آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: گیرنده کدلرینگ

rty55

کاربر
2011-06-11
4
11
باسلام خدمت اقای مهندس رجبی
اقای مهندس رجبی امکان داره درباره نوشتن برنامه بابسکام درباره گیرنده کدلرینگ کمک کنید
به این صورت که گیرنده ازیک ماژولask433mتشکیل شده باشدویکavrوریموت ماهمان ریموت های بازار433مثلاریموت (بتا)به این صورت که فقط بافشردن یک کلیدازریموت(فقط یک حالت از4کلیدریموت مدنظرماست البته اگه ریموت 4 کانال باشه)روی سون سگمنت نمایش عدد1ویک بیزربصدادربیادوبه همین صورت ریموت2بافشردن فقط یکی از4کلیدعدد2 روی سون سگمنت ویک بیزربه صدا دربیادوقابل تعریف ریموتهای متعددباشه به روش بالا
یااگه لطف کنیدروال تعریف ماژول گیرنده های لرن(همان گیرنده هایی که دردزدگیرها خونه استفاده میشه وقیمتش بین3000تا3500 تومان فراوان توبازارپیدامیشه وبیشتربرای کدلرینگ استفاده میشه)برای میکروتعریف کنیدممنون میشم
بازعذرخواهی میکنم به خاطر این همه توضیح دربالاوگرفتن وقت شما
باتشکرازعنایت شما

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,551
باسلام خدمت اقای مهندس رجبی
اقای مهندس رجبی امکان داره درباره نوشتن برنامه بابسکام درباره گیرنده کدلرینگ کمک کنید
به این صورت که گیرنده ازیک ماژولask433mتشکیل شده باشدویکavrوریموت ماهمان ریموت های بازار433مثلاریموت (بتا)به این صورت که فقط بافشردن یک کلیدازریموت(فقط یک حالت از4کلیدریموت مدنظرماست البته اگه ریموت 4 کانال باشه)روی سون سگمنت نمایش عدد1ویک بیزربصدادربیادوبه همین صورت ریموت2بافشردن فقط یکی از4کلیدعدد2 روی سون سگمنت ویک بیزربه صدا دربیادوقابل تعریف ریموتهای متعددباشه به روش بالا
یااگه لطف کنیدروال تعریف ماژول گیرنده های لرن(همان گیرنده هایی که دردزدگیرها خونه استفاده میشه وقیمتش بین3000تا3500 تومان فراوان توبازارپیدامیشه وبیشتربرای کدلرینگ استفاده میشه)برای میکروتعریف کنیدممنون میشم
بازعذرخواهی میکنم به خاطر این همه توضیح دربالاوگرفتن وقت شما
باتشکرازعنایت شما
با سلام :
عزیزم از یک طرف بحث از AVR کردین و از طرفی اشاره به ماژول و دزدگیرهای رایج !!!!
این دزدگیرهایی که اشاره کردین با میکرو نیستند بلکه توسط ایسی های کدینگ و دیکدینگ و به صورت یک طرفه {فرستنده فرمانهایی را صادر و گیرنده انها را اشکار میکنند } میباشند و نیازی هم به نرم افزاری ندارند در صورتیکه هدف تون برای استفاده مورد کافیست مدار ساده و استانداردی را براتون میزارم کافیست یک ماژول فرستنده به طرف ارسال و یک ماژول گیرنده به طرف دریافت اضافه کرده و کارتان راه بیافتد .
توضیحا ماژول ها برای اینکا فقط سه سیم دارند که 1= منفی 2= مثبت +5 ولت و 3 = دیتا و در فرکانس پایینی ها یک انتن سر خود که برد مدار را تا 300 متر افزایش خواهد داد در فرکانس UHF { مورد اشاره نوعی شما } انتن نیز در خود ماژول جاگذاری شده است .
بجای ال ای دی هر خروجی میتوان از سون سگمنت یا هر قطعه ای که مورد نیاز باشد وصل نمود .
- البته انواع میکرو کنترلی هم موجود هستند که باید نوع و شماره میکرو و نوع ال سی دی نمایشگر انرا بزارید تا نسبت به تعریف پین ها در نرم افزار وارد گردد که کار تقریبا پیچیده و فرصت گیر هستند و باید به برنامه نویس مراجعه کنید .
دانلود کنید : [hide] [/hide]
[hide][/hide]
[hide][/hide]
[hide]مشاهده فایل‌پیوست mc145026_mc145027_.rar[/hide]
موفق باشید .

پیوست‌ها

• 23.6 کیلوبایت بازدیدها: 174

EX_NOR

کاربر
2009-07-24
74
66
سلام.
من برای یه پروژه م نیاز دارم که کد ریموتای بتا 2007 رو بخونم.
فکر میکنم ماژول های 433 مگاهرتز ASK باید استفاده کنم ؟
میخام یه 4 رله طراحی کنم که خودم به تک تک ریموتای داخل حافظه ش دسترسی پیدا کنم و هرکی دکمه ریموتشو زد بتونم کدشو بخونم.
حالا مشکل اینحاس که نمیدونم این اطلاعات از ریموت چطور ارسال میشن.
(کد ریموت + کد دکمه ی زده شده)با هم ارسال میشن ؟ یا جدا جدا ، و ...

EX_NOR

کاربر
2009-07-24
74
66
سلام.
من برای یه پروژه م نیاز دارم که کد ریموتای بتا 2007 رو بخونم.
فکر میکنم ماژول های 433 مگاهرتز ASK باید استفاده کنم ؟
میخام یه 4 رله طراحی کنم که خودم به تک تک ریموتای داخل حافظه ش دسترسی پیدا کنم و هرکی دکمه ریموتشو زد بتونم کدشو بخونم.
حالا مشکل اینحاس که نمیدونم این اطلاعات از ریموت چطور ارسال میشن.
(کد ریموت + کد دکمه ی زده شده)با هم ارسال میشن ؟ یا جدا جدا ، و ...

بالا