آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مدیریت گوشی های سونی اریکسون

sinaeslami

کاربر
2008-10-20
96
257
با استفاده از این نرم افزار می تونین مدیریت گوشی سونی اریکسون خودتون رو به عهده بگیرین

16.jpg

برخی قابلیت های این برنامه :- گرفتن پشتیبان از دفترچه تلفن گوشی- گرفتن پشتیبان و مدیریت SMS های گوشی- مدیریت رخداد های گوشی های سونی اریکسون- مشاهده اطلاعات کلی گوشی چون میزان شارژ باتری و ...

بعد از نصب نرم افزار و اجرای اون باید گوشی رو از طریق کابل USB به کامپیوتر (برنامه) ارتباط بدین . چطور ؟ یه دکمه ای داره آبی رنگ (فلش رفت و برگشت) ؛ روی اون کلیک می کنین و برنامه می گرده دنبال گوشیتون . یادتون نره که حتما" باید درایور مربوط به گوشیتون نصب باشه و گرنه شناسایی نمی شه .واسه دانلود درایور گوشیتون هم باید به تاپیک زیر رجوع کنین :درایور کابل Usb گوشی های سونی اریکسون میان برنامه : این نرم افزار از نظر من در نوع خودش از بهترین هاست . خب ، یادتون هم نره که وقتی کابل رو به گوشیتون وصل کردین یه وقت گزینه Transfer file رو انتخاب نکنین . حتما باید گوشی روی حالت Phone Mode باشه حالا برنامه چه قابلیت های مهمی داشت رو می گم :- قابلیت ارسال Flash SMS داشت که وقتی از گوشی داداشم به گوشی خود ارسالش کردم به صورت خودکار Sms باز شد و بعد از زدن دکمه OK از گوشیم پاک شد .- یکی از دیگر از قابلیت هاش هم همین قابلیت نوشتن SMS از طریقه برنامه و ارسال اون از طریق گوشی هست . قابلیت دلیوری هم داره که می تونین خودتون فعالش کنین .- قابلیت بعدی قابلیت چت کردن از طریق SMS هست که اونم بد نیست .- در مورد پشتیبان گیری از SMS ها باید اینطور بگم که :میرین مثلا تو اینباکس گوشیتون ، اونجا با موس روی اولین SMS کلیک می کنین و می کشینش تا آخرین SMS . چون قابلیت Select all توی برنامه ندیدم . وقتی SMS های مورد نظرتون رو انتخاب کردین ، کلیک راست کنین و گزیینه Export رو انتخاب کنین و یه جایی تو کامپیتور خودتون ذخیره کنیدش . SMS ها رو اگه با برنامه ای مثل نوت پد باز کنین می بینین که به شکل کد در اومدن . برای برگردوندن SMS ها می تونین به قسمت آرشیو SMS در تو برنامه برین و گزینه Import رو انتخاب کنین و آدرس فایل ذخیره شده رو بهش بدین . از اونجا بعدا" می تونین بفرستینش به اینباکس یا ... .یه مسئله جالب دیگه قسمت Note گوشی داداشم بود که کاملا پر شده بود اما از طریق برنامه تونستم هر متنی رو که می خوام رو بنویسم و توش اصافه کنم . قابلیت جالبی بود از نظر من این برنامه قابلیت مدیریت کردن دفترچه تلفن گوشی و همچنین مدیریت حافظه گوشی رو داره و تماس های دریافتی و از دست رفته رو هم نشون میده .میزان مصرف باتری / میزان سیگنال آنتن گوشی / شماره سریال گوشی و مشخصات اون مثل درجه دما رو هم نشون میده . یه چیز توپیه از نظر من که واقعا" حرف نداره . کلی امکانات کاربردی داره تنها مشکلش هم از نظر من عدم پشتیبانی صحیح از زبان فارسیه

آخرين ورژنش با ويژگي هاي زياد رو برايتان قرار مي دهم.
مهم ترين ويژگي اين نسخه جهت ويندوز 7 است
.
1)نسخه جديد با حجم 4.8 مگ بايت
لينك هاي دانلود:لينك
2)نسخه قديمي1.6.7:لينك
3)ساختن فايل هاي زبان:لينك
Creating holidayfiles for MyPhoneExplorer4.

اما ويژگي هاي نسخه جديد:

Simply explore your Sony Ericsson phone !

Connect your phone via cable, bluetooth or infrared and you'll be surprised how easy and efficient you can manage your phone with this compact software. Since it's first appearance MyPhoneExplorer evolved into the most popular freeware tool for SE-phones and is constantly extended by new features.

Features:

• Adressbook - with direct sync to Outlook, Windows contacts, Thunderbird, GMail, Lotus Notes and Tobit David
  • Organizer with calendarview and direct sync to Outlook, Sunbird, Thunderbird, Windows calendar(Vista), Rainlendar, Lotus Notes, Google, Tobit David and net shared calendars (WebDAV, FTP, local)
  • SMS - archive, export, import, excessive messages,...
  • Filebrowser with cachesystem to minimize datatransfer, automatic photosync...
  • Set phoneclock based on atomtime
  • and much more. f.e.: calllists, edit profiles, control phone, memorystatus, phonemonitor,...
MyPhoneExplorer is basicly compatible with all Phones from SonyEricsson except XPERIA, P800i, P900i and P910i. Besides this there exists a few Low-Cost-Phones (f.e. T200i) which does not have a PC-Interface. If you are using a Symbian-Phone from SE please note: Its needed to install the PC-Suite first and the connection with MyPhoneExplorer is only possible throught USB-Cable.

بالا