آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

کار نکردن عقربه های کیلومتر پراید

Euru

کاربر
2020-02-02
1
3
احتمال زیاد سنسور کیلومتر مشکل داره برای من هم این اطفاق افتاد و اصلا کیلومتر کار نمیکرد تعویض کردم سنسورشو درست شد

javadnurozza

کاربر
2020-07-07
1
3
دیشب یه پراید صبا برام آوردن همین مشکل و داشت اون فقط چراغ ها روشن بود سیمکشی رو گشتم رفتم دیدم مشکلی نداره رفتم کیلومتر رو باز کردم دیدم به به پشت برد سیاه سیاه شده یه قسمت و خودم شروع به کارشدم و تعمیرش کردم الان مثل روز اول کار میکنه دلیل سوختنش هم ولتاژ بالای دینام بوده

Hamid78780

کاربر
2019-07-12
6
10
آقایون ، ی مشکل ک چنوختیه گریبان گیر بنده شده ، اینه ک پراید مدل ۸۹ ، بعضی اوقات همه عقربه های کیلومتر باهم همزمان می افتند ، و بعد از ۴،۵ ثانیه برمیگردن سر جاشون ، وایرو شمع نو ، باطری نو ، افتامات دینام تعویض ، ب هر کس هم میگن نمیدونه مشکل از کجاس لطفا راهنمایی کنید

masoud17m

کاربر
2021-09-05
1
2
سلام دوستان من یه پراید 131 مدل 92 دارم... کیلومترشو بازکردیم ال ای دی های پشت امپر عوض کردیم ـو موقع وصل کردن کیلومتر به خودرو به مشکلی برخوردیم دیدیم ک نه اون امپر بنژین تکون میخوره نه سنسور گاز و اون ال سی دیش . کسی میتونه راهنمایی کنه مشکل از کجاست

Soli.niki

کاربر
2021-11-04
1
2
کرمانشاه
آقایون ، ی مشکل ک چنوختیه گریبان گیر بنده شده ، اینه ک پراید مدل ۸۹ ، بعضی اوقات همه عقربه های کیلومتر باهم همزمان می افتند ، و بعد از ۴،۵ ثانیه برمیگردن سر جاشون ، وایرو شمع نو ، باطری نو ، افتامات دینام تعویض ، ب هر کس هم میگن نمیدونه مشکل از کجاس لطفا راهنمایی کنید

سلام به همه عزیزان. منم دقیقا همین مشکل دارم دو سه سال پیش وقتی ماشین خریدم هر چهار تا عقربه (دور موتور ، کیلومتر، آمپر بنزین و آب ) قطع وصل میشد. بعد مدتی کلا از کار افتاد . سیم کشی تست کردم مشکلی نداره . یکی دو بار وصل شد چند دقیقه کار کرد و از کار افتاد و اون چند دقیقه که کار کرد ال سی دی فرد کیلومتر نوشت error . الانم کلا قطع شده فقط چراغها کار میکنه. اگر کسی میتونه کمک و راهنمایی کنه ممنون میشم

Vierains

کاربر
2022-12-30
1
1
سلام و وقت بخیر خدمت اساتید عزیز
دوستان من پراید کاربراتوری دارم پشت امپر رو تبدیل به انژکتوری کردم سیم کشی رو هم با توجه به پین اوت پشت امپر کاربراتور و پشت امپر انژکتور جابجا کردم برق پشت امپر و الارم ها و صفحه دیجیتال همه کار میکنن فقط تنها مشکلی که دارم عقربه های پشت امپر کار نمیکنن بنظر دوستان ایا این مشکل میتونه از خود پشت امپر باشه یا اینکه ecu ندارم کار نمیکنه یه مشکل جزئی هم هست اینکه چراغ ترمز دستی و چراغ کمربند وقتی هر دو الارم ندارن چراغشون خیلی کم رنگ پشت امپر روشنه وقتی ام گاز میخوره ماشین پر رنگ میشه

yazdan.tabriz

کاربر
2024-02-27
1
1
تهران
سلام بنده همی
با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی
صفحه کیلومتر پراید مارک کروز هیچکدام از عقربه های صفحه کار نمیکند ولی همه چراغهای علایم کار می کنند حتی شماره کنتور کیلومتر هم در ال سی دی نشان میدهد روی ماشین دیگه هم تست کردم همینطور بود درضمن چراغ زرد بنزین هم کار نمیکند
صاحب ماشین میگه سرسیلندر باز کردن بستن اینطور شده
لطفا راهنمایی کنید

با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی
صفحه کیلومتر پراید مارک کروز هیچکدام از عقربه های صفحه کار نمیکند ولی همه چراغهای علایم کار می کنند حتی شماره کنتور کیلومتر هم در ال سی دی نشان میدهد روی ماشین دیگه هم تست کردم همینطور بود درضمن چراغ زرد بنزین هم کار نمیکند
صاحب ماشین میگه سرسیلندر باز کردن بستن اینطور شده
لطفا راهنمایی کنید
سپاس
سلام بنده دقیقا همین مشکل رو دارم ۴ تا آمپر دور موتور کیلومتر شمار و دمای آب و بنزین به همراه چراغ پمای آب و کم‌بودن بنزین هر ۴ آمپر و دو چراغ اصلا کار نمیکنند ولی ما بقی چراغ ها مثل کمربند و راهنما ها و نور بالا نور پایین و ... همه کار میکنن در ضمن کیلومتر سنج هم کار نمیکنه (نمایشگر کوچیک کارکرد ماشین ) لطفا راهنمایی کنید ممنون

بالا