آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل گرافیک asus 550ti

mehran coyot

کاربر
2013-07-28
10
3
اصفهان
با سلام
من یه گرافیک Asus 550ti دارم که 5 ماهه از کار افتاده
این کارت گرافیک خود به خود از کار افتاد و دیگه بهم تصویر نداد. رفتم دنبال گارانتی که متاسفانه شرکت گارانتی نیست و نابود شده بود و من مجبور شدم اونو بدم به تعمیرکار.
تعمیرکار به گفته ی خودش همه کاری کرده و نتونست اونو زنده کنده حتی چیپست اونو حرارت هم داده.
بعدا حدس زد شاید چیپست گرافیک سوخته باشه اونو فرستاد تهران که اگر چیپست سوخته باشه اونو عوض کنند.

اونجا گفتن باید چیپست عوض بشه ولی متاسفانه این قطعه داخل ایران نیست و گفتن 1 ماهی باشه از چین سفارش بدیم
بعد یک ماه هیچ کاری برام نکردن و گرافیک سوختم رو بهم پس دادن.

به نظرتون من چی کار کنم ؟؟
ایا کسی هست که این گرافیک رو تعمیر کنه؟

با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام دوست عزیز یک عکس از گرافیک وچیپ قرار بدید وبرام پ خ بدید که اهل کجایید تا ببینیم از دوستان کسی نزدیک شما نیست معرفی کنم براتون ...موفق باشید

mehran coyot

کاربر
2013-07-28
10
3
اصفهان
چشم تا عصر انجام میدم چون باید هتسینگ گرافیکو باز کنم
من اصفهان هستم حتی حاضرم از خارج کشور هم اگه شده قطعش بیاد تا گرافیکم زنده بشه

ممنون بسیار زیاد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
شمابا آقایان با کاربری امید.اکبری ومسعود نصوحی تماس بگیرید می تونن کمکتون کنند موفق باشید

آخرین ویرایش:

امید.اکبری

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-10-10
661
2,917
44
اصفهان
دوست من سلام
اگر قرار ب راه افتادن بود الان دیگه نمیشه.متاسفانه قبلی ها خوب گرافیک را شخم زده اند.گارانتی محصولات ایسوس شرکت ویستا میباشد.با گارانتی ویستا تماس بگیرید.باتشکر

mehran coyot

کاربر
2013-07-28
10
3
اصفهان
اقا امید این عکساشه جاییش معلوم نیست تعمیر شده
حالا بد نیست یه نگاهی بندازید.

لینک تو امضام هست :32000000:
لطفا چک کنید

آخرین ویرایش:

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام
من یه گرافیک Asus 550ti دارم که 5 ماهه از کار افتاده
این کارت گرافیک خود به خود از کار افتاد و دیگه بهم تصویر نداد. رفتم دنبال گارانتی که متاسفانه شرکت گارانتی نیست و نابود شده بود و من مجبور شدم اونو بدم به تعمیرکار.
تعمیرکار به گفته ی خودش همه کاری کرده و نتونست اونو زنده کنده حتی چیپست اونو حرارت هم داده.
بعدا حدس زد شاید چیپست گرافیک سوخته باشه اونو فرستاد تهران که اگر چیپست سوخته باشه اونو عوض کنند.

اونجا گفتن باید چیپست عوض بشه ولی متاسفانه این قطعه داخل ایران نیست و گفتن 1 ماهی باشه از چین سفارش بدیم
بعد یک ماه هیچ کاری برام نکردن و گرافیک سوختم رو بهم پس دادن.

به نظرتون من چی کار کنم ؟؟
ایا کسی هست که این گرافیک رو تعمیر کنه؟

با تشکر

دوست عزیز این گرافیک ارزش تعمیر نداره تو بازار پر از کارت گرافیک با برندهای بهتر و معروفتر هست به نظر من یک گرافیک جدید بخرید بهتر هست

با تشکر

mehran coyot

کاربر
2013-07-28
10
3
اصفهان
حرفت درسته ولی من 3D کار میکنم کارت های NVIDIA باید بخرم که زیره 660TI بدردم نمیخوره که این کارت حدود 1 میلیونو 300 پولشه و خب توان خریدشم ندارم فلن
دلم یه 580GTX میخواست که نیست
البته GPU 2600K کیسم زنده باشه :د
ولی یه نرم افزار MUDBOX به خاطر اینکه VGA ندارم بالا نمیاد و تو 3DMAX صحنه های سنگین اذیتم میکنه
پس بهتر دونستم فلن اینو تعمیرش کنم تا بعدا یه کارت خوب بخرم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jaxtor

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
470 جایی برات سراغ دارم - ببین به کارت میاد فکر کنم از 550 بیشتر باشه و 660 باز فکرکنم با این یکیه و فقط تکنولوژیش جدیده
برندش PNY هستش
--------------
شما که کارتون گرافیکی هستش و اسم 3D رو که بردید یعنی Ati این مزیت رو نداره

mehran coyot

کاربر
2013-07-28
10
3
اصفهان
470 جایی برات سراغ دارم - ببین به کارت میاد فکر کنم از 550 بیشتر باشه و 660 باز فکرکنم با این یکیه و فقط تکنولوژیش جدیده
برندش PNY هستش
--------------
شما که کارتون گرافیکی هستش و اسم 3D رو که بردید یعنی Ati این مزیت رو نداره
برای این حتما کارت نویدیا باید بردارم چون هسته کودا داره و تو سایه زنی و رندرینگ موتورهای فیزیکال سرعتش بالاتره

470 رو دیدم از 550 خیلی بالاتره ولی از 660ti نه
ولی این کارت خیلی قدیمی هست معلوم نیست اخرین آپدیت این محصول کی باشه opengl 3.2 رو پشتیبانی میکنه که گرافیک ها ی حالا 4.2 رو پشتیبانی میکنن
حالا قیمتشو داری؟

بالا