آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: عدم شناسایی هارد و ظرفیت 0 در مکستور Diamond Max 22 و سیگیت

milad_tm

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-10
362
12,643
گيلان-رشت
[h=2]راه حل مشکل عدم شناسایی هارد و ظرفیت 0 در مکستور Diamond Max 22 و سیگیت 7200.11 و هارد های مشابه[/h]

پیوست‌ها

• 682.8 کیلوبایت بازدیدها: 456
  • 663.5 کیلوبایت بازدیدها: 505

ppmohsen

کاربر
2010-03-06
7
1
لطفا یک نفر این فایل هارو برای من بفرسته
mohsendaneshneaatgmail-com
برای اعضای عادی فعال نیست

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
لطفا یک نفر این فایل هارو برای من بفرسته
mohsendaneshneaatgmail-com
برای اعضای عادی فعال نیست
سلام
یه صفحه ای هست برای واریز 30 تومان ناقابل (پول پفک بچه )واریز میکنین راحت دانلود میکنید.
اوامر دیگه ای باشه درخدمتیم

ppmohsen

کاربر
2010-03-06
7
1
سلام
یه صفحه ای هست برای واریز 30 تومان ناقابل (پول پفک بچه )واریز میکنین راحت دانلود میکنید.
اوامر دیگه ای باشه درخدمتیم

من یک کاربر عادیم نه تعمیرکار هر چند سال یکبار گذرم به این سایت بیفته
کل اون پروسه تعمیر شصت هفتاد هزینه داره ، بعد سی هزار برای پی دی افش منطقی نیست
موفق باشید
ضمنا پول پفک بچه هم سی تومن نیست
این مفاله جاهای دیگه بوده که بعلت اپلود شدن روی رپیدشیر یا جاهای مشابه با مرور زمان از بین رفته
مبلغ عضویت برای تعمیرکاران قابل قبوله ، هر چند سال گذرم به این سایت میفته و مطلبشو اجبارا از سایت های دیگه استفاده می کنم فکر می کنم محدودیت دانلود چند فایل برای کاربر عادی باید در این سایت تعریف بشه ، چند فایل در سال ، که کاربر عمومیشو از دست نده
به هر حال با تشکر از پاسختون

https://msfn.org/board/topic/128807-the-solution-for-seagate-720011-hdds/

آخرین ویرایش:

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
من یک کاربر عادیم نه تعمیرکار هر چند سال یکبار گذرم به این سایت بیفته
کل اون پروسه تعمیر شصت هفتاد هزینه داره ، بعد سی هزار برای پی دی افش منطقی نیست
موفق باشید
ضمنا پول پفک بچه هم سی تومن نیست
این مفاله جاهای دیگه بوده که بعلت اپلود شدن روی رپیدشیر یا جاهای مشابه با مرور زمان از بین رفته
مبلغ عضویت برای تعمیرکاران قابل قبوله ، هر چند سال گذرم به این سایت میفته و مطلبشو اجبارا از سایت های دیگه استفاده می کنم فکر می کنم محدودیت دانلود چند فایل برای کاربر عادی باید در این سایت تعریف بشه ، چند فایل در سال ، که کاربر عمومیشو از دست نده
به هر حال با تشکر از پاسختون

https://msfn.org/board/topic/128807-the-solution-for-seagate-720011-hdds/
فقط یه ایرانیه که دوس داره همه چیز مفت باشه (اونم بدلیل اینکه سالی ماهی یه بار به چیزی نیاز پیدا میکنه) و مینویسه لطفا هر کی پول داده وقتش رو بذاره بره دانلود کنه بعد ایمیل کنه واسه من !!!!چون من سالی یه بار گذرم اینجا میوفته .
شما حتما میفهمید که اداره یه همچین سایتی هزینه داره و نمیشه به عشق کاربرانی مثل شما که هر کدوم یه مطلبی لازم دارن بدون اینکه حاضر باشن ریالی پرداخت کنند رو مفتی اداره کرد.اصلا شما تا حالا کتابی هدیه دادید به کتابخونه؟
پولی رو که اینجا هزینه میکنید رو بعنوان هدیه به کتابخونه در نظر بگیرید براتون راحت تر میشه.چون این سایت حل المسائل جماعت زیادی هست که دنبال کسب علم و دانش هستند.
"این مفاله جاهای دیگه بوده که بعلت اپلود شدن روی رپیدشیر یا جاهای مشابه با مرور زمان از بین رفته "
میدونید چرا پاک شده چون نگهداریش هزینه میخاد جانم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hanirayan

