آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در نصب کارت گرافیک dv63174se

veteran

کاربر
2013-05-12
174
135
با سلام به دوستان عزیزم .یه dv6 دارم که واسه یه اتصالی کارش کشید به تعویض sb وnb وio الان تصویر میده ولی درایور کارت گرافیک که نصب میشه بالا نمیاد. با تشکر از راهنمایی شما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
سلام دوست عزیز عنوان راناقص نوشتید نام کامل ومدل وبه اختصار مشکل درعنوان بایدبیان شود

آخرین ویرایش:

veteran

کاربر
2013-05-12
174
135
سلام آقای احمد پور pavilion dv6 3174se .بی زحمت فایل بایوس رو میخوام بایل bin رو میخوام پروگرام کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

p.zonouz

کاربر
2012-08-03
119
356
تبریز
برای بایوس شماره برد( Platform ) رو لطف کنید. درضمن این مشکل مربوط میشه به افتادگی قطعه از روی برد. از اینترنت عکس بگیرید و قطعات اطراف و پشت چیپ ها رو تست کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mavaramat

pc.heidari

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر
2013-01-09
399
6,732
تهران
دوست عزیز اگه شما قبل نصب درایور تصویر دارید و بعدش نه با بایوس زدن بر طرف میشه . احتمالا دارم و اپ میکنم براتون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
با سلام به دوستان عزیزم .یه dv6 دارم که واسه یه اتصالی کارش کشید به تعویض sb وnb وio الان تصویر میده ولی درایور کارت گرافیک که نصب میشه بالا نمیاد. با تشکر از راهنمایی شما

البته HP ها معمولا تو این زمینه خیلی خیلی مشکل دارند و خیلی از HPها هم مشکل گرافیکشون مربوط به بایوس هست که کلا برنامه نویسی بایوس HP ها پر از باگ و ایراد هست!
بگذریم شما اگر با فایل بایوس آخرین ورژن که از سایت خود HP گرفتید و مشکلتون حل نشد سخت افزاریه. ولی منم پیشنهاد میکنم اول آپدیت کنید بایوس رو به آخرین ورژن. از فایلهای بایوس متفرقه هم به هیچ نحو استفاده نکنید.

بالا