آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

طرح سوالات فنی

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
سلام استادغزال نمیشه راهنمایی بفرمایید مشکلم حل بشه مقدار مقاومت ۱/۴واتی که گیت 4nk60به گراند وصل می کنه چه قدر می تونه باشه ممنون اگه راهنمایی بفرمایید.

دوست گرامی شما مشکلتون دقیقا چی هست؟ چندین مشکل عنوان کردید!

در تاپیک جداگونه ای مشکل رو مطرح کن ، تصویر و شرح کامل قرار بده بعد در یکی از تاپیکهای فعال به استاد غزال اطلاع دهید تا از محل تاپیک شما مطلع گردند و کمکتون نمایند
همانطور که مهندس ~H03in~ نیز اعلام نمودند باید نقشه رو هم تهیه نمایید

موفق باشید

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
سلام استادغزال نمیشه راهنمایی بفرمایید مشکلم حل بشه مقدار مقاومت ۱/۴واتی که گیت 4nk60به گراند وصل می کنه چه قدر می تونه باشه ممنون اگه راهنمایی بفرمایید.

دوست گرامی شما مشکلتون دقیقا چی هست؟ چندین مشکل عنوان کردید!

در تاپیک جداگونه ای مشکل رو مطرح کن ، تصویر و شرح کامل قرار بده بعد در یکی از تاپیکهای فعال به استاد غزال اطلاع دهید تا از محل تاپیک شما مطلع گردند و کمکتون نمایند
همانطور که مهندس ~H03in~ نیز اعلام نمودند باید نقشه رو هم تهیه نمایید

چرا نمیتوانید تصویر قرار دهید ؟
نحوه آموزشش تو سایت هست
موفق باشید

آخرین ویرایش:

amir*as

کاربر vip
کاربر
2020-03-07
123
231
سلام خدمت شماعزیزدل اول اینکه بنده یک ماه بیشتر نمی شه عضو سایت شدم طبیعی که اشتباهاتی ازمن سر بزنه دوم من با گوشی تلفن g5سامسونگ مدل۲۰۱۵باسایت ارتباط دارم هرچی سعی کردم عکس آپلودکنم موفق نشدم به چندنفر هم نشون دادم گفت نمیشه مشکلمم یه پاوره سوئیچنگ که فت4nk60شورت شده یه سری دیود ومقاومت سوخته که مشکلی نیست فقط یه مقاومت ۱/۴وات دود شده که ازپایه گیت4nk60میره گروند این مقاومت باراضافه گیت رودفع میکنه رنگ اولش یحتمل قرمزه شاید۲۲کیلویا۲۲۰کیلو باشه نمیدونم باتشکر.

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
سلام خدمت شماعزیزدل اول اینکه بنده یک ماه بیشتر نمی شه عضو سایت شدم طبیعی که اشتباهاتی ازمن سر بزنه دوم من با گوشی تلفن g5سامسونگ مدل۲۰۱۵باسایت ارتباط دارم هرچی سعی کردم عکس آپلودکنم موفق نشدم به چندنفر هم نشون دادم گفت نمیشه مشکلمم یه پاوره سوئیچنگ که فت4nk60شورت شده یه سری دیود ومقاومت سوخته که مشکلی نیست فقط یه مقاومت ۱/۴وات دود شده که ازپایه گیت4nk60میره گروند این مقاومت باراضافه گیت رودفع میکنه رنگ اولش یحتمل قرمزه شاید۲۲کیلویا۲۲۰کیلو باشه نمیدونم باتشکر.

هیچ فرقی نمیکنه که با تلفن آنلاین شوید یا با کامپیوتر و غیره
اتفاقا تلفن بنده هم دقیقا همان مدل و سالی میباشد که قید نمودید
سامسونگ جی 5
بابت مشکل آپلود این تاپیک رو مطالعه کن
https://www.irantk.ir/threads/98776-حل-مشکل-در-آپلود-عکس

در رابطه با مشکل تغذیه هم در پست قبل گفتم چیکار کنید

موفق باشید

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس

هیچ فرقی نمیکنه که با تلفن آنلاین شوید یا با کامپیوتر و غیره
اتفاقا تلفن بنده هم دقیقا همان مدل و سالی میباشد که قید نمودید
سامسونگ جی 5
بابت مشکل آپلود این تاپیک رو مطالعه کن
https://www.irantk.ir/threads/98776-حل-مشکل-در-آپلود-عکس

در رابطه با مشکل تغذیه هم در پست قبل گفتم چیکار کنید

موفق باشید

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,296
ایران
سلام خدمت عزیزان یه پاور۱۲و لتیه ماسفتش به شماره p4nk60zfpسوخته به اضافه دیود1n4148ومقاومت0.47 که تعویض میشه مشکل اینه یه مقاومت ۱/۴وآت که گیت وبه شاسی وصل میکنه دود شده مقدار این مقاومت و می خواستم ممنون اگه کسی راهنمایی کنه.عکس نمیتونم بگذارم.

