آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: سرويس تماس بان همراه اول

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,822
7,754
جنت شهر
سلام دوستان

همانطور كه اطلاع داريد امكان فعال كردن سرويس تماس بان همراه اول به وجود آمده و طبق گفته اوپراتور همراه اول اين سرويس رايگان ميباشد من اين سرويس را بر روي سيم كارت دائمي خود فعال كردم ولي هنگام
شماره گيري اين
هشدار را ميدهد (توجه انتقال تماس فعال ميباشد ) آيا انتقال تماس هزينه اي در بر دارد يا نه؟
هنگامي كه سرويس را غير فعال ميكنيم اين هشدار از بين ميرود

mahdi sam

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-05
597
13,761
خراسان رضوي.سرخس
با سلام :تا جایی که من اطلاع دارم این سرویس به صورت رایگان روی خطهای دائمی فعال شده ونیازی به فعال کردن دوباره نیست شما گوشی خودتو خاموش کن وبا یه خط دیگه تماس بگیر تاببینی که فعاله.

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
616
1,670
خب این سرویس کلا کاراییش چییه ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: V.GHAEDY

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
هم خط دائمی و هم خط اعتباری همراه اول رو ساپورت میکنه
هزینه ای نداره
با ارسال عدد ۱ لاتین به شماره ۹۹۱۴ فعال میشه
و اما شما اقای نیکی
طی ساعات ادارای با شماره 9990 از طریق خط همراه اول تماس بگیرید و این مسله رو با اپراتور در میون بذارید

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
399
1,103
خوزستان
سلام دوستان همراه اول به مناسبت ماه مبارك رمضان براي تمام مشتركين خود ترفندي قرار داده كه اگه اونو وارد كنيد حساب دستتون مياد اما من مختصر اشاره ايي بكنم با 5000 هزار ريال از حسابتون كسر ميشه و ازساعت23 تا 7 صبح مكالمه كنيد وحالشو ببريد من ك خيلي استفاده كردم واقعاً لذت داره مخصوصاً تو اين ماه:32000000:

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,822
7,754
جنت شهر
با تشكر از همه دوستان كه جواب دادند
سرويس فعال است و جواب ميدهد سوال اين است كه وقتي ميخواهيم با كسي تماس بر قرار كنيم ارتباط برقرار ميشود و مكالمه صورت ميگيرد ولي روي صفحه نمايش موبايل مينويسد كه توجه: انتقال تماس فعال ميباشد آيا اين انتقال تماس داراي هزينه ميباشد يا نه اگر داراي هزينه باشد پس اين سرويس به نوعي رايگان نميباشد

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
انتقال تماس برای بنده هم پیام ظاهر میشد
ولی تا الان بش اهمیت ندادم

---------------------------
اون طرح یازده شب تا هفت صبح
خودتون بهتر میدونید چه کسانی ازش استفاده میکنن . اون هم این موقع شب

آخرین ویرایش:

golf1370

کاربر
2013-05-18
33
71
khozestan-behbahan
با سلام
من استفاده کردم شارژتون که 0 هم باشه باز هم براتون پیغام می یاد که چه کسی با شما تماس گرفته البته با خط اعتباری !

دائمی هم که که فکر نکنم هزینه ای داشته باشه

در ضمن دلیل این پیغام هم این هست که شماره شما در صورتی که در دسترس نباشید یا خاموش باشید به شماره 9914 انتقال شده است

با تشکر

آخرین ویرایش:
بالا