آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل در تلفن همرا نوکیا 7610

irantksat

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-11-02
888
6,497
با سلام
یک گوشی نوکیا مدل 7610 دارم که یک کد بهش دام یادم نیست چی بود
راهی داره که بدون فلش قفلش رو باز کرد ؟
مثلا یک کدی بهش بدیم ؟

saeghe222

کاربر
2009-08-21
46
82
سلام

دوست من احتياج به فلش نيست اما بدون باكس هم نميشود شما با باكس جاف تيك گزينه usser code edit را بزنيد و روي دكمه service كليك كنيد كد شما توسط برنامه خوانده شده و به شما نشان داده ميشود .موفق باشيد .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
خوشبختانه گوشی 7610 از سری گوشی های قدیمی هست و میشه با نرم افزار براش کد رو پیدا کرد. البته تا زمانی که گوشی رو قفل نکرده باشید. چون اون زمان نمیتونید برنامه را نصب کنید!

من یکم برنامه هام به هم ریخته لطفا این برنامه رو نصب کنید احتمالا مشکلتون حل میشه اما اگر نشد باز بگید تا برنامه مناسبی براتون پیدا کنم

یکم ممکنه طول بکشه باید صبر کنید گوشی رقمها را یکی یکی پیدا میکنه و تا پیام نداده صبر کنید

پیوست‌ها

irantksat

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-11-02
888
6,497
دوست من احتياج به فلش نيست اما بدون باكس هم نميشود شما با باكس جاف تيك گزينه usser code edit را بزنيد و روي دكمه service كليك كنيد كد شما توسط برنامه خوانده شده و به شما نشان داده ميشود .موفق باشيد .

با سلام
از اینکه پاسخ بنده را دادید متشکرم ولی من نه باکس دارم و کابلی که گوشی را با آن به کامپیوتر وصل کنم
راه دیگری نیست ؟

irantksat

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-11-02
888
6,497
خوشبختانه گوشی 7610 از سری گوشی های قدیمی هست و میشه با نرم افزار براش کد رو پیدا کرد. البته تا زمانی که گوشی رو قفل نکرده باشید. چون اون زمان نمیتونید برنامه را نصب کنید!

من یکم برنامه هام به هم ریخته لطفا این برنامه رو نصب کنید احتمالا مشکلتون حل میشه اما اگر نشد باز بگید تا برنامه مناسبی براتون پیدا کنم

یکم ممکنه طول بکشه باید صبر کنید گوشی رقمها را یکی یکی پیدا میکنه و تا پیام نداده صبر کنید

جناب نکویی سلام
من این فایل رو با چه برنامه ای به گوشی وارد کنم ؟

saeghe222

کاربر
2009-08-21
46
82
سلام

جناب نکویی سلام

من این فایل رو با چه برنامه ای به گوشی وارد کنم ؟
اگر گوشي شما قفل است نميتوانيد اين برنامه را روي گوشي بريزيد اما اگر گوشي قفل نيست برنامه را روي مموري كپي و در گوشي نصب كن .يا با كابل يو اس بي به گوشي منتقل كن .ولي اگر باكس نداري بهترين كار اينه كه بدي بيرون برات انلاك كنند .هزينه اش هم 1000 تومان است .موفق باشي .

بالا