آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن گوشي پس از آپديت

zxcvmohsen

کاربر
2009-08-26
2
0
دستم به دامنتون
سلام به همه ي اساتيد:smilie_help:
من با استفاده از Nokia Software Updater گوشي 3600 اسلايدم رو آپگريد كردم؛ دانلود كاملا انجام شد و در آخرين مراحل بود كه خودش گوشي رو خاموش كرد و گوشي ديگه روشن نشد كه نشد!!!
الانم به غلط كردن افتادم!! ديگه روشن نمي شه و USB رو كه بهش وصل مي كنم انگار نه انگار
لطفا راهنمايي كنيد كه چه كاري از دستم بر مي آد و آيا راه داره خودم درستش كنم يا اينكه بايد بدم بيرون؟؟ ممنون مي شم اگه مطلبي هست لينكش رو بدين
با تشكر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوست عزیز
نگران نباش درست میشه مشکلی نداره. شما یا برنامه درست رو بهش ندادین یا اینکه ارتباط در حین آپدیت قطع شده. در هر حال فرق نمیکنه مهم اینه که گوشی خاموش شده.
اول باطری رو چک کنید اگر مشکل نداشت راحت با باکس میتونید فلش کنید و درست میشه. اما خودتون احتمالا باکس ندارید بدید بیرون براتون فلش کنند درست میشه احتیاج به باز شدن هم نداره پس اصلا ناراحت نباشید فقظ کافیه با باکس بهش فریم ور دوباره داده بشه
موفق باشین

zxcvmohsen

کاربر
2009-08-26
2
0
دوست عزیز
نگران نباش درست میشه مشکلی نداره. شما یا برنامه درست رو بهش ندادین یا اینکه ارتباط در حین آپدیت قطع شده. در هر حال فرق نمیکنه مهم اینه که گوشی خاموش شده.
اول باطری رو چک کنید اگر مشکل نداشت راحت با باکس میتونید فلش کنید و درست میشه. اما خودتون احتمالا باکس ندارید بدید بیرون براتون فلش کنند درست میشه احتیاج به باز شدن هم نداره پس اصلا ناراحت نباشید فقظ کافیه با باکس بهش فریم ور دوباره داده بشه
موفق باشین

اولا بسيار بسيار ممنون از لطفت و اينكه زود به كمكم اومدي
بعدش اينكه پس با توجه به فرمايشاتت ديگه در اين شرايط كار خودم نخواهد بود نه؟ (باكس كه ندارم)
آيا مي تونم باكس تهيه كنم و خودم اقدام كنم (به لحاظ وقت و انرژي و هزينه) اگر آره از كجا
اگر هم كه نه حدود قيمت فلش با باكس در مغازه چه قيمتي هست؟؟
ممنون از لطفت

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
خواهش میکنم وظیفم بود. فقط برای تشکر از کلید تشکر استفاده کنید نیاز به پست زدن هم نیست مگر اینکه سوالی باشه. با تشکر
نه دوست عزیز کار خودت نیست. هزینه خرید باکس زیاد هست و همچنین استفاده از اون تخصص می خواد علاوه بر اون باید نرم افزارهاش رو هم تهیه کنید. بهترین کار همونه که بدین بیرون.
تهران هزینه ها فرق میکنه ولی کرمان با 4000 تومان فلش میکنند

saeghe222

کاربر
2009-08-21
46
82
سلام

اولا بسيار بسيار ممنون از لطفت و اينكه زود به كمكم اومدي
بعدش اينكه پس با توجه به فرمايشاتت ديگه در اين شرايط كار خودم نخواهد بود نه؟ (باكس كه ندارم)
آيا مي تونم باكس تهيه كنم و خودم اقدام كنم (به لحاظ وقت و انرژي و هزينه) اگر آره از كجا
اگر هم كه نه حدود قيمت فلش با باكس در مغازه چه قيمتي هست؟؟
ممنون از لطفت
دوست عزيزم اصلا صرف نداره كه شما براي فلش يك گوشي بخواهيد يك باكس بخريد مثلا شما اگر بخواهيد يك باكس جاف بخريد بايد حدود 120000 هزار تومان هزينه كنيد در حالي كه هزينه فلش گوشي شما سه . چهار هزار تومان ميشه موفق باشيد .

بالا