آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اتصال آیفون تصویری به DVR

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
خیلی خیلی ممنون از شما دوست عزیز
امضای جالبی داری و واقعا معلوم هست که چنین انسان شریفی هستید
ما هم قول میدیم به بند آخر امضای شما عمل کنیم:boos:

به نام خدا
خیلی ممنونم
وظیفه بود دوست عزیز

S_nasiri

کاربر
2019-09-20
4
3
سوکت 4 سیمه
که به رنگ
سفید زرد قرمز و ابی می باشد

سلام دوستان من این تاپیک رو خوندیم و عمل کردم، اگر از سیم خروجی طبقات بگیرم زمانی که ایفن زنگ میخوره تصویر دارم میخوام تصویر بصورت دایمی روی DVR باشه، از سیم ورودی برد گرفتم تصویر ایفن قطع نمی‌شود و ثابت شده

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
با احترام
برای داشتن تصویر ثابت ،[hide]باید برای دوربین تغذیه جداگانه نصب کنید ،چون تغذیه فعلی از گوشی هستش و تا روشن نباشه ، دوربین روی on نمیره، دایم روشن ماندن گوشیها، باعث استهلاک بالا میشه [/hide]در کل این روش اشتباه هستش و نیاز به تجربه داره تا تداخل ولتاژ نداشته باشه ، شما بهتره برای داشتن تصویر دائمی، از یک دوربین دیگه استفاده کنید

ir6man

کاربر
2018-02-25
33
41
آیامیشه دوربین های کوچکی که بدون نیازهیچ دستگاهی به تلویزیون وصل میشهرو بعنوان دوربین مداربسته به دی وی آر وصل کرد ویا بعنوان دوربین بااینترنت استفاده کرد؟
سوال دوم هم برعکسه اولی آیا دوربینهای مداربسته رومیشه بدون دی وی آر مستقیم به تی وی وصل کرد وازاون استفاده کرد؟
وآیا هردودوربین مداربسته ودوربین کوچکی که به تی وی وصل میشه رونیشه به کامپیوترمستقیماوصل کرد وبجای دی وی آر ویا ان وی آر ازکامپیوتر استفاده کرد؟
ممنون از اساتید محترم

ir6man

کاربر
2018-02-25
33
41
عرض ادب واحترام حضور اساتید محترم
بی شک زمانیکه شخص مبتدی مثله بنده باخواندنه پستی درتاپیکی، متاثر از فوران پرسش و سوالات بی شمار در مغز، پرسشی در ذیل تاپیک مطرح میکنم که شاید درنظراساتیدمحترم، خنده دار وابتدایی و فاقد ارزش پاسخ بنظربیاد؛
اما هرگونه راهنمایی وپاسخگویی به افراد مبتدی وعلاقمند، بجز اجر معنوی متاثر از شادنمودن همنوع ویا رفع گرفتاری مظلوم، باعث تبلیغ ورشد بیش ازبیش سایت ودلگرمی زحتکشان ودست اندرکاران آن خواهدشد.
که موجب شدند بهترینها گرد هم جمع گردند و ضمن ارتقای آموزش فردی؛ موجبات آسایش وآرامش جامعه را فراهم نمودند...

melijei

کاربر vip
vip
کاربر
2010-02-05
10
4
اصفهان
اتصال ایفون به دی وی ار

:همونطور که دوستمون گفتند میتونی از خروجی AV وصل کنی به ایفون که دوستمون گفت ولی اگر تصویرت سایه انداخت روی تصویر اصلی که احتمالش هست حتما یک سویچر ایفونی ببند وسط این دوتا تا مشکلت حل بشه واگر دی وی آرت avنداشت یه تبدیل حدود200 تومنه بخر مشکلت حله حل میشه

melijei

کاربر vip
vip
کاربر
2010-02-05
10
4
اصفهان
پاسخ : اتصال ایفون به دی وی ار

دوست عزیز فقط دوربین های انالوگ را می‌توان به تلوزیون و یا دی وی ار وصل کرد غیر از این حتما نیاز به وسایل دیگری هم داری

بالا