آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: عدم شناسایی هارد ایکسترنال Western 320G

dcv

کاربر
2013-04-09
104
146
هارد اكسترنال 320g wd3200bevt وقتي ميزنم به كامپيوتر عكس العملي نداره و زماني ك ريستارت ميكنم ميرم ستاب تو قسمت هارد هارد خودمو نشون ميده و به جاي هارد اكسترنال جاي خالي نشون ميده هيچي نوشته نيست و با نرم افزار اسكن هارد اصلا هاردو نميشناسه برد رو مستقيم هم زدم به سيستم با كابل ساتا و كابل ديتا بازم نشد بردو شستشو دادم و هيت زدم بازم نشد همونه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد
پاسخ : هارد اكسترنال

هارد اكسترنال 320g wd3200bevt وقتي ميزنم به كامپيوتر عكس العملي نداره و زماني ك ريستارت ميكنم ميرم ستاب تو قسمت هارد هارد خودمو نشون ميده و به جاي هارد اكسترنال جاي خالي نشون ميده هيچي نوشته نيست و با نرم افزار اسكن هارد اصلا هاردو نميشناسه برد رو مستقيم هم زدم به سيستم با كابل ساتا و كابل ديتا بازم نشد بردو شستشو دادم و هيت زدم بازم نشد همونه

کاربر محترم dcv
طبق قوانین سایت نوشتن برند و مدل و مختصر توضیحی از ایراد دستگاه در عنوان الزامی است.
بنابراین هرچه زودتر نسبت به ویرایش عنوان اقدام فرمایید.

dcv

کاربر
2013-04-09
104
146

از من نخواست ميشه بگين كجا بايد توضيحاتو ببينم

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com

با سلام
برد هارد را جدا کرده و از طریق کابل ساتا وصل کنید
ببینید برد را سیستم میشناسد یا خیر

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز

با سلام
برد هارد را جدا کرده و از طریق کابل ساتا وصل کنید
ببینید برد را سیستم میشناسد یا خیر
سلام دوست عزیز
از اینکه جواب دوستان رو میدید سپاسگذارم
ولی برای باردوم هست که متوجه شدم که شما اصلا پست های ارسالی دوستان رو خوب نمی خونید
اگه تو پست یک خوب دقت بکنید این دوستمون توضیح دادن که هارد رو با کابل ساتا و مستقیم به کیس وصل کردن و شناسایی نمیشه

یک بار هم اقای احمد پور درخواست فریم ور هارد 500 سیگیت رو داشتن و تمام مشخصات مدل و خانوادش رو هم نوشته بود . شما هم دقیقه نود پست زده بودید که مشخصات هارد رو بنویسید

اما شما دوست عزیز
عنوان رو ناقص بیان کردید
ویرایش کردم ولی منبعد دقت بکنید
شما به سایت تولید هارد برید ( وسترن دیجیتال ) و فریم ور اون رو دانلود بکنید

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com

سلام دوست عزیز
از اینکه جواب دوستان رو میدید سپاسگذارم
ولی برای باردوم هست که متوجه شدم که شما اصلا پست های ارسالی دوستان رو خوب نمی خونید
اگه تو پست یک خوب دقت بکنید این دوستمون توضیح دادن که هارد رو با کابل ساتا و مستقیم به کیس وصل کردن و شناسایی نمیشه

یک بار هم اقای احمد پور درخواست فریم ور هارد 500 سیگیت رو داشتن و تمام مشخصات مدل و خانوادش رو هم نوشته بود . شما هم دقیقه نود پست زده بودید که مشخصات هارد رو بنویسید

اما شما دوست عزیز
عنوان رو ناقص بیان کردید
ویرایش کردم ولی منبعد دقت بکنید
شما به سایت تولید هارد برید ( وسترن دیجیتال ) و فریم ور اون رو دانلود بکنید

با عرض سلام /1-در مورد این پست گفتم که برد هارد را بدون مدیا به کیس متصل نمایند (دلیل این تایید این هست که اگر توضیحات خرابی ناقص باشد نمیتوان بخوبی راهنمایی انجام داد) /2- هارد های وسترن که فرمودید اگر مدل کامل هارد را مشاهده نمایید بعد از خط تیره اصولا 6 کاراکتر دیگر هم مینویسد برای مثال wd3200bevt-****** می باشدومنظور من مدل کامل هارد می باشد./ممنونم از دقت شما ولی توضیحات من دقیق هست و سوالاتم دقیق تر

آخرین ویرایش:
بالا