آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل با شار

mostafa@racer

کاربر
2008-02-14
71
207
با سلام خدمت دوستان
بنده تعمیرکار مادربرد PC هستم و زیاد از لپ تاپ سر در نمیارم یه لپ تاپ ایسوس مدل N53J هست که به محض وصل کردن سوکت آداپتور چراغ آداپتور خاموش میشه چندتا آداپتور هم امتحان کردم فرقی نمی کنه می خواستم بدون اگه جایی روی برد جریان کشی وجود داره در حدی هست که بتونم باز کنم و راهش بندازم یا اینکه راهنمایی کنید کجا رو باید چک کنم. با تشکر

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج
دوست عزیز اگر تجربه این کار رو ندارید انجام ندید ، اگر تصمیم گرفتید انجام بدید از سر ورودی باید مسیر را دنبال کنید و دنبال شورتی توی مدار باشید ، این شورتی میتونه از خازنهای SMD و فتها باشه تا در نهایت آی سی تغذیه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام خدمت دوستان
بنده تعمیرکار مادربرد PC هستم و زیاد از لپ تاپ سر در نمیارم یه لپ تاپ ایسوس مدل N53J هست که به محض وصل کردن سوکت آداپتور چراغ آداپتور خاموش میشه چندتا آداپتور هم امتحان کردم فرقی نمی کنه می خواستم بدون اگه جایی روی برد جریان کشی وجود داره در حدی هست که بتونم باز کنم و راهش بندازم یا اینکه راهنمایی کنید کجا رو باید چک کنم. با تشکر

دوست عزیز اگر تجربه ای ندارید پیشنهاد می کنم به لب تاب دست نزنید چون اگر یک قسمت کار را اشتباه بکنید باید خسارت سنگینی بدهید مخصوصا الان که لب تاب گران هست مشکل شما می تواند از فتهای مدار شارژ مخصوصا فتهای 8 پایه باشد که انها را حتما باید تست کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

بالا