آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

بحث و تبادل نظر و معرفی دستگاه های با ارزش خرید

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
در این تاپیک دستگاه های مناسب و مفید که ارزش خرید دارند معرفی و مشخص خواهند شد.
هر دستگاهی که در اینجا معرفی میشه رو خودم یا افراد نزدیک باهاشون کار کردن و نتیجه رو مطمئن میشم و بعد اینجا معرفی می کنم که کسانی که واقعا قصد خرید دارن به واسطه اشتباه من یا اساتید ضرر نکنند.
در ضمن با خاطر داشته باشیم گذاشتن آدرس فروشنده و آدرس سایت در تاپیک و حتی در پیغام خصوصی غیر قانونی بوده و فرد بلافاصله از انجمن اخراج خواهد شده چرا که قبلا هم گفتیم اینجا فقط برای افزایش اطلاعات هست نه فروشگاه.
پاینده باشید عزیزان

آخرین ویرایش:

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
بهترین درستگاه موجود که من تابحال دیدم و البته قیمت بسیار بسیار بالایی داره.lorenz deepmax x6
به نظرم بهترین قدرت نفوذ(4متر) و از همه مهمتر بالاترین ثبات در میان تمام برند ها رو داره. کار کردن باهاش واقعا لذت بخشه.
deepmax_x5_front_gr.jpg

آخرین ویرایش:

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
دستگاه gti-2500 محصول شرکت garrett با قدرت کاوش مفید 2.6 متر.این دستگاه در تمام خاک ها پاسخدهی بسیار مناسبی داره و در زمین های آهکی حساست بیجا نشون نمیده.قدرت کاوش نسبتا کمی داره اما دستگاه خووبی هست.
03_gti2500_tos.jpg[h=1][/h]

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
میگم mr metalشما که زحمت میکشید ودر مورد سیستم و عملکره فلزیاب هایه بازار اطلاعاتی میدید پس لطف کنید قیمته استاندارد شون که میشه خرید و سره ادم کلاه نره هم را بذارید تا بیشتر از مطالبتون بتونیم فیض ببریم با تشکر فراوان.

a563

کاربر
2009-10-29
2
3
[h=2]Rover Deluxe دستگاه حفره یاب خوبی است . تا عمق m3.5 را خوب میزند . برای یافتن اتاق و قبر عالی است به شرطی که نرم افزار روی لپ تابش Visualizer 3D
دمو نباشه و نسخه اصلی روی دستگاه نصب شده باشد[/h]

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
من با هیچ دستگاه شرکتی کار نکردم اما نظر منم رو لورنز x6 اون چیزی که تو کاتالوگش نوشته و مقایسه اون با سایر برندها نشون از قابلیتهای بالای این دستگاه داره

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
Rover Deluxe واسه شرکت okm که هم نقطه زنه و هم تصویری.یعنی هم لوپ میخوره و هم میتونی سنسور gpr نصب کنی.اینم دستگاه خوبیه ولی با توجه به کاتالوگ lorenz و okm به نظر lorenz بهتر باشه.هر چند متاسفانه هردوتاشون قیمتهای بسیار بالایی دارند(تا اونجایی که من یادمه و با توجه به قیمت دلار،90میلیون به بالا)

IIII

کاربر
2013-03-07
128
276
لورنز x6 رو از نمایندگی دبی بگیرید با هزینه وارد کردنش الان در میاد 35 میلیون !!

okm هم اکثرا دستگاه های ژئوفیزیک و زمین شناسی هست و به درد کار ما نمیخوره !

x6 خیلی بهتر هست !

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
دستگاه های OKM مارایی ندارند. فقط دستگاه های زیبایی ارائه داده و همون طور که IIII جان گفتن بیشتر دستگاه ها ی ژئوفیزیک هست نه فلزیاب و گنج یاب. خیلی تعجب میکنید اگر یکی از بهترین سیستم های OKM رو باز کنید و ببنید که کلا یک سنسور FLC100 به همراه مدار راه اندازش بیشتر نداره::bounce:: بعد اون موقع متوجه می شید که چرا همه پیشتازان در ساخت فلزیاب در ایران دنبال این سنسور هستند.البته نه پیشتازانی مثل سایت های .... و ....!!!

بالا