آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: تعریف ریموت زانتیا 2000

islamnik

کاربر
2013-06-18
8
15
با سلام به اساتید گرامی
زانتیا 2000 مدل 89 دارم که ریموت خود به خود از کار افتاده ولی با باز کردن سویچ یه لحظه چراغ ایموه میزنه دوباره خاموش میشه و خودرو روشن میشه با این وضعیت ایرادی نداره بجز اینکه ریموت فعال نیست.
اما بنده کد سویچو از نمایندگی گرفتم خواستم دوباره تعریف سویچ کنم تا اینکه ریموتو معرفی کنم چند بار تلاش کردم فقط یک بار ریموت فعال شد دوباره غیر فعال گردید.البته باطری ریموت تعویض شده و ریموت و خود سویچ تست شده ایرادی نداره فقط فکر میکنم نحوه تعریف بنده مشکل داره البته من هم با راهنمای دستگاه مهاد پیش میرم و هر دو سویچ ها رو معرفی میکنم ماشینو روشن میکنه ولی قبلا که برای یه لحظه چراغ ایمو فعال میشد حالا با باز کردن سویچ چراغ روشن نمیشه ولی خودرو روشن میشه و ریموت کار نمیکنه.خیلی ببخشین که مطلب زیاد شد.منتظر راهنمای عزیزان هستم.با تشکر

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,325
ايران
سلام دوست عزيز اگر ريموت هم كار نكند مشكلي براي خودرو ايجاد نميكند اما در زانتيا برخي موارد كه ريمت تعريف ميشود ولي كار نميكند cph بايد با دياگ برنامه ريزي مجدد شود 100 در صد درست ميشود در صورت سالمي ريموت راه اندازي ميشود كه دستگاه k-diag خوب جواب ميدهد

islamnik

کاربر
2013-06-18
8
15
سلام دوست عزيز اگر ريموت هم كار نكند مشكلي براي خودرو ايجاد نميكند اما در زانتيا برخي موارد كه ريمت تعريف ميشود ولي كار نميكند cph بايد با دياگ برنامه ريزي مجدد شود 100 در صد درست ميشود در صورت سالمي ريموت راه اندازي ميشود كه دستگاه k-diag خوب جواب ميدهد

با سلام
مرسی از این که پاسخ دادین اما برای برنامه ریزی cph دیاگ بنده 6 تا گزینه داره که سه تا از این گزینه ها رو تست کردم دوباره تعریف کردم باز جوابی حاصل نشددیاگ بنده مهاد هست میشه بگین برای زانتیا عموما برای cph از کدام گزینه ها که مناسب باشه استفاده میشه؟ضروری اگه جواب بدین.با تشکر

ayoob1

کاربر
2011-01-10
1
2
سلام اساتید من میکرو کلید روی ریموت رانتیا رو با دستگاه لحم عوض کردم کلا از کار افتاد یه تعمیر کار گفت دی کد شده کدش پاک شده.
حالا میشه راهنماییم کنید چطور باید کد بخوره. میشه خود ادم انچام بده یا دستگاه میخواد هزینش تا چقدره؟ ممنون میشم

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
با دستگاه تعریف ریموت میتوانید ریموت جدید را کد داده ویا ریموت جدید تعریف کنید موفق باشید
سلام اساتید من میکرو کلید روی ریموت رانتیا رو با دستگاه لحم عوض کردم کلا از کار افتاد یه تعمیر کار گفت دی کد شده کدش پاک شده.
حالا میشه راهنماییم کنید چطور باید کد بخوره. میشه خود ادم انچام بده یا دستگاه میخواد هزینش تا چقدره؟ ممنون میشم

sadegh82

کاربر
2013-09-30
5
7
سلام -خیلی راحت میشه به آوانته کد داد با برنامه بدون باز کردن ECU وبدون نیاز کد میشه کد داد البته به سوییچ منظورم هست اگه منظورت ریموته اول ببین گیر میاد که فکر نکنم.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili
بالا