔ همپار شناخته شده‌است که جرم اتمی در بازهٔ ۱۷۰ تا ۲۰۰ داشته‌اند. در میان این بازه تنها [SUP]۱۷۸[/SUP]Au, [SUP]۱۸۰[/SUP]Au, [SUP]۱۸۱[/SUP]Au, [SUP]۱۸۲[/SUP]Au, and [SUP]۱۸۸[/SUP]Au همپار ندارند. پایدارترین همپار طلا [SUP]۱۹۸m۲[/SUP]Au با نیمه عمر ۲٫۲۷ روز و ناپایدارترین [SUP]۱۷۷m۲[/SUP]Au با نیمه عمر ۷ ns است. [SUP]۱۸۴m۱[/SUP]Au با سه واپاشی β+، گذار ایزومری (تابش گاما) و واپاشی آلفا رو به نابودی می‌گذارد. هیچکدام دیگر از همپار یا ایزوتوپ‌های طلا از سه راه واپاشی نابود نمی‌شوند. در حالی که فلزه طور طبیعی متشکل از ۴ ایزوتوپ: ۵/۸۴۸٪ رادیواکتیو Fe۵۴ (نیمه عمر بزرگتر از ۳/۱ × ۲۲ ۱۰سال)، ۹۱/۷۵۴٪ Fe۵۶ پایدار، ۲/۱۱۹٪ از Fe۵۷پایدار و ۰/۲۸۲٪ از Fe۵۸ پایدار می‌باشد.وبنابراین یون های متشکل در فضای محیط فلز 4.5 برابر و با فورست منفی ه طلا دقیقا بر عکس آن.در دستگاه okm آلمان دقیقا از این فرمول خیلی آسان و باید بگم ابتدایی استافاده شده که دارای تفکیک شده.پس نباید بگیم که تفکیک صد در صد محال است بلکه با کمی دقت و مطالعه در مورد فلز و طلا میتوان از این خاصیت در مورد تفکیک گذاری استفاده کرد.با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا