آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: بهترین دستگاه تعمیر هارد چیست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nooroozi.f

کاربر
2013-06-02
67
140
قزوین
سلام خدمت اهمش ساتید محترم
میخواستم از تعمیرکاران محترم ببرسم بهترین دستگاه تعمیر هار با قیمت مناسب چی هست
pc3000 روس که خوب خیلی گرونه نمی صرفه واسم
doctor suitam که با عرض بوزش مزخرفه یه دانگل بیشتر نیست
pc300 چینیم که مین بدرد نمیخوره همش ظرفیتای بااین انجام میده دستگاهی هست که با قیمت معقول بدرد بخور باشه
لطفا فروشنده های عزیز جنس خودشون تبلیغ نکنن
بیشابیش ممنونم

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
با عرض سلام
دستگاه های تعمیر هارد در دنیا به ترتیب زیر دسته بندی می گردد
1-atola با قیمت تقریبی 40 میلیون تومان
2-Pc3000 udma با قیمت تقریبی 30 میلیون تومان (هزینه ساپورت سالیانه حدود 8 میلیون)
3-Salvation Data با قیمت تقریبی هر برند حدود 2 میلیون تومان (بصورت انتخابی می توانید دستگاه تعمیر و یا ریکاوری برند مورد نظر را خریداری کنید-ساپورت رایگان)
4-DFL-WD با قیمت تقریبی 2 میلیون تومان (برای هارد وسترن - بدون ساپورت)
4-HERO (WDR-STR-SRT با قیمت تقریبی 2 میلیون برای سه برند (سیگیت ، سامسونگ،وسترن)
5-PC3000 CHINA باقیمت تقریبی 2 میلیون تومان (برای تعمیر هارد های قدیمی)

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
میخواستم از تعمیرکاران محترم ببرسم بهترین دستگاه تعمیر هار با قیمت مناسب چی هست
سلام
دوست عزیز شما خودتون سوال پرسیدین و خودتونم جواب دادین. همه رو گفتین بدرد نمیخوره جز یکی که اون هم هنوز نمیدونید بدرد میخوره یا نه! تازه اونهایی هم که گفتین بدرد نمیخوره فقط یکیش گفتید گرونه و بقیه رو هیچ دلیل علمی و منطقی براش نیاوردید. درضمن این دستگاه ها سلیقه ای هست و بستگی به نیاز طرف داره.
ممکنه یکی کارش خاص باشه و از فلان دستگاه راضی باشه اما همون دستگاه برای یک نفر دیگه کارایی که دوست داره نداشته باشه
از طرفی یکی متخصص هست با ساده ترین دستگاه هم بیشتر هاردها رو تعمیر میکنه و یکی هیچ تخصصی نداره و با گرون ترین دستگاه هم نمی تونه هارد تعمیر کنه.
به هر حال تعمیر هارد یک کار فوق تخصصی هست که فقط با خرید دستگاه طبیعتا کسی نمیتونه تعمیر هارد رو کامل انجام بده.
پس لطفا در این مورد بهتره به جای سوال پرسیدن به تاپیکهایی مراجعه کنید که قبلا برای هر دستگاه جدا باز شده و در مورد اون دستگاه ها و مشکلات و مسائلشون بحث شده. ببینید هر کدوم کاراییشون بیشتر روی چه مواردی هست و بسته به نیاز و سلیقه خودتون انتخاب کنید اگرم که بدردتون نمیخوره هیچی...
البته یکم تکلیفتون رو من مشخص میکنم. من هم با این دستگاه ها تا حالا کار نکردم ولی تجربه ای که این مدت از تاپیکهای انجمن پیدا کردم قطعا این دستگاه ها کمک میکنه به تعمیرهارد. اما اینطور نیست که همه هاردها رو باهاشون تعمیر کنید. ولی به هر حال برای کسی که شغلش اینه داشتنشون بهتر از نداشتنشون هست به شرطی تخصص داشته باشید
سوال شما خیلی کلی و عمومی هست و پاسخ مناسبی نمیشه به اون داد
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا