آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل:بی حرکت ماندن تصویر در هنگام بالا آمدن ویندوز

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
با درود خدمت دوستان
یه سیستم نو اسمبل کردم امروز داشتم کار میکردم باهاش بعد ریستارت کردم بعد در حین بالا اومدن هموم قسمت
WINDOWS starting ایستاد و نمیره قسمت بعدی که بیاد بالا
سه چهار بار خاموش روشن کردم اما بی فایدس
از دوستان کسی میدونه ممنون میشم
در ضمن ویندوز 7 نصب کردم
با تشکر

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,867
مشهد
سلام
1- کارت گرافیکت اگه اکسترناله از خروجی آنبرد (در صورت وجود)ببین بازم همین مشکلو داری یا نه؟
2- ویندوز را یه repair بزن ببین بازهم مشکل دار میاد بالا؟
3- با یه پاور دیگه هم تست بزنید

اعلام نتیجه یادتون نره

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
با تشکر از دوست خودم آقای پشتیبان امیدوارم ناراحت نشن ولی نظر من این هست که ویندوز XP نصب نکنید و اکثر سخت افزارهای جدید با XP مشکل دارند. بهتره ویندوز 7 نصب باشه (ویندوز 8 هم هنوز باگ زیاد داره و مشکل زیاد داره برای کاربران حرفه ای فقط توصیه میکنم) و در عین با توجه به نو بودن سیستم فکر میکنم مشکلتون خراب شدن ویندوز باشه یک بار دیگه نصب کنید و هیچ برنامه ای نصب نکنید و اگر باز اینجوری شد بعد برید سراغ سخت افزار.
برای این میگم برنامه ای نصب نکنید چون برنامه هم میتونه این ایراد رو به وجود بیاره
درایور ناسازگار با ویندوز و سخت افزار هم میتونه مشکل داشته باشه. همه این موارد باید تست بشه

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
خیلی جالبه
فن سی پی یو یا گرافیک
اگه فن گرافیک باشه که میشه حدسش رو زد

اما اقای نکویی تو یه انجمن فینگلیش میخوندم که نوشته بود مراحل نصب ویندوز ایکس پی و سون خیلی فرق میکنه
ویندوز ایکس پی موقع نصب از طریق فایل های فشرده و توسط برنامه Winrar 1 به کامپیوتر انتقال داده میشه به خاطر همین فشار خیلی زیادی به تمام قطعات وارد میکنه
این ویندوز سون که دست ما هستش روی بهترین کامپیوتر مایکروسافت نصب شده و از اون یه کپی گرفتن
خود ما چون کارمون خرید و فروش قطعات دست دوم هستش و به خاطر اینکه سرمون کلاه نره سیستم ها رو با ویندوز ایکس پی تست میکنیم

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
سلام بنده حدسم اين بود كه چيپست شمالي شما بيش از حد گرم ميكنه و اين مورد رو به كرات در مادربرد ازراك جي 41 داشتم كه سيستم موقع بالا اومدن تو صفحه ويندوز گير ميكرد البته تو چند مدل msi هم داشتم ولي خداروشكر مشگل حل شد

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
خیلی جالبه
فن سی پی یو یا گرافیک
اگه فن گرافیک باشه که میشه حدسش رو زد

اما اقای نکویی تو یه انجمن فینگلیش میخوندم که نوشته بود مراحل نصب ویندوز ایکس پی و سون خیلی فرق میکنه
ویندوز ایکس پی موقع نصب از طریق فایل های فشرده و توسط برنامه Winrar 1 به کامپیوتر انتقال داده میشه به خاطر همین فشار خیلی زیادی به تمام قطعات وارد میکنه
این ویندوز سون که دست ما هستش روی بهترین کامپیوتر مایکروسافت نصب شده و از اون یه کپی گرفتن
خود ما چون کارمون خرید و فروش قطعات دست دوم هستش و به خاطر اینکه سرمون کلاه نره سیستم ها رو با ویندوز ایکس پی تست میکنیم

به نظر من اشتباه میکنید. نباید سیستمهای جدید رو با ویندوز XP تست کنید. و فشار به سیستم آوردن و ... چنین مسائلی درست نیست. حتی اگر جایی به انگلیسی خونده باشید. مگه اینکه منبعتون خیلی معتبر باشه.

بیشتر سیستمهای جدید حتی برای ویندوز XP درایورهاشون پشتیبانی نمیشه و از اکثر قطعات نمیشه در حد توانشون استفاده کرد. و بهترین کار برای تست سخت افزار باید از برنامه های خاص که روی ویندوز نصب میشه استفاده کرد و قسمتهای مختلف رو تحت فشار قرار داد و پاسخ گرفت حتی به صورت دقیق عملکرد دستگاه رو به شما نشون میدن.

بهتره با ویندوز XP خداحافظی کنید مگر اینکه سیستم شما یک سیستم خیلی قدیمی باشه و مجبور باشید ازش استفاده کنید.

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
به نظر من اشتباه میکنید. نباید سیستمهای جدید رو با ویندوز XP تست کنید. و فشار به سیستم آوردن و ... چنین مسائلی درست نیست. حتی اگر جایی به انگلیسی خونده باشید. مگه اینکه منبعتون خیلی معتبر باشه.

بیتر سیستمهای جدید حتی برای ویندوز XP درایورهاشون پشتیبانی نمیشه و بهترین کار برای تست سخت افزار باید از برنامه های خاص که روی ویندوز نصب میشه استفاده کرد و قسمتهای مختلف رو تحت فشار قرار داد و پاسخ گرفت حتی به صورت دقیق عملکرد دستگاه رو به شما نشون میدن.

بهتره با ویندوز XP خدحافظی کنید مگر انیکه سیستم شما یک سیستم خیلی قدیمی باشه و مجبور باشید ازش استفاده کنید.

من خودم به شخصه همه سيستم عامل هارو دارم چه تو ويندوز و چه تو لينوكس
ولي اينو بگم كه ويندوز xp رو خيلي دوست دارم همون طور كه سنتويس و بك ترك رو تو لينوكس دوست دارم ولي هر چيزي يك اومدن و يك رفتني داره و حالا وقت خداحافظي با xp دوست داشتني رسيده ولي خداييش لينوكس چيز ديگه اي هست :p::p:

بالا