آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تجربیات: مشکلات مربوط به خودرو cng و lpg

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
معمولا ذر صورت مرتب بودن هواکش با تنظیم پیچ هوای رگولاتور باید گاز تنظیم شده ومصرف را هم با پیچ تنظیم میتوانید تنظیم کنید در مورد رگولاتور توصیه میکنم از قطعه اصلی ان استفاده کرده چون انعطاف پذیری انها میتواند تاثیر گذار است
سلام استاد عزیزم جناب خلیلی
هر هنری که فکرشو کنید زدم خودمم احتمال میدم مشکل از پرده های رگولاتور باشه چون اصلیش نیست و من با مشابهش دارم استفاده میکنم که یا باید با این رویه بسازم یا به فکر تعویض رگولاتورم گفتم شاید فوت و فن خاصی داره که من نمیدونم و دوستان کمک کنن در ضمن یه چیزی هم بگم وقتی ماشین سرده با تک استارت رو گاز رو شن میشه اما وقتی گرمه استارت خورشم بالاست بازم دوستان اگه راهی برای بهبود یا عیب یابی میدونن راهنمایی کنن ممنون میشم

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
استارت زدن زیاد هم بخاطر تنظیم درست نشدن پیچ هوا بعلت مناسب نبودن پرده رگولاتور میباشد توصیه میکنم یک رگولاتور نو ببند ویا اگر مارک رگولاتور رو میدونی از پاساژ کاشانی میتوانی قطعات رگولاتور را تهیه کنید

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
استارت زدن زیاد هم بخاطر تنظیم درست نشدن پیچ هوا بعلت مناسب نبودن پرده رگولاتور میباشد توصیه میکنم یک رگولاتور نو ببند ویا اگر مارک رگولاتور رو میدونی از پاساژ کاشانی میتوانی قطعات رگولاتور را تهیه کنید
مارکش ALDESA هستش
اینورا که هیچی ازش پیدا نمیشه اگه شماره ای دارین محبت کنین ممنون میشم

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,073
25,005
43
Azarbayjan-Miandoab
سلام

ماشین RD مدل 85 موقعی که کپسول CNG پر است هنگام خلاص کردن خودرو موتور خاموش می شود در ظمن موقعی که کپسول تا نصف پر است خاموش نمی شود ظمنا CNG کارخانه ای نمی باشد

pps2011

کاربر
2012-03-10
21
31
با سلام مشکل این ماشین رگلاتور گازش هستش اگر تعمیرات رگلاتور یاد دارید میتونید اونو تعمیر کنید ببینید مارک رگلاتور چیه اکر فن اوران پارسیان هستش روش وقت نزار و تعویضش کن

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,073
25,005
43
Azarbayjan-Miandoab
با سلام مشکل این ماشین رگلاتور گازش هستش اگر تعمیرات رگلاتور یاد دارید میتونید اونو تعمیر کنید ببینید مارک رگلاتور چیه اکر فن اوران پارسیان هستش روش وقت نزار و تعویضش کن
با سلام و وقت بخیر
رگولاتور پارسیان خالی است و سایز کوچک
اگر امکانش باشد راهنمایی کنید تا کدام قسمتش را باز کنم و سرویس کنم تا عیب رفع شود

775

کاربر
2007-05-06
3
1
با سلام 405 مدل 86 دارم گاز شرکتی مشکل اینه که روی گاز سه کار میکنه اقدامات انجام شده
1-تخلیه روغن سیلندر عقب و سرویس لیگلاتور
2- سرویس کردن سوزنهای گاز روی سرسیلندر
3- تعویض شمع و وایر
درضمن بعصی اوقات خوب میشه انگار که اصلا مشکل نداشته موقع حرکت تا دور موتور به 3000 برسه ریپ میزنه میگیره ول میکنه بالای 3000 چون دور داره بهتره وقتی گاز میدی انگار خفه کرده باشه ممنون که بررسی وکمک میکنید متشکرم

775

کاربر
2007-05-06
3
1
با سلام 405 مدل 86 دارم گاز شرکتی مشکل اینه که روی گاز سه کار میکنه اقدامات انجام شده
1-تخلیه روغن سیلندر عقب و سرویس لیگلاتور
2- سرویس کردن سوزنهای گاز روی سرسیلندر
3- تعویض شمع و وایر
درضمن بعصی اوقات خوب میشه انگار که اصلا مشکل نداشته موقع حرکت تا دور موتور به 3000 برسه ریپ میزنه میگیره ول میکنه بالای 3000 چون دور داره بهتره وقتی گاز میدی انگار خفه کرده باشه ممنون که بررسی وکمک میکنید متشکرم[/QUOسلام کسی جواب نمیده

mohammad4135

کاربر
2017-08-25
1
0
با سلام من یک دستگاه نیسان دارم .وقتی روی ال پی جی میذارم صاف کار نمیکند و هی گاز میخوره.لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

بالا