آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ثابت ماندن تصویر در لوگوی اولیه مادربرد MSI G41M-P21

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
دوست عزیز چیپ صدا رو هم از نظر داغ گردن تست کنید و در نهایت یک بار از برد در بیارید و تست کنید با یک کارت گرافیک دیگه یا با کارت گرافیک آنبرد هم تست کنید هر دو مورد رو چک کنید هم با گرافیک آنبرد و هم با گرافیک دیگه

dark shadow

کاربر vip
vip
کاربر
2007-11-08
187
505
IRAN
دوست عزیز چیپ صدا رو هم از نظر داغ گردن تست کنید و در نهایت یک بار از برد در بیارید و تست کنید با یک کارت گرافیک دیگه یا با کارت گرافیک آنبرد هم تست کنید هر دو مورد رو چک کنید هم با گرافیک آنبرد و هم با گرافیک دیگه
با گرافیک دیگه و گرافیک آنبرد هم چک کردم همونه اما در مورد چیپ صدا، چشم اونم تست میکنم. باتشکر..

dark shadow

کاربر vip
vip
کاربر
2007-11-08
187
505
IRAN

سلام و درود...
چیپ صدا رو هم درآوردم نتیجه همون بود. باتشکر...

h.asadi987

کاربر
2013-01-27
159
645
خراسان رضوی
ببخشید که من وسط این همه مطلب ی نکته خارج از بحث میگم
ولی دوستان منم با ی همچین مشکلی برخورد کردم که فک کردم شاید بتونم با خوندن این مطلب مشکل خودمو حل کنم
ولی تو این همه پست دیدم که خیلی هاش دقیقا ی چیز گفتن دوست من شما میتونید با تشکر از دوستمون که یک مطلبی رو گفتی هم حرف اونو تائید کنید و هم از اون تشکر کنید
یا اگه مطلب جدید داری بذاری
با تشکر

dark shadow

کاربر vip
vip
کاربر
2007-11-08
187
505
IRAN
دوست عزیز و گرامی، من که از نظرات همه تشکر کردم، فقط چون هنوز مشکلم برطرف نشده میگم که اساتید درجریان باشن. باتشکر...

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
دوست عزیز و گرامی، من که از نظرات همه تشکر کردم، فقط چون هنوز مشکلم برطرف نشده میگم که اساتید درجریان باشن. باتشکر...
سلام مجدد.در مورد مشکل شما و باید عرض کنم که شما قطعه ندارید! ن فقط شما بلکه تمامی تعمیرکارها و دوستان!؟چرا؟چون اجازه نمیدن لهمون در اینجا که اگه مثلا من I/O مین شما رو دارم اونو بهتون بدم(بخرید)اینجوری هر تعمیرکاری که فلان قطعه رو میخواد میتونه از کسی که داره بگیره!و مطمئنن ما اینجوری خیلی کم به مشکل نبودن قطعه و در نهایت درست نشدن دستگاه بر میخوریم.اما متاسفانه تفکر درستی پشت این ماجرا نیست!مدیریت باید کاری یا فکری به حال این وضع بکنه.

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
خب حالا که I.O نیست شما بیا[hide] آی سی بایوس رو تعویض کن و پروگرم!ببین چی میشه[/hide]

dark shadow

کاربر vip
vip
کاربر
2007-11-08
187
505
IRAN
سلام مجدد.در مورد مشکل شما و باید عرض کنم که شما قطعه ندارید! ن فقط شما بلکه تمامی تعمیرکارها و دوستان!؟چرا؟چون اجازه نمیدن لهمون در اینجا که اگه مثلا من I/O مین شما رو دارم اونو بهتون بدم(بخرید)اینجوری هر تعمیرکاری که فلان قطعه رو میخواد میتونه از کسی که داره بگیره!و مطمئنن ما اینجوری خیلی کم به مشکل نبودن قطعه و در نهایت درست نشدن دستگاه بر میخوریم.اما متاسفانه تفکر درستی پشت این ماجرا نیست!مدیریت باید کاری یا فکری به حال این وضع بکنه.

سلام و درود بر شما دوست و استاد بزرگوار...
حرفتون کاملا صحیحه.. کاش میشد...

خب حالا که I.O نیست شما بیا
آی سی بایوس رو تعویض کن و پروگرم!ببین چی میشه

چشم این کار رو هم میکنم.

بالا