آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل نصب ویندوز روی مادربرد A-Trend ATC-6240V-01

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
4583.jpg
SP_A0069.jpg
سلام
مادربرد فوق یه هارد بهش وصل کردن ویندوز نصب کردم کپی فایل رو انجام داد اومد بالا ارور
ERROR LOADING OPERATING SYSYREM
DISK BOOT FALLURG رو میده البته این ارورها که مشخص برا چیه سوال من اینه که تو قسمت ستاپی که عکسشو گذاشتم اولا درست بوت رو انتخاب کردم و دوم اینکه از این همه گزینه کدومش هارد
البته من همه رو یکی انتخاب کردم هیچ کدوم هارد رو بالا نیاورد و هر سری یک از ارورهای بالا رو داد
دوستان اگه کسی این مادربرد تو دستتش اومده تجربه ای داره به ماهم بگه
2 ساعتی هست دارم باهاش ور میرم

peyman007

کاربر
2010-01-28
25
163
سلام یه چیز کوچیک اصولا همیشه قرار نیست مشکل سخت افزار باشه پس فکرتو نبر به اینا
پس نتیجه میگیریم ممکنه برای ویندوز باشه با ویندوز های دیگه امتحان کن ببین شاید درست بشه بعد بوت اصلا ربطی نداره چی باشه ولی اگه اصولی باشه دقیق نگرفت بوتش چطوری اگه یکی جا داشته باشه همون سی دی رام بذار اگه مثل بعضی از مادربردها یه گزینه داره مثل بوت اول بوت دوم.. اولی سی دی رام بذار دومی هاردبعد اینطوری که میبینم ممکنه چون سیستم قدیمی بقولی ویندوز های جدید ساپورت نمیکنه حالا باز از استادم سوال میکنم اگه درست نشد بهتون خبر میدم

ERROR LOADING OPERATING SYSTEM DISK BOOT FAILURE

خطا در بارگذاری سیستم عامل دیسک نارسایی بوت

یا

عدم دیسک بوت خطا در بارگذاری سیستم عامل

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
همانطوری که دوستمون گفتند اول چک بفرمایید مخصوصا هارد رو .اینجور که متوجه شدم گفتید هارد شناسایی نمیشه ، ببینید هارد روی سیستمهای دیگر شناسایی میشه یا نه؟ اگر ناسایی بشه و اینجا نشه کابل رو عوض کنید بازم نشد مادربردتون ایراد سخت افزاری داره (البته اول یک بار داخل تنظیمات بایوس تنظیمات رو بزنید دیفالت بشه)

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام به همه دوستان و تشکر از پاسخگویی
هارد شناسایی میشه
هارد و کابل رو تعویض کردم
هارد رو پارتیشن بندی هم کردم کپی فایل رو انجام داد و زمانی ریستارت شد دیگه بالا نیومد

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
سلام
اگر یادتون باشه تویاین نوع مادر برد ها هارد رو به صورت دستی میشد دیتکت کرد و در سمت راست گزینه ها سه حالت normal - LBA -و LARGE رو داشتن.
شما ببین روی LBA هست.
و دراون قسمت ستاپ گزینه بوت رو روی only C قرار بده ببین فرجی میشه.
البته منم فکر میکنم اگه با یه هارد دیگه تست کنید بهتره.
موفق باشی دوست عزیز

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام امیر جان
کارهایی که گفتید انجام دادم نشد
آقای meyenab1358
آره با خود ویندوز پارتیشن بندی می کنم

بالا