آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

ويدئوي آموزشي - نحوه عملکرد کولرهاي گازي

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR
ويدئوي آموزشي - نحوه عملکرد کولرهاي گازي​

سلام

فايل ها با پسوند flv مي باشند اما توسط ويدئو پليرهايي که من داشتم اجرا نشدند ، براي اجرا بايد بوسيله نرم افزارهاي مبدل فايل ها را به يک فرمت ديگر تبديل کرده و ويدئوها را مشاهده کنيد .

بنده از Aimersoft Video Converter Ultimate براي تبديل فايل ها استفاده کردم و چون حجم فايل هاي تبديل شده بسيار زيادتر از حجم فايل هاي اصلي بود ، فايل هاي اصلي را داخل انجمن آپلود کردم .

[hide]
مشاهده فایل‌پیوست How-Air-Conditioning-Works.rar
[/hide]

GULF

کاربر
2009-09-26
60
72
منم موقع ای که تبدیل میکنه تا 50% بیشتر نمیره و بعد complete میزنه آیا درسته و مهمتر اینکه صدا نداره آیا برای شما هم اینگونه است؟

البته فایل کامل دانلود شد و موردی نداره خوشبختانه

2013-07-06
1
4
اتفاقا فایلای flv هم کیفیتشون بالاتره و هم حجمشون خوبه وروی سیستم هارد رو سنگین نمیکنه

اون DIVX هم بد نیست

اونایی که سیستمشون باز نمیکنه باید کودک نصب کنن یا KM PLAYER اگه فلش پلیر یا شاکویو پلیر هم داشته باشید میتونید یا IE اونا رو باز کنید

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
به نام خدا
استاد ارجمند فایل ارسالی رو دانلود کردم
ولی از سه فایل زیپ شده ، فایل 7 مگی اکستراکت نشد
لطفا بررسی شود

ظاهرا بقیه دوستان دانلود کردند احتمالا شما فایلتون هنگام دانلود دچار مشکل شده دوباره دانلود کنید... درضمن یک فایل بیشتر نیست که باید از ریپ خارح کنید داخلش 3 فیلم هست که مستقیم باید ببینید

دارم دانلودشون میکنم ببینم با برنامه هایی که من دارم بدون کانورت پخش میشه یا نه. اگر شد راهنماییتون میکنم بدون کانورت کردن ببینید...

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
اتفاقا فایلای flv هم کیفیتشون بالاتره و هم حجمشون خوبه وروی سیستم هارد رو سنگین نمیکنه

اون DIVX هم بد نیست

اونایی که سیستمشون باز نمیکنه باید کودک نصب کنن یا KM PLAYER اگه فلش پلیر یا شاکویو پلیر هم داشته باشید میتونید یا IE اونا رو باز کنید

لطفا در مورد چیزی که اطلاعاتتون کافی نیست کمی در پاسخ دادن تأمل کنید. شما که برای مدیران ما ایراد میگرفتید حالا خودتون دارید پاسخ غلط میدهید. پس ببینید هیچکس کامل نیست ولی نمیشه هر خطایی کسی کرد تمام فعالیتها و زحماتش رو زیر سوال برد.
ویدئوهای بالا رو من چک و فرمتش رو با دقت بررسی کردم. فرمت اونها MPEG-DASH که اختصار MPEG's Dynamic Adaptive Streaming over HTTP هست که روی لینکی که گذاشتم اگر کلیک کنید میتونید اطلاعات زیادی از اون به دست بیارید این فرمت کاربردش برای تحت سرور هست که افراد زیادی همزمان یک فیلم رو نگاه میکنند. این ویدئو نوعی فرمت جدید هم هست که برای پخش بر روی ویندوز خانگی مناسب نیست. من با بررسی زیادی که کردم یک پروژه در حال تست هست به نام GPAC.Framework که با اون تونستم بدون کانورت کردن روی ویندوز پخششون کنم. البته صدا نداشت نمیدونم کلا فایلها صدا ندارند یا در این پروژه اینجوری پخش میشد.

البته این فایلها روی لینوکس ترفند داره و میشه پخشش کرد چون اصل فرمت روی سرورهای لینوکس به وجود آمده.

به هر حال فعلا دو راه بیشتر نیست یا اصل فایلهای رو با فرمت دیگری پیدا کنیم یا با کانورتری که معرفی کردن تبدیل کنیم البته راه سومی هم هست که صرف نمیکنه. من میتونم اینها رو آپلود کنم روی سرور لینوکس و با پلیر مخصوص مثل سایت youtube فراخوانی کنم و شم از اونجا ببینید.... که با توجه به سرعت کم داخل ایران ارزش وقت گذاشتن نداره...
اون پروژه هم که من گفتم میتونید تو گوگل سرچ کنید و از سایتش بگیرید ولی کار کردن باهاش کمی تخصص میخواد و خیلی نقص داره هنوز چون در حال تکمیل هست و فعلا یک پروژه بیش نیست

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
با اجازه آقا رضا من فایلهای flv رو با فایلهای FLV بدون dash جایگزین کردم. دیگه نیاز به کانورتر نیست فقط دانلود کنید و با kmplayer یا VLC player و .... پخش کنید

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR
منم موقع ای که تبدیل میکنه تا 50% بیشتر نمیره و بعد complete میزنه آیا درسته و مهمتر اینکه صدا نداره آیا برای شما هم اینگونه است؟

البته فایل کامل دانلود شد و موردی نداره خوشبختانه

سلام

آقاي نکويي زحمت کشيديند و فايل ها رو تبديل و جايگزين کردند و ديگه احتياجي به تبديل نيست ، اما دليل اينکه برنامه فايل ها رو تا 50 درصد تبديل ميکنه به خاطر اين هست که رجيستر نيست ، براي رجيستر کردنش ميتونيد از فايل زير استفاده کنيد / يا حق

پیوست‌ها

091267835311

کاربر
2013-01-02
14
27
ويدئوي آموزشي - نحوه عملکرد کولرهاي گازي​

سلام

فايل ها با پسوند flv مي باشند اما توسط ويدئو پليرهايي که من داشتم اجرا نشدند ، براي اجرا بايد بوسيله نرم افزارهاي مبدل فايل ها را به يک فرمت ديگر تبديل کرده و ويدئوها را مشاهده کنيد .

بنده از Aimersoft Video Converter Ultimate براي تبديل فايل ها استفاده کردم و چون حجم فايل هاي تبديل شده بسيار زيادتر از حجم فايل هاي اصلي بود ، فايل هاي اصلي را داخل انجمن آپلود کردم .

hidden content may not be quoted

سلام بزرگوار من این فیلم آموزشی رو دانلود کردم خیلی هم طول کشید ولی متاسفانه از حالت فشرده خارج نمیشه لطفاراهنمایی بفرمایید تا برسیم روی نرم افزارمبدل فایل باتشکر

kuchuluuu

کاربر
2015-03-09
28
6
با اجازه آقا رضا من فایلهای flv رو با فایلهای FLV بدون dash جایگزین کردم. دیگه نیاز به کانورتر نیست فقط دانلود کنید و با kmplayer یا VLC player و .... پخش کنید

سلام جناب نکویی
من هیچ فایلی رو تو این قسمت نمیبینم که بخوام روش کلیک کنم و دانلود کنم.چرا؟!

بالا