آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ثابت ماندن تصویر در لوگوی اولیه مادربرد MSI G41M-P21

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
به نظر من نه نمی تونه شما می تونید این ای سی را از برد جداکنید و تست کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه

dark shadow

کاربر vip
vip
کاربر
2007-11-08
187
505
IRAN
به نظر من نه نمی تونه شما می تونید این ای سی را از برد جداکنید و تست کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه

دوست عزیز، تو پستهای قبلی هم گفتم وقتی آی سی رو جدا کردم دیباگر هیچ کدی نشون نداد تمام چراغهاش روشن شد و تصویر هم نداشتم.

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
با سلام اين مشكل از پل جنوبي هست كه احتمال زياد لحيم سردي داره من يك مادر برد ايسوس دارم دقيقا همين عيب رو داره كه با فشار دادن روي پل جنوبي ماذر برذ كار ميكنه البيه لحطه ايي هست

dark shadow

کاربر vip
vip
کاربر
2007-11-08
187
505
IRAN
با سلام اين مشكل از پل جنوبي هست كه احتمال زياد لحيم سردي داره من يك مادر برد ايسوس دارم دقيقا همين عيب رو داره كه با فشار دادن روي پل جنوبي ماذر برذ كار ميكنه البيه لحطه ايي هست
سلام و درود..
آخه من رو هر دوتا چیپ فشار دادم و روشن کردم بازم نتیجه همون بود.

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
سلام.اینم I/o

[hide]

DSC013091.jpg
[/hide]​

dark shadow

کاربر vip
vip
کاربر
2007-11-08
187
505
IRAN

درود...
مرسی دوست عزیز. راهی واسه تشخیصش نیست؟ آخه مشابهشو ندارم که تعویض کنم. اما یه سوال؟ به نظرتون یه بار بایوس اولین ورژنشو بزنم بینم جواب میده یا نه؟

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
دوست عزیز این مین من مشابهشو رو سیستم مغازه دارم که هر رو جگرم دستش خونه . این مین برای هر سی پی یو یه بایوس داره مثلا برای سی پی یو 430 باید یه بایوس بزنی برای سی پی یو 645 هم یه بایوس و برای 7500 به بالا هم یه بایوس شما اول داخل سایت مادربرد قسمت سی پی یو ساپورت مدل سی پی یو رو با ورژن بایوسی که سی پی یو نیاز داره مطابقت بدید و بعد همون ورژن رو دانلود و پرگرام کنید و ضمنا زیف سی پی یو رو هم حتما با تینر و قلم مو شستو شو کنید

dark shadow

کاربر vip
vip
کاربر
2007-11-08
187
505
IRAN
دوست عزیز این مین من مشابهشو رو سیستم مغازه دارم که هر رو جگرم دستش خونه . این مین برای هر سی پی یو یه بایوس داره مثلا برای سی پی یو 430 باید یه بایوس بزنی برای سی پی یو 645 هم یه بایوس و برای 7500 به بالا هم یه بایوس شما اول داخل سایت مادربرد قسمت سی پی یو ساپورت مدل سی پی یو رو با ورژن بایوسی که سی پی یو نیاز داره مطابقت بدید و بعد همون ورژن رو دانلود و پرگرام کنید و ضمنا زیف سی پی یو رو هم حتما با تینر و قلم مو شستو شو کنید

دوست گرامی، ممنون از راهنماییتون. مدل cpu این مین: E5700 3.00GHZ هستش. اما از صبح هرکاری میکنم سایت MSI دیگه باز نمیشه:nevreness:. امکانش هست اگه شما دسترسی دارید بایوس همین ورژن رو واسم دانلود کنید و اینجا بذارید؟ ممنون میشم. باتشکر..

dark shadow

کاربر vip
vip
کاربر
2007-11-08
187
505
IRAN
سلام و درود به همه ی دوستان عزیز...
آقا من فایل بایوس مربوط به همین cpu رو دانلود کردم بالآخره و پروگرامش کردم و زیف cpu رو هم شستشو دادم اما تینر تموم کرده بودم با اسپری شستشو دادم، اما بازم مشکلم پابرجاست.
اما اگه بخوام i/o رو عوض کنم آی سیشو از کجا گیر بیارم؟ چون مشابهشو ندارم. اما بازم میگم اون آی سی LAN یه خورده داغ میکنه. باتشکر...

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
دوست عزیز شما این ورژن بایوس 7592vU1 پرگرام کردید اگه این ورژن رو پرگرام کردید درسته

آخرین ویرایش:
بالا