آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل مادربرد،گیر کردن روی لوگو Asus

datacenterco

کاربر
2013-07-11
12
10
سلام
نه قطعات داغ می کنه و نه خراشیدگی داره
بایوس و هم ریست کردم با در آوردن باطری
نشد

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
سلامآیا بدون هارد هم گیر میکنه؟رم رو عوض کردین؟از سلامت پاور مطمئن هستین؟در ضمن شما گفتین بایوسش dual هست . این مادر بردهای dual bios باید هر دو بایوسشون با هم رایت بشن.

datacenterco

کاربر
2013-07-11
12
10
سلامآیا بدون هارد هم گیر میکنه؟رم رو عوض کردین؟از سلامت پاور مطمئن هستین؟در ضمن شما گفتین بایوسش dual هست . این مادر بردهای dual bios باید هر دو بایوسشون با هم رایت بشن.

سلام
یک دون بیشتر باطری نداشت برداشتم و دوباره گذاشتم
سیستم رو بدون هارد تست گرفتم بازم گیر میکنه
رم و پاور رو چطور تست بگیرم ازی یدک ندارم
راه حل ساده تری برای تست قطعات نیست واقعا ؟!!!

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
سلام
بعد انجام توضیحات دوستان و بنده ببینید قطعه ای بیش از حد داغ نمیکنه.
مثلا چیپ صدا یا چیزای دیگه

maziyarmajdi

کاربر
2012-12-10
211
460
سلام دوست من
این مورد از قطعات نیست فقط بر می گرده به بایوس .باتری و در بیار کلا کابل پاور و بکش کلید پاور دسگاه و چند ثانیه نگه دار بعد اگه کلر کام داری رو برد جامپشو بزار یه چند ساعت بذار کنار بعد بیا جامپرو بردار باتری و بزار روشن کن اگه auto flash داره مین بزن بزا بره ریست کن برو تو بایوس ریست دیفالت کن حل میشه

zxcvbn6990

کاربر
2013-06-02
135
273
دوست عزیز مادربرد خازن باد کرده نداره؟؟؟اگه داره تعویضش کن مشکل حله

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
سلام دوست من
این مورد از قطعات نیست فقط بر می گرده به بایوس .باتری و در بیار کلا کابل پاور و بکش کلید پاور دسگاه و چند ثانیه نگه دار بعد اگه کلر کام داری رو برد جامپشو بزار یه چند ساعت بذار کنار بعد بیا جامپرو بردار باتری و بزار روشن کن اگه auto flash داره مین بزن بزا بره ریست کن برو تو بایوس ریست دیفالت کن حل میشه
سلام
دوست عزیز اگر بایوس رو پروگرام کرده باشن دیگه clear cmos چه معنی میده؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
شما یه کاری بکن
اگر فکر میکنی از بایوس هست. جفت بایوس ها رو بیار بیرون و رایت کن و بعد از رایت حتما verify هم بزنید بعد یه دونه از بایوس ها رو بزارید و تک تک با هر 2 امتحان کنید ببینید فرقی میکنه.
من مورد زیاد داشتم که خصوصا ic صدا یا شبکه سوخته بوده و روی لوگوی asus‌ گیر میکرده.

alikazemi561

کاربر
2023-11-24
1
0
اصفهان
سلام
کامپیوتر روی صفحه مادربرد مکس میکنه و بعد صفحه خاموش میشه
مادربرد سالمه ولی تنظیمات رو تغییر دادم اینطوری شد چیکار کنم؟

rahamb

کاربر
2023-11-25
6
8
tehran
pacholl.ir
مشکل گیر کردن روی لوگو Asus ممکن است به دلیل متصل نبودن کیبورد، گیر کردن یا عدم شناسایی فن پردازنده، دستگاه جانبی معیوب مثل فلش و گوشی، یا یکی از سخت افزارهای داخلی مانند رم باشد. برای رفع این مشکل، می‌توانید ابتدا تمام دستگاه‌های جانبی متصل به کیس را جدا کنید و سپس کامپیوتر را روشن کنید تا بررسی کنید که آیا مشکل رفع شده است یا نه. در صورتی که مشکل برطرف نشد، می‌توانید قطعاتی که جدا کرده‌اید را متصل و تست کنید تا متوجه شوید مشکل از کدام قطعه می‌باشد. در صورتی که مشکل همچنان ادامه دارد، بهتر است به تعمیرکار مجرب مراجعه کنید.

بالا