آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تعميرات موس

eaman

کاربر
2009-07-16
15
70
يك تجربه جالب. دو تا موس داشتم كه سالم بود ولي اشاره گر موس تو صفحه مانيتور پرش داشت و خود به خود حركت مي كرد.
يكم گيج كننده است. ولي با تنها تميز كردن قسمت بيروني عدسي چشمي ( زير موس) كه حسابي كثيف بود مشكلشون حل شد

eaman

کاربر
2009-07-16
15
70
سوال

يك مشكل. يه موس جنيوس با فيش ps2 دارم كه وقتي وصلش مي كنم چراغش روشن مي شه ولي كار نمي كنه. كابلش رو عوض كردم فايده نداشت. لطفا راهنماييم كنيد كجاش ممكنه خراب باشه. ارزش مالي تعمير نداره ولي ارزش اطلاعاتي برام زياد داره.

آخرین ویرایش:

sinaeslami

کاربر
2008-10-20
96
257
يك مشكل. يه موس جنيوس با فيش ps2 دارم كه وقتي وصلش مي كنم چراغش روشن مي شه ولي كار نمي كنه. كابلش رو عوض كردم فايده نداشت. لطفا راهنماييم كنيد كجاش ممكنه خراب باشه. ارزش مالي تعمير نداره ولي ارزش اطلاعاتي برام زياد داره.
اگه کسی در مورد بالا اطلاعاتی داره کمک کنه منم چند تا موس دارم که همچین مشکلی دارن

ali_62

کاربر
2009-08-13
54
96
کرمان

با سلام ، دوست عزیز چند حالت ممکنه باعث بوجود آمدن این مشکل بشه :
1-آیسی گیرنده نور مشکل پیدا کرده
2- led که نور میپاشه ممکنه مقداری کج شده باشه
3- اون عدسی که زیر موس قرار داره کثیف شده یا ایرادی پیدا کرده که نمیتونه نور را به درستی به آیسی گیرنده منتقل کنه .

meigoon

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-11-09
642
3,504
دوست عزیز
معمولا قطعات موس به غیر از کابلش در بازار پیدا نمیشه
ضمن احترام به فرمایش جناب محمودی ولی من خودم میکروسوئیچ موسم را که به جای کلیک دبل کلیک می کرد از بازار تهیه و تعویض کردم و مشکل برطرف شد

بالا