آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تصویر نداشتن لب تاپ msi u270

افشین سالاری

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-09-16
750
4,512
بندر عباس.
سلام دوستان یک لب تاب msiبرام اوردن که مشتری میگه در حال کار کردن بوده که گوشی موبایل از دستش میفته روی کیبورد و تصویر سفید میشود ..منم استارت کردم دیدم که تصویر ان فقط سفید است و بعد خروجی ان را به یک مانیتور دیگه زدم دیدم که تصویر خوب است و لب تاپ بالا امده و میشه با ان کار کرد ولی با مانیتور خودش تصویر سفید است مدل لب تاب msi-u270

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دوستان یک لب تاب msiبرام اوردن که مشتری میگه در حال کار کردن بوده که گوشی موبایل از دستش میفته روی کیبورد و تصویر سفید میشود ..منم استارت کردم دیدم که تصویر ان فقط سفید است و بعد خروجی ان را به یک مانیتور دیگه زدم دیدم که تصویر خوب است و لب تاپ بالا امده و میشه با ان کار کرد ولی با مانیتور خودش تصویر سفید است مدل لب تاب msi-u270

دوست عزیز به احتمال زیاد بر اثر ضربه خوردن موبایل به کیبورد لب تاب مین بورد قلع مردگی یا دیسکانکتی پیدا کرده شما ابتدا قلع مردگی سوکت کابل فلت ال سی دی لب تاب را روی مین بورد برطرف کنید ونتیجه را اعلام کنید

با تشکر

افشین سالاری

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-09-16
750
4,512
بندر عباس.
سلام دوستان کارهای انجام شده
1-چک کردن فلت ال سی دی و بورد
2-گرفتن حید نرم روی کلیه قسمتهای مادر بورد
3-شستشوی مادر بورد با تینر
دوستان چرا با مانیتور دیگر تصویر دارد بدون هیچ مشکلی دوستان احتمال دارد از ال سی دی خود لب تاب باش.با تشکر

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
احتمالش هست ولی کمه
ببین چیزی کنار سوکت کنده نشده یا خود سوکت کنده نشده باشه. (البته زیر ذره بین)
برای اینکه مطمون بشی با یک lcd دیگه اگر در دسترس هست امتحان کنید.
از نظر قلع مردگی خوب زیر ذره بین چک کنید.

HosseinSadat

کاربر
با سلام به دوست گرامي،با توجه به حادثه پيش آمده براي اين دستگاه احتمال آسيب ديدن صفحه نمايش بسيار پايين است،اما هميشه بايد با ساده ترين و بي ضرر ترين كارها،مسئله را محدود كرد،حتما با صفحه نمايش مشابه تست كنيد،اما بهتر بود قبل از همه اين كارها مخصوصا اورهيت كردن كليه بخش هاي مادربرد كه كار غير استاندارد و پر ريسكي است،ولتاژ معمولا 3.3 پولاريزه را دنبال مي كرديد!

افشین سالاری

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-09-16
750
4,512
بندر عباس.
سلام دوستان عیب برطرف شد دست همه دوستان درد نکند" شرح عیب کارهایی که درپست بالا توضیح دادم را انجام دادم دیدم که جواب نمیده سراغ خود پنل رفتم با برسی که روی برد ادرس پنل انجام دادم متوجه چیز خاصی نشدم دیگر در کمال نا امیدی گفتم یک هیتی روی برد ادرس پنل بگیریم فلتها رو ازاد کردم و روی برد جایی که فلت از مادر بورد به پنل میاد را با دقت بیشتری هیت گرفتم و بعد گذاشتم که برد خنک بشه و بعد که تست کردم تصویر امد و خستگی از تنمان خارج کرد..دست همه دوستان درد نکند . باتشکر

20130622149.jpg

20130622150.jpg

20130622152.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا