آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خاموشی کامل لپتاپ lenovo thinkpad e520

salexe

کاربر
2007-11-20
40
166
سلام خدمت دوستان.
یه لپ تاپ lenovo مدل think pad e520 موجوده که اصلا روشن نمیشه......ولتاژها رو چک کردم 3.3 ولت کلید صفره....ولتاژهای 3.3 و 5 رو هم در مدار نداریم.......فقط 19 ولت در مدار وجود دارد.... لطفا راهنمایی بفرمائید......

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام خدمت دوستان.
یه لپ تاپ lenovo مدل think pad e520 موجوده که اصلا روشن نمیشه......ولتاژها رو چک کردم 3.3 ولت کلید صفره....ولتاژهای 3.3 و 5 رو هم در مدار نداریم.......فقط 19 ولت در مدار وجود دارد.... لطفا راهنمایی بفرمائید......

دوست عزیز لب تاب را در چند حالت تست کنید ابتدا شارژر را وصل کنید و ببینید ایا لب تاب شارژ می شود یا نه ؟ و ایا لب تاب با شارژر و بدون باطری روشن می شود یا نه ؟ اگر در هیچ کدام از این حالتها روشن نشد ابتدا چند فیوز smd در ورودی مدار شارژ وجود دارند انها را حتما تست کنید چون اگر این فیوزها معیوب شوند لب تاب نه شارژ می شود و نه روشن می شود و اگر این فیوزها سالم بودند تمام فتهای مدار شارژ را تست کنید و ایسی شارژ را نیز ولتاژگیری کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

آخرین ویرایش:

salexe

کاربر
2007-11-20
40
166
سلام...از توجه شما دوستان عزیز ممنونم.....روی آیسی پاور 19 ولت رو دارم اما خروجی 5و 3.3 خیر.....آیسی شارژر ورودی داره ....فیوز ها و فت های بخش شارژ نیز سالم اند......در ضمن باتری شارژ نمی شه و در هر دو حالت باتری و شارژر نیز روشن نمیشه..... به نظرم مشکل از آیسی پاور است .......منتظر نظر شما هستم......

آخرین ویرایش:
بالا