آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روش نصب امیلاتور cpu 478

mrd90550

کاربر
2012-02-27
164
502
با درود
یک امیلاتور celeron D 478 دارم که از هیچ طرف روی سوکت سی پی یو نصب نمیشه و انگار یه پین اضافه داره یعنی پین هست ولی جای اون پین روی سوکت نیست.
کسی تا حالا این مشکلو داشته؟
اینم عکس امیلاتور

پیوست‌ها

• 90 کیلوبایت بازدیدها: 136

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,672
سلام دوست من
حقیقتش من اصلا امیلالتور ندارم ولی اگه این بیاد زیر دست من بدون هیچ پرسیدنی جاش میندازم

چطور؟ سادس این تعداد ردیف های پایه هاش از هر طرف 4 تاست ولی مال سوکت 6 تا ردیف تو هر 4 طرفش داره
خوب برای اینکه بشه روی این سوکت سوارش کرد باید کنج های مربعی که از رسیدن اخرین ردیف ها به هم بوجود میاد رو وری کنج های سوکت قرار بدید تا جا بیوفته البته باید تو هر 4 جهت امتحان کنید تا جهت اصلیش رو بدست بیارید و از اون بعد دیگه معلومه کدوم وری باید نصب بشه
(نمیدونم تونستم منظورمو بگم یا نه به عکس نگه کنی فک کنم متوجه بشی )

پیوست‌ها

• 131.5 کیلوبایت بازدیدها: 146

mrd90550

کاربر
2012-02-27
164
502
سلام دوست من
حقیقتش من اصلا امیلالتور ندارم ولی اگه این بیاد زیر دست من بدون هیچ پرسیدنی جاش میندازم

چطور؟ سادس این تعداد ردیف های پایه هاش از هر طرف 4 تاست ولی مال سوکت 6 تا ردیف تو هر 4 طرفش داره
خوب برای اینکه بشه روی این سوکت سوارش کرد باید کنج های مربعی که از رسیدن اخرین ردیف ها به هم بوجود میاد رو وری کنج های سوکت قرار بدید تا جا بیوفته البته باید تو هر 4 جهت امتحان کنید تا جهت اصلیش رو بدست بیارید و از اون بعد دیگه معلومه کدوم وری باید نصب بشه
(نمیدونم تونستم منظورمو بگم یا نه به عکس نگه کنی فک کنم متوجه بشی )
دوست من گوشه بالا سمت راست سوکت خالیه در حالیکه 4 طرف امیلاتور پایه داره!!

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,672
دوست من گوشه بالا سمت راست سوکت خالیه در حالیکه 4 طرف امیلاتور پایه داره!!

پس معلوم شد منظوره منو نفهمیدی ( حالا یا من بد انتقال دادم یا شما دیر میگیری )

ببین دوست من کاری به اون قسمت خالی که روی سوکت هست نداریم ! او کی ؟
بجاش شما از داخل سوکت پایه ها رو بشمار نا از بیرون
عکس رو ببین

به نظر من باید تقریبا اینطوری باشه : یعنی از داخل سوکت رو به بیرون پایه ها رو در نظر بگیر نه از بیرون به داخل

پیوست‌ها

mrd90550

کاربر
2012-02-27
164
502
پس معلوم شد منظوره منو نفهمیدی ( حالا یا من بد انتقال دادم یا شما دیر میگیری )

ببین دوست من کاری به اون قسمت خالی که روی سوکت هست نداریم ! او کی ؟
بجاش شما از داخل سوکت پایه ها رو بشمار نا از بیرون
عکس رو ببین

به نظر من باید تقریبا اینطوری باشه : یعنی از داخل سوکت رو به بیرون پایه ها رو در نظر بگیر نه از بیرون به داخل

طول و عرض سوکت سی پی یو با طول و عرض قسمت پین دار دقیقاً یکی است به طوریکه اگه فرمایش شما را اجرا کنم تعدادی از پین ها از سوکت بیرون میزنه!
دو ساعته منو معطل خودش کرده به هیچ وجه و از هیچ طرف نمیخوره. از یه طرف جواب میده ولی به شرطی که اهرم سوکت همون بالا بمونه و نمیشه اهرم را پایین کرد چون بدنه امیلاتور از سوکت میزنه بیرون و مانع پایین اومدنش میشه. فکر کنم اصلا این امیلاتور مال 478 نیست و فروشنده اشتباهی داده

بالا