آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل شارج نشدن لپ تاپ dell 5010

alone_sam

کاربر
2013-07-24
14
18
سلام دوستان عزیز
من یه مشکل داشتم.
متاسفانه من اداپتور اول و اصلی لپ تاپم رو گم کردم. بعد الان رفتم یک اداپتور اصل خریدم 95 هزار تومن. ولی الان وقتی که وصلش میکنم به لپ تاپ اصلا لپ تاپ رو شارج نمیکنه و میگه که باید برق 90w یا یه همچین چیزی داشته باشی برای شارج؟؟ کسی میتونه بهم بگه مشکل چیه؟؟؟ و باید چیکار کنم؟؟ چراغ شارج هم روشن نمیشه که نشون بده داره شارج میشه؟؟؟

ممنون میشم که اگه کمکم کنید چون خیلی برام اضطراری هست./

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام اگه قبلا با آدابتور خودش چنین مشکلی نداشته خب از آدابتور جدیده باید تعویضش کنی یا ویندوز را یکبار تعویض کن ببین همین جوریه موفق باشید

alone_sam

کاربر
2013-07-24
14
18
باید چه اداپتوری بگیرم براش؟؟؟ مشخصاتش باید چی باشه؟؟؟ چون چراغ خود اداپتور روشن میشه ولی شارج نمیکنه. باید اداپتور مشخصات خاصی داشته باشه؟؟ dell 5010

alone_sam

کاربر
2013-07-24
14
18
Post denied. New posts are limited by number of URLs it may contain and checked if it doesn't contain forbidden words
.

همچین اروری میده نمیتونم عکس یا لینک بزارم.باید چیکار کنم الان؟؟

آخرین ویرایش:

alone_sam

کاربر
2013-07-24
14
18
اینم عکس ممنون میشم که اگه الان بهم کمک کنید بگید باید چیکار کنم؟؟؟؟
up.udk.ir/images/53bepu59kfpu2fox0vws.jpg

alone_sam

کاربر
2013-07-24
14
18
نمیدونم والا اون قبلی رو گم کردم مشخصاتش رو یادم نمیاد. گفتم که dell 5010 هست. و بالا هم که عکس ازش گذاشتم به صورت لینک هست کپی کنید بزنید توی مرورگر نشون میده از اونجا ببینید مشخصاتش هست.
ممنون./

mster0072000

کاربر vip
vip
کاربر
دوست عزیز شما با شارژر دوستی آشنایی تست بگیر اگر آداپتور دل 5110 ای سون باشه بهتر اگه بخوای بخری که صرف نمیکنه واست
شاید مشکل از سوکت شارژ یا ای سی شارژ هم باشه تویه این مدل لپ تاپ سوزن وسط مربوط به شارژ میشه و بدنه دولایه هست که مربوط به روشن شدن لپ تاپ و اون قسمت سوزنی زیاد خراب میشه باید چکش کنید
اگه دستی در تعمیرات و ابزار دارید با مولتی متر قسمت سوکت اتصال به باطری رو چک کنید چه ولتاژهایی دارید که از ای سی شارژ هم مطمئن بشید

بالا