آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: سویچ نشدن لپ تاپ acer 5750G

داوودجون

کاربر
2012-04-17
107
141
سلام دوستان عزیز
یه acer 5750G دارم به گفته مشتری حدود یک ماهه پیش روش آب ریخته و تا الان کار میکرده با سشوار خشکش کرده من بازش کردم کنار پورت hdmi سولفاته زده بود که تمیزش کردم
حالا سویچ دستگاه رو که میزنم به ثانیه نمیرسه و خاموش میشه
ولتاژ پشت سویچ 3.3 هست
پایه های شارژر باطری روی بورد هم ولتاژ خروجشون درسته
کجا دنبال عیبش بگردم

با تشکر :63000000:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
پاسخ : سویچ نشدن acer 5750G

سلام دوست عزیز لطفا عنوان را ویرایش کنید در عنوان باید مدل ونام کامل دستگاه ومختصری از مشکل یا درخواست مطرح گردد درغیراین صورت مجبورم طبق قوانین سایت تاپیک را مسدود کنم لطفا همکاری کنید باتشکر

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383

سلام دوستان عزیز
یه acer 5750G دارم به گفته مشتری حدود یک ماهه پیش روش آب ریخته و تا الان کار میکرده با سشوار خشکش کرده من بازش کردم کنار پورت hdmi سولفاته زده بود که تمیزش کردم
حالا سویچ دستگاه رو که میزنم به ثانیه نمیرسه و خاموش میشه
ولتاژ پشت سویچ 3.3 هست
پایه های شارژر باطری روی بورد هم ولتاژ خروجشون درسته
کجا دنبال عیبش بگردم

با تشکر :63000000:

دوست عزیز به نظر من بهترین کار اینه که لب تا ب رو بدی به مشتری بره چون وقتی که لب تاب روش اب ریخته باید همان لحظه سریع به تعمیر کار مراجعه کند نه یک ماه با سشوار خشک کند و بعد لب تاب را به تعمیرگاه ببرد معلوم نیست چه بلایی سر لب تاب اورده البته من اموزش طریقه برخورد با بردهای اب خورده رو بطور کامل تو انجمن گذاشتم که بهتر هست به ان مراجعه کنید

با تشکر

آخرین ویرایش:

داوودجون

کاربر
2012-04-17
107
141

سلام دوست عزیز لطفا عنوان را ویرایش کنید در عنوان باید مدل ونام کامل دستگاه ومختصری از مشکل یا درخواست مطرح گردد درغیراین صورت مجبورم طبق قوانین سایت تاپیک را مسدود کنم لطفا همکاری کنید باتشکر

معذرت میخوام بابت تخطی از قوانین ولی منکه هم مدلو نوشتم هم مشکلشو
و اینکه عنوانو چه جوری تصحیح کنم

بالا