آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: باز شدن خودکار dvd writer( inspiron n 5110

ebra92

کاربر
2013-07-28
4
3
سلام و خسته نباشد جند وقتی هستش dvd writer لپ تاپم بصورت خودکار باز می شود بدین صورت که بعد باز شدن خودکار و بستن آن دوباره باز می شود یا اینکه هنگام بالا اومدن ویندوز باز می شود ویا چند بار هم اتفاق افتاده که هنگام فشار دادن دکمه های کیبورد طرف رایتر بطور خودکار رایتر باز شد این دفعه که لپ تاپ رو روشن کردم رایترش باز نشد.....از دوستان خواهش میکنم که اگه در این مورد میتونن کمکم کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟ .....در ضمن مدل لپ تاپم dell n5110 هستشش.....با تشکر

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج
دوست عزیز اگر تا بحال این کاررو نکردید پیشنهاد می کنم انجام ندید(تایم گرفتن یعنی تنظیم کردن درایو بصورتی که هرگاه شما درب رو بستید کلیه قطعات مکانیکی سر جاشون قرار بگیرن )، برای این کار باید دقت و مهارت داشته باشید.

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام و خسته نباشد جند وقتی هستش dvd writer لپ تاپم بصورت خودکار باز می شود بدین صورت که بعد باز شدن خودکار و بستن آن دوباره باز می شود یا اینکه هنگام بالا اومدن ویندوز باز می شود ویا چند بار هم اتفاق افتاده که هنگام فشار دادن دکمه های کیبورد طرف رایتر بطور خودکار رایتر باز شد این دفعه که لپ تاپ رو روشن کردم رایترش باز نشد.....از دوستان خواهش میکنم که اگه در این مورد میتونن کمکم کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟ .....در ضمن مدل لپ تاپم dell n5110 هستشش.....با تشکر
دوست عزیز سنسورهای open & close جلوی درب را چک کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

pc.heidari

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر
2013-01-09
399
6,732
تهران
سلام دوستان عزیز . این ایراد میتونه از کلید eject هم باشه که دچار کثیفی یا اتصال باشه و به کوچکترین ضربه ای عکس العمل نشون بده . شما چک کن وقتی سی دی داخلش هست باز هم بیرون میاد یا نه . اگه با سی دی بیرون اومد با سرویس قطعات داخلی اکی میشه طبق گفته دوست عزیزم محمد سخی پور عمل کن

ebra92

کاربر
2013-07-28
4
3
سنسور open و close نمیدونم کجاست اگه میشه آقا بشتذ راهنمایی کنید........
در ضمن جدیدا با باز بسته کردن درب مانیتور هم به طور خودکار باز میشه
در ضمن سی دی هم داخلش باشه باز میشه به طور خودکار
لطفا یه راهنمایی بکنید دقیقا چیکار کنم چون در مورد رایتر هیچ اطلاعاتی ندارم...............

بالا