آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: لب تاب فوجیتسو مدل AH530تصویر میدهد ولی بعد یک دقیقه خاموش می شود

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
سلام خدمت همکاران عزیز مشتری یک لب تاب فوجیتسور آورد است که بیش یک همکار بردبود که مشکل پسورد داشته مشکل حل کرد البته حال لب تاب روشن میشود ولی بعد یک دقیقه خاموش مشود من لب تاب را باز کردم لحظه اول فن کار میکند ولی بعد فن کار نمی کند به نظر شما از فایل بایوس است در صورت امکان فایل بایوس این لب تاب را قرار دهید با کمال تشکر AH530

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
سلام لطفا در مادربرد زیر ای سی بایوس را مشخص کنید 04072013285.jpg البته خودم پیدا کردم ولی شک دارم

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
دوست گرامی ، احتمالا بایوس است فقط بهتر بود اسم آی سی را می نوشتید
به هر حال فبل از پروگرام دو کار انجام دهید
1- هیتسینک cpu و خمیر سیلیکون آن را چک کنید
2- قبل از پروگرام از بایوس بک آپ بگیرید
موفق باشید

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام توسایت سرچ کن اگه نبودتوبخش خودش درخواست بده تادوستان کمکت کنندولی فکرکنم فایلی که دوستمون گذاشتندتست شده باشه موفق باشید

آخرین ویرایش:

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
فایل بایوس تست شده است.
با درود خدمت شما همکار و دوست گرامی
از اینکه همکاری میکنید بسیار سپاسگزاریم
از تمامی دوستان که فایل بایوس آپلود میکنند تقاضا دارم که این فایل ها را در بخش خودش آپلود کنند و سپس لینک آن را برای دوستانی که تقاضا میکنند قرار دهند تا فایلها پراکنده نباشد
بنده در تمام بخش های لپ تاپ و مادربرد بخش فایل های بایوس ایجاد کردم و در آنجا قرار دهید اگر آن بخش وجود نداشت در بخش مربوط به لپ تاپ با مارک های متفرقه قرار دهید
پایدار باشید

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
با سلام دوست گرامی این فایل بایوس مشکل داشت و سیستم کار نکرد ولی با بایوس خودش که بکاب گرفته بودیم روشن میشود. چنانچه فایل درست بایوس و تست شده باشد در سایت قرار دهید

بالا