ppmohsen

کاربر
2010-03-06
7
1
کتاب خواندن با رشد پیدا کردن دو مقوله ی جدا از هم هستند ، این همه قضاوت در چند سطر ، بدون لحظه ای توقف و فکر در مطلبی که بنده نوشتم !!!
در همه جای دنیا آمار محل برنامه ریزی و تغییرات و ایده های نو و کاربردیه
کمتر کاربری وجود داره که برای یکبار استفاده وارد مجموعه هایی بشه که حق عضویت دارند و این در تمام دنیا یک پدیده عادی و منطقیه
و بهتره یاد بگیرید بی جهت به ملیت خودتون توهین نکنید
و جذب و حفظ کاربر و بعد تبدیلش به کاربر ویژه هم یک روند منطقی و پذیرفته شده در تمام دنیاست
و مطلب بنده یک ایده کاملا کاربردی برای رشد بیشتر و درامد بیشتر سایت داشت
اینکه بدون مطالعه و با حمله و برچسب زنی عمل کنید کار جالبی نیست
به هر حال بنده مخاطب مطالب بدون فکری که نوشتین نیستم
امیدوارم تحمل همدیگه رو بیشتر داشته باشیم و اگر نگاهمون به بیرون از مرزهاست خوبیهاشونو یاد بگیریم از جمله اینکه پیشنهاد داخل یک پست رو ببینیم و بهش فکر کنیم !!! و موضوع رو تبدیل به 30 هزار تومن کم اهمیت نکنیم .
البته که شما هم یک عضو هستید ، اما رشد یک اجتماع از رشد اعضاش بوجود میاد !!!
ضمنا در تمام دنیا عموم مردم گرایش زیادی به رایگان بودن سرویس ها و یا ارزان بودنشون دارن ، به همین دلیل کم کم در تمام دنیا سرویس های رایگان زیادی شکل گرفتن که خدمات گسترده ای ارائه میدن و در کنارش روش های درامدزایی غیرمستقیم رو استفاده می کنن و زشته به عنوان یک کاربر فعال در فروم که عموما انسان های با ارزشی هستند یک گرایش عادی ساده و عمومی انسانی رو به ملیت خودتون ربط بدین و بعد هم سرکوبش کنین .

با تشکر از شما
دیگه بعد از این مطلب مطلبی نمی نویسم امیدوارم موفق باشید

فقط یه ایرانیه که دوس داره همه چیز مفت باشه (اونم بدلیل اینکه سالی ماهی یه بار به چیزی نیاز پیدا میکنه)
شما حتما میفهمید که اداره یه همچین سایتی هزینه داره و نمیشه به عشق کاربرانی مثل شما که هر کدوم یه مطلبی لازم دارن بدون اینکه حاضر باشن ریالی پرداخت کنند رو مفتی اداره کرد.اصلا شما تا حالا کتابی هدیه دادید به کتابخونه؟
پولی رو که اینجا هزینه میکنید رو بعنوان هدیه به کتابخونه در نظر بگیرید براتون راحت تر میشه.چون این سایت حل المسائل جماعت زیادی هست که دنبال کسب علم و دانش هستند.

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
شما ظاهرا اهل مطالعه بنظر میایید.
اول اینکه تمام فروم های برجسته دنیا پول میگیرند و خوبشم میگیرن.البته بحث تخصصی الکترونیک نه سایر موارد رو بنده اطلاع ندارم.بعضی انجمن ها هم پولی هستند و هم غیر پولی میتونید مطلب دانلود کنید به این شکل که مثلا حداقل 4 یا 5 فایل یا مطلب آپلود کنید تا دیگران سهیم بشن.این شکل دیگه رایگان ترین حالت هست.یعنی کاربری که چیز جدیدی میخاد باید زحمت بکشه و خودش هم مطلب جدیدی به بقیه یاد بده نه مصرف کننده محض باشه.
هر سایتی قوانین داره و شما که اهل مطالعه و ..هستید اگر قوانین این سایت رو نگاه میکردید(بدیهی ترین مطلب)گذاشتن ایمیل و درخواست مواردی که شامل هزینه میشه از کاربران دیگه غیر قانونی هست.حالا هر چند که به مذاق شما خوش در نیاد (شما میتونید با هزینه خودتون مکانی رو دایر کنید و کلیه هزینه ها و مطالب رو رایگان کنید اختیارش دست شماست نه کسی دیگر و همین سایت هم اختیارش دست صاحبانشه
کتاب خواندن یعنی رشد کردن اصلا هم دو مقوله جدا نیستن.البته نه هر کتابی.وقتی شما مطلبی رو که اینجا میخونید و چیزی ازش یاد میگیرید میشه کتاب خواندن الکترونیک
و وقتی میگین کل هزینه چیزی حدود 60 70 تومان هست یعنی مطلبی رو که اینجا گرد آوری شده رو قیمت گذاری کرده و میگین ارزش نداره.علم و تجربه قیمت نداره دوست عزیز
شمایی که تجربه رو با پول متراژ میکنید نباید ادعای رشد داشته باشید.متراژ شما پولی باشه مال بقیه اشتراک گذاری رایگان جهت رشد و توسعه عمومی؟؟؟؟؟؟؟
30 هزار تومان رو کم اهمیت ندونید. چیزی که لازم داشتید رو هزینش 60 70 تومان اعلام کردید (دو برابر قیمت پولی که برای یکسال پرداخت میکردید)پس براتون کم اهمیت نبوده.
درخواست شما مثل اینکه کسی اهنگی از خواننده ای رو با هزینه خریداری کرده باشه و شما ازش بخواهید بدون پرداخت هزینه و بدون اجازه صاحب اثراون رو به شما بده.اسم این کار بنظرتون چیه؟
بازی کردن با کلمات بسیار کار راحتی هست.امیدوارم متوجه عرایض بنده شده باشید

آخرین ویرایش:
بالا