آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نشون ندادن زیرنویس در فیلم

topoly77

کاربر
2013-07-09
4
5
با عرض سلام خدمت همه دوستان و بزرگان این سایت

من به تازگی ویندوز لب تاپم رو عوض کردم اما وقتی می خوام یه فیلم با زیر نویس فارسی ببینم متاسفانه زیرنویس رو به هیچ عنوان نشون نمیده الیته ناگفته نماند همه تنظیمات نرم افزار KM player را روش انجام دادم اما به هیچ عنوان نشد برای همین وقتی برای رفع مشکل جستجو کردم جایی خوندم که امکان داره به خاطر درست تصب نشدن کارت گرافیک باشه رفتم توو سایت HP اما نفهمیدم چجوری باید درایور کارت گرافیکش رو پیدا کنم

این رو هم بگم من قبلا یه فایل پشتیبان از درایورهای ویندوز قبلیم گرفته بودم و اونا رو بر روی ویندور هفت 64 بیت جدید نصب کردم

سیستم من HP Pavilion dv6500 مدل dv6570ee هستش

پیشاپیش از لطف و راهنمایی شما عزیزان کمال تشکر را دارم.

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
دوست عزیز شما فقط در kmplayer این مشکل رو دارید؟ با پلیر های دیگه امتحان کردید ؟ اگر زیرنویس فیلم جدا هست اونو با موس بگیرید و موقع پخش فیلم درون kmplayer رها و کلید های alt+x موقع پخش فیلم بزنید .

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
نمیشه اینجوری هیچ نظری داد واقعا چون با کوچکترین ایرادی در نرم افزار km و تنظیماتش ممکنه دیگه پخش نشه. شما برید تو دیوایسمنیجر ببینید گرافیکتون درست شناخته شده یا نه. اگر درست بود بعید می دونم از گرافیک باشه
با نرم افزار دیگر مثل VLC هم تست کنید اطلاع بدید
با تشکر

peyman007

کاربر
2010-01-28
25
163
ولی فکر نکنم برای گرافیک باشه حالا ببین نصب نیست نصب کن بعدشاید زبان فارسی شو نصب نکردی برو زبان فارسی شو تو قسمت کنترل پنل ... نصب کن شاید حل بشه
یا ببینید اصلاشاید زیرنویس تون مشکل داره شاید وقت هاش با فیلمتون هم خونی نداره همون اولش نشون نمیده بعد فکر میکنید زیرنویس نمیاره
یا شاید وقتی توتنظیماتش دست زدیدکاری کردین که زیرنویس به مشکل برخورده

topoly77

کاربر
2013-07-09
4
5
دوست عزیز شما فقط در kmplayer این مشکل رو دارید؟ با پلیر های دیگه امتحان کردید ؟ اگر زیرنویس فیلم جدا هست اونو با موس بگیرید و موقع پخش فیلم درون kmplayer رها و کلید های alt+x موقع پخش فیلم بزنید .

ولی فکر نکنم برای گرافیک باشه حالا ببین نصب نیست نصب کن بعدشاید زبان فارسی شو نصب نکردی برو زبان فارسی شو تو قسمت کنترل پنل ... نصب کن شاید حل بشه
یا ببینید اصلاشاید زیرنویس تون مشکل داره شاید وقت هاش با فیلمتون هم خونی نداره همون اولش نشون نمیده بعد فکر میکنید زیرنویس نمیاره
یا شاید وقتی توتنظیماتش دست زدیدکاری کردین که زیرنویس به مشکل برخورده

من قبل از نصب ویندوز جدید با ویندوز قدیمیم همه فیلم و سریالها رو با زیرنویس می دیدم وقتی هم ویندوز جدید نصب کردم اون فیلم قدیمی ها رو هم نمی تونستم زیرنویسشون رو ببینم لازم به ذکر هستش که تمام تنظیمات ویندوز مربوط به زیرنویس رو انجام دادم ولی بازم نمایش نداد

topoly77

کاربر
2013-07-09
4
5
VLC Media Player 1.0.2 با این نرم افزار مشکلت حل می شود من که حل شد

با تشکر

با این نرم افزار چک کردم خوشبختانه با لطف شما عزیزان و دیگر اساتید مشکل نشون دادن زیرنویس حل شد اما کیفیت فیلم تا حدودی پایین اومده به نظرتون به خاطر این نرم افزار باشه ؟

آخرین ویرایش:

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
همان طور که دوستان گفتند من براتون کامل تر توضیح میدم
مهم ترین موضوع اینه که ویندوز سون کارت گرافیک رو نصب میکنه ولی نه به صورت کامل
شما از لینک زیر داریور کارت گرافیک خود رو نصب بکنید
http://www.softgozar.com/WebPage/Do...eForce-Desktop-&-NoteBook-Drivers-320.49-WHQL

دقت بکنید که فایل ترجمه فیلم نباید مخفی باشد
در تنظمیات کام پلیر Enhanced video Renderer رو انتخاب بکنید

topoly77

کاربر
2013-07-09
4
5
سلام
نمیشه اینجوری هیچ نظری داد واقعا چون با کوچکترین ایرادی در نرم افزار km و تنظیماتش ممکنه دیگه پخش نشه. شما برید تو دیوایسمنیجر ببینید گرافیکتون درست شناخته شده یا نه. اگر درست بود بعید می دونم از گرافیک باشه
با تشکر

با سلام من هم مشکل را داشتم چون گرافیک نصب نبود چک کن ببین داخل منیج نصب است یا نه

توو دیوایس منیجر که رفتم اینا رو نشون داد که 2 تا سئوال برام پیش اومد :

1- این گرافیکی که نصب شده : Standard VGA Graphics Adapter درایور پیش فرض ویندوز هستش یا واقعا گرافیک اصلی این مدل لب تاپم هستش ؟

2- اونی که علامت تعجب کنارش گذاشته : Coprocessor چی هستش که نصب نشده ؟

Standard VGA Graphics Adapter

بالا