آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: نصب دستگاههای خارجی (کمپرسور ) کولرگازی در حیاط خلوت مرطوب

seyedmehran

کاربر
2013-07-22
4
5
لطفا یکی از دوستان متخصص راهنمایی بفرمایند
آیا در پاسیو ی(حیاط خلوت) مرطوب (به علت کار کردن ایرواشر همسایه ها) میشود دستگاههای خارجی کولرگازی را نصب کرد؟ آیا با کارکردن آن هوای خانه مرطوب و شرجی میشود ؟؟؟لطفا راهنمایی کنید
توضیح کاملتر : میخواهم ایرواشر را جمع کنم چون هوای خانه به شدت مرطوب و شرجی میشود و به جای آن کولرگازی نصب کنم منتها چون خانه ام فضای محدودی دارد مجبورم کمپرسورهای خارجی کولر گازی را در حیاط خلوت حدود 10متری خانه نصب کنم آیا بر روی عملکرد دستگاه تاثیر منفی میگذارد ؟ آیا هوای خانه مرطوب میشود؟ لطفا راهنمایی کنید چون کولر گازی خیلی گروووووووووونه!!!:155:

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
لطفا یکی از دوستان متخصص راهنمایی بفرمایند
آیا در پاسیو ی(حیاط خلوت) مرطوب (به علت کار کردن ایرواشر همسایه ها) میشود دستگاههای خارجی کولرگازی را نصب کرد؟ آیا با کارکردن آن هوای خانه مرطوب و شرجی میشود ؟؟؟لطفا راهنمایی کنید
توضیح کاملتر : میخواهم ایرواشر را جمع کنم چون هوای خانه به شدت مرطوب و شرجی میشود و به جای آن کولرگازی نصب کنم منتها چون خانه ام فضای محدودی دارد مجبورم کمپرسورهای خارجی کولر گازی را در حیاط خلوت حدود 10متری خانه نصب کنم آیا بر روی عملکرد دستگاه تاثیر منفی میگذارد ؟ آیا هوای خانه مرطوب میشود؟ لطفا راهنمایی کنید چون کولر گازی خیلی گروووووووووونه!!!:155:

یونیت بیرونی باید در مکانی نصب بشه که بتونه هوای گرمی که از یونیت خارج میشه رو به بیرون دفع کنه
در غیر اینصورت دمای دستگاه بالا میره و به کمپرسور آسیب میرسونه

seyedmehran

کاربر
2013-07-22
4
5
با تشکر از جناب اویس که لطف کردند جواب دادند ، با دو نفر نصاب کولرگازی صحبت کردم گفتند مشکلی نداره میتوانید نصب کنید خیلی سردر گم شدم نمیدانم باید چه کار کنم لطفا راهنمایی بیشتر....

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با تشکر از جناب اویس که لطف کردند جواب دادند ، با دو نفر نصاب کولرگازی صحبت کردم گفتند مشکلی نداره میتوانید نصب کنید خیلی سردر گم شدم نمیدانم باید چه کار کنم لطفا راهنمایی بیشتر....

محل نصب رو به نصاب نشون بدید
مطمئنا درست راهنماییتون میکنن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: GULF

saeedkhanifa

کاربر
2013-05-20
2
1
اگه واقعا راه نداره چاره ای نیست ده متر لوله کشی کن اشکالی نداره

بالا