با اجازه استادن عزیزم
دوست عزیزم احتمالا منظور استاد ~H03in~ یک پتانسیومتر 10 کیلو به جای مقاومت سوخته قرار دهید.از 10 کیلو شروع کنید تا اهم پایین هر کجا به خوبی منبع تغذیه کار کرد مقاومت را جاگزین کنید
احتمالا مقاومت شما 1 کیلو است.
https://www.irantk.ir/members/74075-H03in

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با اجازه استادن عزیزم
دوست عزیزم احتمالا منظور استاد ~H03in~ یک پتانسیومتر 10 کیلو به جای مقاومت سوخته قرار دهید.از 10 کیلو شروع کنید تا اهم پایین هر کجا به خوبی منبع تغذیه کار کرد مقاومت را جاگزین کنید
احتمالا مقاومت شما 1 کیلو است.
https://www.irantk.ir/members/74075-H03in

با سلام
دوست عزیزم منظورم پتانسیومتر نبود مقاومت ثابت 10 کیلو بود اگر ایشون از رنگ اول مطمئنه امکان داره مقاومت 22 کیلو باشه

اگر بخش‌های خیلی مهمتر تغذیه مورد نداشته باشه با جایگزاری مقاومت‌های نام برده مشکل حل خواهد شد.

sheypooor

کاربر
2009-05-05
126
133
ابهر
دوستان یه قلع کش خریدم وقتی لحیم رو اب میکنم و قلع کش رو روش قرار میدم اصلا لحیم رو جدا نمیکنه در صورتی هوا رو میکشه داخل.و رو سر قلع کش یه میله اهنی هست که داخلشه حالا نمیدونم این میله باید به قلع بخوره تا اونو بکشه یا کلا قلع کش ایراد داره.ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

arash_hj23

کاربر vip
کاربر
2008-10-13
155
412
دوستان یه قلع کش خریدم وقتی لحیم رو اب میکنم و قلع کش رو روش قرار میدم اصلا لحیم رو جدا نمیکنه در صورتی هوا رو میکشه داخل.و رو سر قلع کش یه میله اهنی هست که داخلشه حالا نمیدونم این میله باید به قلع بخوره تا اونو بکشه یا کلا قلع کش ایراد داره.ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

دوست من اول از سلامت قلع کش به این صورت مطمئن شو : با انگشت نوک قلع کش رو مسدود کن و فنرش رو آزاد کن باید مکش مناسب داشته باشه و سریع برنگرده بالا .
اگر دیدی مکش مناسب داره و هوا رد نمی کنه مشکلتون با اضافه کردن یک تکه شلنگ سیلیکونی نسوز به سر قلع کش کامل رفع میشه چون سر اون شلنگ به مدار میچسبه و اجازه هواکشیدن از طرفین رو نمیده .

amir*as

کاربر vip
کاربر
2020-03-07
123
231
دوست من اول از سلامت قلع کش به این صورت مطمئن شو : با انگشت نوک قلع کش رو مسدود کن و فنرش رو آزاد کن باید مکش مناسب داشته باشه و سریع برنگرده بالا .
اگر دیدی مکش مناسب داره و هوا رد نمی کنه مشکلتون با اضافه کردن یک تکه شلنگ سیلیکونی نسوز به سر قلع کش کامل رفع میشه چون سر اون شلنگ به مدار میچسبه و اجازه هواکشیدن از طرفین رو نمیده .

سلام به دوستان ممنون ازاینکه به سوالم جواب دادیددرموردقلع کش اگرطبق راهنمایی دوست عزیزمان شلنگ سیلیکونی در دسرس نبود می تونیدازنه پستونک آکوداک لامپ تصویر تلویزیون های crtاستفاده کنیداکنید البته نوع های ولتاژاگه سونی باشه خیلی بهتره اینم یه تجربه شاید به درد دوستان بخوره.

بالا