آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

قطع شدن تصویر گوشی سامسونگ مدل Galaxy sII بعد از 2 ثانیه!

آنوشا

کاربر
2013-06-30
12
22
باسلام و خسته نباشید به شما دوستان عزیز . خداقوت برای گوشی من مشکلی پیش اومده که نمیدونم چیکار کنم . قضیه ازین قراره : مدل گوشی من Galaxy sII هستش و شب باهاش رفته بودم توی نت و بعد زدم به شارژ و خوابیدم . صبح که بیدار شدم دیدم صفحه گوشیم درعرض 2ثانیه پیش نمایش صفحه ی رمزم ، سریعا خاموش میشه . منظورم اینه که چراغش خاموش میشه نه اینکه گوشیم خاموش بشه ! و حتی مهلت نمیده تا من رمزم رو وارد کنم . نکته ای که ذهن من رو خیلی مشغول خودش کرده اینه که توی این یکسالی که این گوشی رو خریدم ، تمام عکسهای خانوادگی و شخصی که باهاش گرفتم داخلشه . نه تنها عکس های خودم و خانوادم بلکه عکس های دختر همسایمون هم که امانت پیشم بودن داخلشه . عکس هایی که توی تالارعروسی گرفتم از خودم و خانوادم و دوستان . .. اینها به اندازه همه زندگیم مهم هستن و من وقتی دیروز گوشیم رو پیش نمایندگی بردم گفت که گوشیت رو باید پیش ما بزاری تا ظرف مدت دوماه یا حداقل یک ماه بعد که فرستادیم تهران و برگشت ، بیای و ببریش . اصلا نمیتونم اعتماد کنم و واقعا نمیدونم چیکار باید بکنم خیلی ذهن خودم و خانوادم درگیر شده . راستی به من گفتن هزینه تعمیرش هم اگر مشکل ال سی دی باشه 800 هزار تومن میشه . خواهشا راهنماییم کنید بگید چیکار کنم ؟ نرم افزاری میشناسید که روی لب تابم بندازم و بتونم باهاش به محیط گوشیم برم و عکس ها رو بردارم ؟؟؟؟ اینجوری با خیال راحت گوشیم رو میدم برای تعمیر . تو رو خدا بگین چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamid25

کاربر
2010-11-05
69
1,519
پاسخ : خواهشا کمکم کنید . گوشیم به اندازه زندگیم مهمه !

اطلاعات دقیقی ندادید ولی به نظر من اگه فقط ال سی خراب شده باشه خوب شما با کابل وصل کنید به کامپیوتر اطلاعات رو کلا کات کنید و پیس کنید تو کامپیوتر

ضمنان بعد از اینکه تمام اطلاعات رو کات کردید و موبایلتون خالی شد اگه میخواید کسی اطلاعات شما رو نبینه و ریکاوری نکنه باید یک فایل پر حجم رو بریزید داخل گوشیتون که کاملا پاک بشه

ولی ازتون میخوام اطلاعات دقیقتر بدید

hamid25

کاربر
2010-11-05
69
1,519

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران

نمایندگی ها معتبر هستند و درضمن ان روزها اینقدر عکس پخش شده تو اینترنت هست که کمتر کسی به خودش زحمت میده عکس شما رو برداره چه برسه به نمایندگی!

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد

با اجازه آقای نکوئی
کاربر محترم عنوان شما مخالف با قوانین سایت میباشد
در عنوان باید برند مدل و ایراد قید گردد نه هرچی به ذهنتان رسید
لطفا بعد این به قوانین احترام بزارید

آخرین ویرایش:

javidg4

کاربر
2013-06-30
1
2

gooshy ro daseshon nade chizaye aslysho baz mikonan golaby mindazan rush.:busted_red:

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد

کاربر محترم javidg4
تایپ فینگلیش مخالف قوانین سایت است لطفا فقط و فقط فارسی تایپ کنید وگرنه کاربری شما معلق میشود

آنوشا

کاربر
2013-06-30
12
22

سلام آقا حمید . ممنونم از توجهتون .اطلاعات چی رو بگم ؟ من نه گوشیم توی آب افتاده و نه صدمه ای دیده . ناگهانی اینجوری شده ! وقتی این رو به اون تعمیرکار هم گفتم باورش نمیشد که گوشی یهوئی اینجوری شده . اگر سوالی داشتین جواب میدم . فقط میتونم اینها رو اضاف کنم : صفحه ال سی به نظرم درست باید باشه اخه وقتی باهام تماس میگیرن صفحم کاملا مشخصه و هیچ ایرادی نداره حتی میتونم جواب هم بدم . اما زمانیکه میخوام برم توی منو به من حتی یک ثانیه هم اجازه نمیده و چراغ صفحه خاموش میشه . نکته دیگه اینکه اگه بخوام اطلاعات رو کات کنم ، قاعدتا بر اساس مدل گوشیم ، باید برم توی تنظیمات گوشی و قسمت " یو اس بی "عد اونجا گزینه ای هستش برای پذیرش کابل ، تا اطلاعات رو منتقل کنم . اما حالا که صفحه بالا نمیاد نمیتونم اینکار رو بکنم . و زمانیکه گوشی خاموش باشه و کابل به گوشی باشه درایوها میان اما هیچی تو درایوها نیست که حتی بخوام بک آپ کنم . با تشکر از شما منتظر جوابتون هستم .

آخرین ویرایش:

آنوشا

کاربر
2013-06-30
12
22

ببخشید دوستان . باور بفرمائید من قصد زیر پا گذاشتن قوانین انجمن رو ندارم . بزارید به حساب جدیدالورود بودنم . بازم عذر میخوام باتشکر از زحماتتون و این انجمن مفید .

hamid25

کاربر
2010-11-05
69
1,519

با سلام دوباره
به احتمال زیاد شما باطری شما خراب شده
1- گوشی برای استفاده از اینترنت جریان بسیار زیادی رو میکشه مثل اینکه داری با تلفن صحبت میکنی باعث شده یکدفعه باطری خالی بشه حدس میزنم موقعی که تو اینترنت بودی موبایلت حسابی دداغ کرده

2- شما بعدش تا صبح زدی تو شارژ اون هم بسیارخطرناک بود بکدفه ای شما باطری رو پر کردی و پدر باطری در اومد برای همین باطری خراب شده حالا باید دید فقط باطری خراب شده یا جاهای دیگه هم خراب شده یا نه نمیتونم دقیق نظر بدم

شما با یه باطری سالم امتحان کن

آخرین ویرایش:
بالا