آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فلزیابهای جدید سایت پالس دتکتور

ariubarzan_m

کاربر
2009-04-18
51
51
سایت آلمانی پالس دتکتور جدیدا یک سایت دیگه گذاشته به نام http://www.pulsdetektor.biz که توش چند تا نقشه فلزیاب جدید و همچنین فلزیابهای قدیمی سایت قبلیشم گذاشته کسی اقدام به ساخت این فلزیابهای جدید کرده ؟و یا اطلاعاتی راجب بهشون داره؟بعضی فلزیابهاش به نظر جالب میاد یه سر بزنید بد نیست به سایتش.

mahdi8866

کاربر
2008-11-22
166
349
سلام
بله تقریبا سایت 5 ماهی راه افتاده ولی مدارات رو 3 هفته ای هست که گذاشتن و فقط مدار هست و فایل های دیگه از جمله کد هگز ویا برنامه و قطعات انحصاریش رو باید ازشون بخرید که تو قسمت download اگه بری یه فایل pdf برای دانلود گذاشته که توش قیمت فایل هگز میکرو و دیگر قطعات انحصاری مثل وpiu وغیره رو گذاشته وحتما هم باید بخری ورایگان نیست
نکته دیگ اینه که ال سی دی های این مدارات از گرافیکی بگیر تا رنگی از نوع edip هستند که با پورتکل سریال (rs232 ) کار میکنند که در ایران پیدا نمیشه
همینطور اپ امپ به شماره ad7130 و دیجیتال به انالوگ ltc1661 اگهشماره هاش اشتبه نگفته باشم هم در ایران نیست ودر ضمن مدارات خوبی نیستن وبرد کمی دارند
ساخت این مدارات ارزشی نداره چون یه بخشی رو از خودشون باید بگیری که در بالا اشاره کردم اونم از المان که پست dhl المان رو با اجازتون تحریم هستیم واگر نبودیم هزینه زیادی داره و تازه ساخته بشه هم مثل یه اسباب بازی میندازید بیرون این حرفارو همینطوری نمیگم من 10 سال تو کار فلزیاب و برنامه نویسی با پیشرفته ترین میکروکنترلر ها بودم ومدارات وتجربیات زیادی داشتم حتی با چند تا از مدیرای شرکتهای فلزیابی اروپا هم سروکار داشتم و همچنین ارسال اطلعات بهم دیگه وهمکری هم داشتیم
اگه میخوای خرج کنی delta pulse 3 رو بساز که همه قطعاتش تو کشور هست و فقط میکرو اصلیش رو از ترکیه بگیرید که فکر کنم هستن از بچه های این فروم که میکرو اصلی رو از ترکیه از سازنده اش که فکر کنم حسین دمیر باشه تهیه میکنن و وارد کشور میکنن به نظر من فلزیاب خوبیه تفکیکش هم خوبه و ویژه گی حفره یاب هم داره و هزینه اش هم کمتره

بالا