آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

( حل شده ) : روشن نشدن مانیتور لپ تاپ دل مدل N5010

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

veteran

کاربر
2013-05-12
174
135
سلام :
یه نوت بوک 5010 دارم که روشن میکنمش چند تا بوق پشت سر هم میزنه مانیتورش کلا خاموشه ولی به مانیتور جداگانه وصل میکنم تصویر میده.
.....(خروجی RGB)
بایوس زدم گفتم شاید درست بشه ولی الان دیگه کلا نه بوقی میزنه نه دیگه خروجی RGB داره....
ممنون :nevreness:

مسعود نصوحی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2009-02-22
913
5,889
مبارکه اصفهان
پاسخ : روشن نشدن مانیتور N5010

درود
ابتدا بايوس خودش رو برگردونيد.سپس چك كنيد كه تصوير نداريد و يا اينكه بكلايت قطع شده.دل 5010 كلكسيون عيب هستش، كه بيشتر هم مشكل بايوس پيدا ميكنه.براي اطمينان ار يك آي سي بايوس جديد استفاده كن

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج

دوست عزیز طبق گفته دوست خوبم آقای نصوحی عمل کنید و بایوس خودش رو برگردونید ، بعد بفرمایید موقعی که روشن می کنید چندتا بوق می زنه در ضمن کابل فلت و خود led رو چک کنید و در صورت امکان با یک فلت و led دیگه تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید.

janamhosein

کاربر
2013-02-24
49
104

با سلام ؛

در مورد مشابهی که برای من پیش اومد بعد از اطمینان پیدا کردن از سلامت LED و متعلقاتش ، به احتمال قوی مشکل از کارت گرافیکه و دچار قلع سردی شده بعد از اینکه با دستگاه BGA رفع قلع سردی کردید تست کنید اگر تصویر داد به احتمال زیاد از یک هفته تا یک ماه کار میکنه ولی مججداً مشکل بر میگرده ، در نهایت بهترین کار تعویض چیپ کارت گرافیکه.
(لطفاً نتیجه را اعلام کنید)

janamhosein

کاربر
2013-02-24
49
104

با سلام ؛

در مورد مشابهی که برای من پیش اومد بعد از اطمینان پیدا کردن از سلامت LED و متعلقاتش ، به احتمال قوی

مشکل از کارت گرافیکه و دچار قلع سردی شده بعد از اینکه با دستگاه BGA رفع قلع سردی کردید تست کنید اگر

تصویر داد به احتمال زیاد از یک هفته تا یک ماه کار میکنه ولی مجدداً مشکل بر میگرده ، در نهایت بهترین کار

تعویض چیپ کارت گرافیکه.

veteran

کاربر
2013-05-12
174
135

با سلام ؛

در مورد مشابهی که برای من پیش اومد بعد از اطمینان پیدا کردن از سلامت LED و متعلقاتش ، به احتمال قوی مشکل از کارت گرافیکه و دچار قلع سردی شده بعد از اینکه با دستگاه BGA رفع قلع سردی کردید تست کنید اگر تصویر داد به احتمال زیاد از یک هفته تا یک ماه کار میکنه ولی مججداً مشکل بر میگرده ، در نهایت بهترین کار تعویض چیپ کارت گرافیکه.

سلام دوست خوبم ممنون از راهنماییت لحیم سردی چیپ گرفتم با راهنمایی شما مشکل حل شدش.......
ممنون یا علی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا