آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نمودار کد خرابی (کدهای ارور) مربوط به اسپیلت DAIKIN AC

GULF

کاربر
2009-09-26
60
72
آخرین ویرایش:

GULF

کاربر
2009-09-26
60
72
نمودار کد خرابی (کدهای ارور) مربوط به اسپیلت TOSHIBA

با سلام مجدد

خدمتتون عرض کنم خواستم کدهای ارور هر یک از اسپیلت ها رو در تاپیک جداگانه قرار بدم گفتم
اول اینکه شلوغ میشه و دوم اینکه دسترسی به اون سخت تر

پس برای دسترسی آسان و به مرور زمان کدهای ارور هریک از اسپیلت ها با قید مدل اون (اگه به آن اشاره شده باشه) ذکر خواهد شد

فقط یک تقاضا از مدیران عزیز؛ از آنجائیکه امکان ویرایش "عنوان تاپیک" برام میسر نبود لذا خواهشمندم عنوان تاپیک رو از "نمودار کد خرابی (کدهای ارور) مربوط به اسپیلت DAIKIN AC" به "نمودار کد خرابی (کدهای ارور) مربوط به اسپیلت ها" تغییر داده و فایل های pdf رو تا آنجایی که امکان داره آپلود کنند که بعضی هاشون حجم خیلی پایینی دارند تا در صورت خرابی لینک ها دچار مشکل نشویم

با تشکر

این پست رو اختصاص به کدهای خرابی اسپیلت TOSHIBA اختصاص میدیم

برای اطلاع از کد ارور نمایش داده شده بر روی لینک زیر کلیک کنید و کد مورد نظر را با توجه به شکل در قسمت ENTER FULT CODE وارد کرده و گزینه FIND FULT را بفشارید تا کد خرابی نمایان شود

لینک صفحه مورد نظر

این فایل PDFهم که در اون ظاهرا به یه سری کدها اشاره کرده میتونید دانلود کنید (Toshiba RAV Error Codes) اما کامل نیست و برای دریافت کاملش باید مبلغی رو پرداخت کرد که امکانش نیست اما سایت زیر کامل هست چک کنید اگه موردی بود لطفا گزارش بدید ممنون

84581991673836784263.png

GULF

کاربر
2009-09-26
60
72
مودار کد خرابی (کدهای ارور) مربوط به اسپیلت PANASONIC

آدرس سایت رو براتون میذارم همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید علاوه بر کدهای ارور برای اسپیلت های 9000 الی 24000 پاناسونیک manual و سایر اطلاعات فنی و مفید دیگه ای قید شده که میتونید دانلود کنید و ازش استفاده ببرید

موفق باشید

ERROR Search Codes من براتون PDFاش کردم که اگه به هر دلیلی نتونید به سایتش سری بزنید از اینجا دانلود کنید

و اما آدرس سایت نیز از این لینک میتونید مشاهده بفرمایید

91684011763643834797.png

موفق باشید- برا امشب فک کنم کافی باشه-دوستان ببینند اگه مفید هست که ادامه بدیم اگرم نیست که Cancel کنیم

mersad20

کاربر
2013-05-31
30
47
کد های خرابی دستگاهی مثل اجنرال کجا مشخص میشه ؟/
چطوری بفهمیم چه کدی داده ؟
از تعداد چشمک هایی که میزنه ؟.
لیست کد ها چطوریه ؟ کسی داره ؟

hossein 13

کاربر
2013-09-28
2
7
دمت گرم با مرامممم.لطفا ارورهای هرچی از کولرها بلدی واسمون بزار لطفا.خیلی ممنونت میشم عزیز.سعی کن کولرا پر فروش رو اول بزاری مثل اوجنرال و سامسونگ و ال جی و جنرال و تراست و خیلی کولرا دیگه مرسی.:a12:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: یاطا
بالا