آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

ترازوي ديجيتالي (اپديت )

petr

کاربر
2007-09-05
46
77
با سلام وتبریک سال نو از مدیر محترم یا معاون مدیر در خصوص نقشه ترازوی محک 8000 بخصوص برد بلند بعلت مشکلات مخصوص در برد مذکور باعث شده در تعمیر

این مدل ترازو که اکثرا خرابی در برد دوطرفه ان میباشد و خود شرکت نیز درتعمیرات ان زیاد تمایل ندارد اگر امکان ان وجود داشته باشد تهیه شود خیلی خوب است وبه

تعمیرکارانی که در این خصوص مشکل دارد کمک خوبی میشود .با تشکر منتظر پاسخ شما هستم تعمیر کار قدیمی ترازوهای دیجیتال

میرچولی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-12-03
507
5,668
شهرستان سبزوار
سلام - یکدستگاه ترازوی فروشگاهی محک تقریبا 20 کیلویی پس از روشن شدن اعداد را از 9-8-7 .....تا بصفر میرسد بعد از صفر تیدیل بچند خط کوتاه میشود مانند -- -- -- -- -- -- و شروع به سوت زدن میکند. ایا کسی هست که کمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک کند.

سلام دوست عزیز .معلوم میشود که ترازوی شما یکی از دوعیب زیر را دارد .
1. مدار توزین یا آیسی توزین خرابست .
2.سنسور توزین خرابست.
سنسور همان قطعه چهار سیمه سرامیکی شکل است.
اما مدار توزین.با تعقیب سیمهای سنسور متوجه خواهید شد که دوتا ازاین سیمها مربوط به دوخط +و- تغذیه
سنسور ودوسیم دیگر توسط دوعددسلف به ایسی توزین متصل میشود.

petr

کاربر
2007-09-05
46
77
از مدیران ویا معاونین وکاربران که دارای تخصص میباشند در خصوص نقشه ترازوی محک 8000 نیاز به همکاری دارم و فکر میکنم روش خوبی است برای تعمیرات ترازو

است .با تشکر فراوان

amer007

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-21
962
3,234
IRAN IN MY HEART
سلام
ابتدا مسیرای نمایشگرو تست کن .بعد از سلامت باطری مطمن شوید ....
من یه مورد ترازوی معمولی 30کیلویی چینی واسم آورده بودن صفحه نمایش خیلی کم نور روشن بود و چیزی نشون نمیداد
باطری تعویض کردم مشکل حل شد./.

petr

کاربر
2007-09-05
46
77
با سلام از مدیران و کارشناسان محترم ایا در خصوص پاور سوئیچینگ ترازوی محک نقشه مداری ویا دستورالعمل جهت تعمیر وجود دارد ؟. اگر امکان دارد در این خصوص

ارسال فرمائید از همکاری شما متشکرم

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
درود.بیشتراین مدارات بصورت شرکتی یاب گفته ی استاددر انحصاروقانون حصرتولیدکننده میباشد,دراکثرمواقع باتوجه ب قیمت بردهای مشابه که خودشرکتها سفارش میدهند,گاهأارزش وقت گذاری وحتی تعمیرندارد.مثلا برد تغذیه سویچینگ برای مصرف کننده حدود15000تومانه,که درتعدادبالا دیگرخود تصوربفرماید.بهرحال دراراک,بیشتراینگونه میباشد.

petr

کاربر
2007-09-05
46
77
با سلام معاون مدیر کل محترم gadraj

در نمایشگرهای a12 و A15 که برای ارتباط لودسل بمنظور نشان دادن وزن در باسکولها استفاده میشود . در این مدل پورت سریال بصورت فیزیکی وجود ندارد ولی

روی برد محل نصب پین RX TX و همچنین محل نصب ای سی مورد نیاز نیز مشخص است لطفا در این خصوص راهنمائی کنید اولا چه نوع ای سی SMD و سایر قطعات

دیگر از قبیل خازن یا مقاومت برای این کار لازمه است . در صورت نیاز عکس گرفته شده از برد را برای شما ارسال کنم از همکاری شما کمال تشکر را دارم

mash mojtaba

کاربر
2011-01-14
183
498
سلام دوست عزیز ترازی شما ولتاژ A@D باید روی 1.8 ولت باشه احتمالا بر اثر گذاشتن بار زیاد یا ضربه روی کفه ولتاژش از 1.8 تغییر کرده که با چرخاندن پتانسیومتر کنار کنکتور لودسل میشه تنظیمش کرد برای گرفتن ولتاژ هم از بدنه وپایه 5 آی سی OP177 استفاده کن

petr

کاربر
2007-09-05
46
77
با سلام از همکارانیکه در خصوص تعمیرات ترازو بخصوص تعمیر برد ترازوی محک مدل 8000 اگر مطالبی دارند در این بخش به اشترک بگزارند . اگر به نقشه دسترسی

دارند به اشتراک قرار دهند از همکاری کمال تشکر دارم

بالا