آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: کرک led tools

Majid_ME

کاربر
2012-08-20
201
978
سلام دوستان کسی کرک led tools رو برای کورال X5 داره . ویندوز 7
با win hex نتونستم کد رو پیدا کنم !!

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,702
iRanTK.iR
سلام دوستان کسی کرک led tools رو برای کورال X5 داره . ویندوز 7
با win hex نتونستم کد رو پیدا کنم !!

سلام

سايت رسميش چيه ؟

لينک دانلود از سايت رسميش قرار بديد تا چک کنم .

Majid_ME

کاربر
2012-08-20
201
978
مشکل حل شد یه اشتباه کوچیک میکردم روشش رو هم میزارم شاید بدرد کسی بخوره
اول led tool رو باز میکنیم و یه کد اشتباه بهش میدم بعد وارد برنامه win hex میشیم بعد روی open ram (عکس ای سی) کلیک میکنیم ، اخرای لیستی که میاد led tool رو پیدا میکنیم و primary memory رو باز میکنیم ، کنترل + F رو میزنیم و کدی که برنامه موقع اکتیو به ما داده بود رو سرچ میکنیم چند خط پایین تر از اون یه کد به صورت 4 قسمت 8 حرفی که با خط فاصله - از هم جدا شدن هست که همون کد مورد نظر هست فقط باید حروفش به حروف بزرگ تبدیل بشه .
این روش برای led tool های 4 و 5 جواب میده اما برای 6 روش دیگه ای هست که سخت تره اما برنامه و فیلم اموزشیش رو دارم حجمش زیاد نیست اما اینترنت سرعتش خیلی خرابه در اولین فرصت اونم قرار میدم .

aryan_csp

کاربر
2013-10-11
2
2
ما که تست کردم ۲۰ بار هم تست کردیم نشد که نشد که نشد آقا نمیشه بریم تو فولدر نصب برنامه و با win hex باز کنیم و روشون کار کنیم من انجام دادم ولی نمیدونم باید دنبال چی بگردم

aryan_csp

کاربر
2013-10-11
2
2
:nevreness:مژده بعد از یک هفته بلاخره راهی رو پیدا کردم که با win hex خیلی راحت کد اکتیو رو بدست بیاریم ::bounce::

اینم فایل اموزش کرک led tool 6
البته خودم تست نکردم . یکم سخته

با این کرک شدن سخت خدا رحم کنه ویندوز خراب نشه تا دوباره نصب نکنم ! پدرم در اومد ! ولی موفق شدم .:iran::

sahel11

کاربر
2009-09-13
14
31
aryan_csp عزیز
دستت درد نکنه عجب راه جالبی بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.
.
.
.
مرد مومن خوب بگو بقیه هم ازش استفاده کنن

بالا