آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مدار سنسور آسانسور

m.takhti

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-05-16
210
315
bandar abas
با عرض سلام خدمت دوستان بزرگوار اولا پوزش میخوام اگه محل قرار دادن پست مناب با موضوع پست اخه هر چی تو انجمن گشتم انجمنی برای اسانسور ندیدم . دوستان ساختمان محل زندگیه من اسانسورش دکمه نداره یعنی اگه شما تویه ی طبقه گیر کردین تا یه سنسور که به شکل یه سر کلیدیه کوچیک و گرده همراهتون نباشه اسانسور شروع به کار نمیکنه میخواستم ببینم از دوستان کسی هست که بتونه راهنمایی کنه که مدار داخلیه این سنسور چی هستش

ahnor

کاربر
2008-11-30
36
87
سلام
من منظور شما رو درست متوجه نشدم یعنی چی که دکمه ندارده میشه عکسی از سنسور یا اسم سنسور را بفرمایید

yas65

کاربر
2014-03-11
5
5
با سلام مشکل شما سنسور درب داخلی است یا طبقات
برای طبقات ما دو تا سنسور داریم که مسافرا نمیتونن ببینن
ولی برای درب داخلی سنسور خطی نقطه ای داریم اگه عکس بزارین میتونم بیشتر راهنمایی کنم

fiauahr.p

کاربر
2017-04-08
4
0
با عرض سلام خدمت دوستان بزرگوار اولا پوزش میخوام اگه محل قرار دادن پست مناب با موضوع پست اخه هر چی تو انجمن گشتم انجمنی برای اسانسور ندیدم . دوستان ساختمان محل زندگیه من اسانسورش دکمه نداره یعنی اگه شما تویه ی طبقه گیر کردین تا یه سنسور که به شکل یه سر کلیدیه کوچیک و گرده همراهتون نباشه اسانسور شروع به کار نمیکنه میخواستم ببینم از دوستان کسی هست که بتونه راهنمایی کنه که مدار داخلیه این سنسور چی هستش
اون سنسور ها به چند دسته تقسیم میشن که جدیدترینشون nfc هستن .
درواقع شما یه تگ با فرکانس کاری 10.5 کیلوهرتزی دارین .
قیمت هر تگ حدود یک الی پنج هزار متغیره .
و برای تعریف تگ جدید شما نیاز به تگ مستر دارید .

Sent from my GT-I9515 using Irantk Forum mobile app

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554

با سلام :
محل درخواست شما در لینک زیر.... کلیک و مطالعه و پیگیری کنید :
[hide]https://www.irantk.ir/irantk42832/
[/hide]
موفق باشید

بالا