آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فلزیاب دلتا پالس

stefani55

کاربر
2009-03-03
95
109
سلام دوستان این شماتیک دلتا پالسه
1020-08-17414228212-deltapulseorginalshematik.gif

ariubarzan_m

کاربر
2009-04-18
51
51
این مدار رو با گلد اسکن مقایسه کنید گلد اسکن قوی تر از این مدار به نظر می رسه و قابلیت تفکیک فلز رو هم داره چرا کسی روی گلد اسکن کار نمی کنه

H-Ashrafi

کاربر
2008-11-13
50
120
سلام دوستان
مدار دلتا پالس را قبلاً ساخته ام . برد آن حداكثر1متر و حساسيت آن به نقره ، مس وآلومينيوم كم و
بسياربي ثبات بود.فكرمي كنم مدارازنظر طراحي اشكال دارد چون درولتاژ 7.5V بهتر از12V
كار ميكرد وثبات بيشتري داشت . به نظر من اگر ترانزيستورIRF740 اشكال داشته باشد هم اين
مشكل به وجود خواهد آمد.البته اين موضوع دير به ذهن من رسيد چون برد را دور انداخته بودم.
يك نكته هم درباره Gold Scan براي كساني كه قصد ساختن اين مدار را دارند، دراين مدار منظور
ازطلا وآهن، فلزات مغناطيسي وغير مغناطيسي مي باشد نه صرفاً طلا وآهن.
در ضمن مي خواستم ببينم ازدوستان كسي مدارهاي سايت fandy.front.ru را ساخته يا نه.
من قبلاً مدارClone PI-AVR را ساخته ام اما پس ازنوشتن كلمه Clone PI و ورژن برنامه
كلمه Barrier رويLCD ظاهرو به همان حالت باقي مي ماند ودكمه ها هم كار نمي كرد. شايد
برنامه عمداً به اين صورت نوشته شده يا اينكه درمدار اشكالي وجود داشته است. البته زياد روي
آن كار نكردم چون وقت اين كار را نداشتم.
در سايت سينا مدارعمق كاوش

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: stefani55

biman

Banned
2008-09-25
120
162
Iran
با سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان بعضیها که دلتا را ساختند میگویند خوب نیست و پایداری ندارد وزیاد هنگ میکند . بدون آنکه فلزی در کار باشد بوق میزند ویا

اینکه حساسیتش به فلزات کم است و بعضی هم میگویند که خوب عمل میکند وبسیار تعریف میکنند .من در سایتهای خارجی نیز خواندم که بعضیها چنین

مشکلاتی داشتند و از دلتا را ضی نبودند و یک کاربر روسی در پیام خصوصی به من گفت که این کلیپها که عمق بالایی را کاوش

مکند از دلتا فقط حیله است . واینکه دوستان حسا بی تحقیق کنند تا مثل ماینر مشکلی پیش نیاید که شرمنده هم دیگر نشوید.

با تشکر...

آخرین ویرایش:

stefani55

کاربر
2009-03-03
95
109
با سلام به شما دوستان درست است در سایتهای خارجی بعضی ها خیلی از دلتا تعریف می کنند
و بعضی هم ناراضی هستند البته ساختن فلزیاب اصول و قواعد خاص خودش را دارد که باید همه
انها رعایت شوند قطعات مرغوب و سیم پیچ تاثیر زیادی در کارایی و برد فلزیاب دارند من هم فکر می کنم
goldscan4 خیلی قوی تر و پیچیده تر از دلتا پالس باشد ودرطبقه سنس طلا و فلزات اهنی بصورت جداگانه طراحی شده اند علاوه بر این درکلید سلکشن که یک کلید 3 پل 4 حالته می باشد
all metall نیز در نظر گرفته شده است که همه فلزات را سنس می کند و برای کویل این مدار
از کویل تخت یا فلت استفاده کنید تا بهره و برد افزایش پیدا کند همچنین از قطعات مرغوب با تلرانس
1% استفاده کنید و برای ساخت کویل تخت می توانید ازماشین حساب این سایت استفاده کنید اندازه کویل و نمره سیم را وارد کنید تا متراژ سیم ومیزان اندوکتانس را به شما بدهد در مورد clone pi
این فلزیاب نهایت 1.20 بیشتر سنس نمی کند یکی از دوستان ساخته بود وراضی نبود
http://deepfriedneon.com/tesla_f_calcspiral.html

bahaar

کاربر
2009-03-31
76
179
43
خرم آباد
با سلام
دوستاني كه مدار گلد اسكن رو دارن لطف كنن و تو يه تاپيك جداگانه اپ كنن تا در دسترس ساير دوستان قرار بگيره

stefani55

کاربر
2009-03-03
95
109
سلام من می خوام اپ کنم ولی نمی دونم چطوری این کارو کنم منو راهنمایی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bahaar

bahaar

کاربر
2009-03-31
76
179
43
خرم آباد
سلام من می خوام اپ کنم ولی نمی دونم چطوری این کارو کنم منو راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز شما چون حق عضویت پرداخت نکردین نمیتونید فایلی ارسال کنید آدرس میل بنده رو که دارین برای من میل کنید تا من آپ کنم .
باتشکر از شما:eek:k:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: stefani55

stefani55

کاربر
2009-03-03
95
109
اقای بهار واستون میل می کنم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bahaar