آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

کدوم یخچال فریزر رو بخرم؟

fatemeh_m

کاربر
2013-07-18
1
2
با سلام.یخچالم خراب شده و میخوام یه یخچال نو بخرم.بودجه یخچال خارجی هم ندارم . ازبین هیمالیا و الکترواستیل و امرسان کدوم بخرم؟ فروشنده ها می گن اکثر موتورها چینی است نمی دونم چیکار کنم ؟ می گن الکترواستیل موتورش اتریشی . ایا واقعیت داره؟ از کجا باید بفهمم . می شه لطفا راهنماییم کنید؟

hmd-sat

کاربر vip
کاربر
2006-10-30
135
373
هر چی میگیری دور امرسان خط بکش یعنی افتضاح افتضاح هست من یک یخچال فریزر امرسان گرفتم . 6 ماه نگذشته گاز سردخانه بدلیل اینکه سردخانه بالا بصورت پرس هست و اطرافش با فویل و پشم شیشه پوشانده شده سوراخ شد .و گاز خارج شد . خدا شاهده بعد یک سال کل بدنه زنگ زد و پوسید.سعی کن اگر برفکدار میخری دور سرخانه ازاد باشه.

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,048
19,263
تهران - ساوه
با سلام و وقت بخير

شما مراجعه كن به چند تعمير كار يخچال فريزر نه فروشگاه....

و از اطلاعات جمع آوري شده خودت با مقايسه بهترين برند را انتخاب ميكني

شما خدمات را اول مد نظر قرار بده

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
با سلام و وقت بخير

شما مراجعه كن به چند تعمير كار يخچال فريزر نه فروشگاه....

و از اطلاعات جمع آوري شده خودت با مقايسه بهترين برند را انتخاب ميكني

شما خدمات را اول مد نظر قرار بده

سلام خدمت استاد عزیزم.کاملا با شما موافقم.تعمیر کارها هستند که از انواع یخچال و اینکه کدومشون کار کن هستند خبر دارند.مطمئنن ی وقتایی میبینی دو نفر ی مدل یخچال میگیرن و برای یکیشون 1 سال کار نمیکنه و برای اون یکی 10 سال کار میکنه!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fatemeh_m

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
اگه خواستی بگیری فقط الکترو استیل بگیر نسبت به بقیه خیلی بهتره.از لحاظ کمپرسور کندانسور و ....چون خودم 5 سال پیش دوره دیدم در فنی حرفه ای میگم.اونجا همه جور یخچالی رو باز میکردیم.رشته ام تعمیرات لوازمات برودتی بود.

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام.یخچالم خراب شده و میخوام یه یخچال نو بخرم.بودجه یخچال خارجی هم ندارم . ازبین هیمالیا و الکترواستیل و امرسان کدوم بخرم؟ فروشنده ها می گن اکثر موتورها چینی است نمی دونم چیکار کنم ؟ می گن الکترواستیل موتورش اتریشی . ایا واقعیت داره؟ از کجا باید بفهمم . می شه لطفا راهنماییم کنید؟

شما ببین بهترین خدمات رو کدوم شرکت میده ، به نظر بنده خدمات شرکت انتخاب سرویس توی ایران تک هستش
محصولاتش هم داره روز به روز کیفیتش بالا میره
برند های تحت پوشش شرکت انتخاب
حایر
اسنوا
دوو
بوست
تکنوگاز

mster0072000

کاربر vip
vip
کاربر
منم سامسونگ دارم و خیلی راضی هستم . هرکی رو هم میشناختم راضی هستش
اما امرسان رو با دوستمون موافقم داشتیم الان تبدیلش کردم به دستگاه جوجه کشی:32000000: خیلی هم ازش راضی هستم الان دیگه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fatemeh_m

R.JAFARI

کاربر
2011-05-13
6
37
فقط امرسان نخر که ضرر میکنی.من 1.4م دادم برا نوفراستش الان پشیمونم موقع تحویل دیدم کیفت ساختش بسیار پایینه زدگی خوردگی زیاد داشت بالای یخچالو یه قسمتیشو با فوم پرکردن کاغذ پنلش افتاده بود خودم چسبوندم و.... بعد از 10 روز کار کردن یخچال هم ارور داد هم قسمت یخچالش سرد نمیکرد از همه بدتر خدماتش هیچ جواب گو نیست.کلا دور امرسانو خط بکش ارزش نداره

tamizkar

کاربر
2013-07-21
31
33
الکترو استیل بخر و یا از 10 تعمیر کار و مشتری سئوال و سپس خودت تصمیم گیری کن و صرفا به گفته تعمیرکاران و مشتریان اکتفا نکن و کلا از چندین نفر سئوال کن و اگر تعداد بیشترشان از انتخاب یک مدل متفق بودند می توانی همان را انتخاب کنی.

آخرین ویرایش:
بالا