آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزش تصويري نصب کولر گازي اسپليت

احمد رستمی

کاربر
2013-11-09
39
84
سلام دوستان
کسی فیلم اموزشی نصب کولر گازی داره که کاملا فارسی و گام به گام باشه و حتی اگه سی دی فروشی هم باشه مشکلی نداره . یه کولر گازی دارم میخوام خودم نصب کنم و اگه مشکلی هم پیدا کرد خودم برطرف کنم و حتی سرویسش را خودم انجام بدم :rose::rose::rose:
ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: علی321

سجاد حیدری

کاربر
2014-07-07
30
32
با عرض سلام خدمت دوست عزیزم اقای رستمی.
احمد جان در این که شما علاقه شدیدی در انجام این کار دارید شکی نیست . ولی مساله اینه که شما با انجام دادن اینکار ضرر مالی به خودتان میزنید.چون تخصص کافی در انجام دادن این کار را ندارید و با سی دی های اموزشی امکان کسب کردن این اموزش برای شما امکان ندارد . با انجام این کار ممکن است اسیب جدی به کمپرسور یا برد های موجود در یونیت داخلی و خارجی وارد کنید که هزینه بالایی برای درست کردن مجدد انها برای شما بوجود میاره .
پیشنهاد میکنم بجای اینکار از یک نصاب متخصص کمک گرفته و در هزینه های خودتون صرفه جویی کنید .

احمد رستمی

کاربر
2013-11-09
39
84
ممنون جناب حیدری
البته درست میفرمایید ولی این کار اولی و اخریم نیست . خیلی از این کار ها کردم که بیشترش موفقیت امیز بوده بخاطر همین از ضرر رسوندنش نمیترسم راستش یه کولر گازی گیرم امده که یکی از دوستان بابت قرضی که ازش داشتم بهم داد . والان خواستم خودم نصبش کنم حالا حتی اگه هم مشکلی براش پیش امد مورد نداره چون اصلا دیگه قید اون پولی را که از دوستم میخواسته بودم زده بودم ولی نمیدونم چی شد که بعد از 5 سال یه هو یاد بدهکاریش اقتاد اونم با دادن یه کولر گازی :glee: منم قبول کردم البته در حد نو هست در هر صورت اگه کسی یاری برسونه لطفش را فراموش نمیکنم

بالا