آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خراب شدن فایل های رم یا فلش مموری بعد از اتصال به رایانه

golf1370

کاربر
2013-05-18
33
71
khozestan-behbahan
سلام مجدد

سیستم رو با دیسک زنده ویندوز XP و بدون هارد تست کردم و فایلهای داخل فلش بعد از اتصال به usb باز هم خراب شدند . ولی اگر usb خراب باشد باید کیبورد و ماوس و بلوتوث هم اختلال در کارشان پیش بیاد . مثلا با بلوتوث نشه فایل ارسال یا دریافت کرد .

دوست گرامی

فکر نکنم کی بورد ،، موس ، بلوتوث حافظه ای داشته باشه که بتونه ویروس درونش نفوذ کنه تا اونجایی که من می دونم

اگه اشتباه می کنم دوستان راهنمایی بفرمایید بنده را

smazi

کاربر vip
کاربر
2012-11-25
89
418
دوست گرامی

فکر نکنم کی بورد ،، موس ، بلوتوث حافظه ای داشته باشه که بتونه ویروس درونش نفوذ کنه تا اونجایی که من می دونم

اگه اشتباه می کنم دوستان راهنمایی بفرمایید بنده را

سلام دوست عزیز با تشکر از همراهی شما
منظور من از اینکه میگم بلوتوث و ماوس و کیبرد درست کار میکنه اینکه مشکل خراب شدن فایلها از سخت افزار نباید باشه نه اینکه این وسایل حافظه داشته باشن که ویروسی بشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon

mster0072000

کاربر vip
vip
کاربر
100 در صد از کارت یو اس بی هستش
چرا امتحان نمیکنید کارت یو اس بی رو تویه بازار و در دسترس که زیادم هست چرا خودتونه اذیت میکنید و دنبال دلایل عجیب و غریب میگردید
ماوس و کی برد خیلی خیلی پوست کلفت هستند و با هر شرایطی کار میکنند برای مثال =ماوس با سیم 5 متری یو اس بی راحت کار میکنه اما هارد یا فلش با 3 متر سیم هم حساس هستند و 50 درصد خطا میدهند

smazi

کاربر vip
کاربر
2012-11-25
89
418
100 در صد از کارت یو اس بی هستش
چرا امتحان نمیکنید کارت یو اس بی رو تویه بازار و در دسترس که زیادم هست چرا خودتونه اذیت میکنید و دنبال دلایل عجیب و غریب میگردید
ماوس و کی برد خیلی خیلی پوست کلفت هستند و با هر شرایطی کار میکنند برای مثال =ماوس با سیم 5 متری یو اس بی راحت کار میکنه اما هارد یا فلش با 3 متر سیم هم حساس هستند و 50 درصد خطا میدهند
با سلام و تشکر از شما .
در اسرع وقت کارت usb تهیه و نتیجه را اعلام میکنم .

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
سلام
کاربری touch
پست هاتون ربطی با این موضوع نداره